Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nézed a Szeretem a testem című műsort? fórum

Nézed a Szeretem a testem című műsort? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
218. c229098973 (válaszként erre: 215. - Monchika83)
2009. nov. 29. 11:31
Őszintém sajnálom,hogy ilyeneket kellett/kell átélned.Annyira egyszerű lenne pedig boldognak lenni ha ezek a típusú emberek eltűnnének a föld színéről...
2009. nov. 29. 11:29
nem
2009. nov. 29. 11:28

Egyébként akit érdekel:

[link]


:)))

215. monchika83 (válaszként erre: 214. - C229098973)
2009. nov. 29. 11:27
Igen sajnos..Megmondom őszintén én már megszoktam mert kb 13 éves korom óta ezt hallgatom. Amióta van saját véleményem és nem vagyok olyan pénzcentrikus mint ő... Sajnos ő mindent ebben lát.. Csak akkor vagy valaki ha van pénzed. hát ha megnéznénk, ez nem így van! Neki van és mégis boldogtalan és gyűlölködik mindenkivel. Ez aztán az élet!!!! Nah mind1 rólam már ez lepereg. Egyébként szívesen megcsinálnám neki, de mikor ottvagyok is megaláz mindenki előtt. Merthogy együtt élek a párommal, aki ugye szerinte nem elég pénzes. Ezért folyton szekál, hogy hagyjam ott mert csak akkor kapok valamit. Jah és mindent ehhez köt. Csak akkor majd ha otthagyod Roli...., majd csak akkor ha.... és így tovább. Ingyenpi.ának hív mindenki előtt... Huh olyankor gondolhatod mit érzek. És ha meg merek szólalni meg leordít hogy nincs igaza? Mondom nincs mert én nem ku.va vagyok de köszi... :(((((((((((
214. c229098973 (válaszként erre: 200. - Monchika83)
2009. nov. 29. 11:16

Teljesen kiakadtam azon amit írtál...Ilyen egy érzéketlen lelketlen gonosz embert!Hogy mer ilyennel fenyegetőzni?

És még ki is akarna használni..

2009. nov. 29. 10:14

Én csak a bemutatót szoktam nézni, megmondom őszintén ez a Lakatos Márk az egszer biztos, hogy homoszexuális én kifogásolom, ne fogdossa a nők fenekét miféle viselkedés az tőle olyan visszataszitó a viselkedése a kiváni hagy maga után,

akik erre vállalkoznak azok biztosan élvezik, ahogy hozzájuk nyúl ez az ürge. Inkább akkor a Fritz Györgyi vezesse ezt a műsort, mert valahogy félelmet kelt az emberben jól ért az öltözködéshez, hogy kinek melyik ruha áll jól a testalkatához azt elég hamar kideriti.

Szép napot és sziasztok.

212. monchika83 (válaszként erre: 210. - Bundesfrau)
2009. nov. 29. 09:58

Szia Ina!


Tudom és próbálom is kerülni az ilyen embereket, illetve megnyilvánulásokat bárhol. :) És eszembe is jutott, amiket te is írtál mikor olvastam a negatív kommenteket. :) Ezért túl vagyok rajta. Ma ismétlik este az adást, ha gondolod nézd meg az elejét amiről lemaradtál. :))) Egyébként köszönöm szépen, nagyon ari vagy! Huh várj az a ruha.... Be volt kötve a szemem, de megkérdezem neked. :) Jó? Nem emlékszem...vhol a Pepe Jeans mellett. És Köszönöm a kedvességedet! Nagyon jól esett!!! :))) usy

211. monchika83 (válaszként erre: 207. - 3b71408203)
2009. nov. 29. 09:36
Nincs egyek vagyok.. :) Mi tagadás hallod tényleg elég lusta. Sőt... Nem abszolút nem buknak, de a viselkedése... Nem tudom így megmagyarázni... fennhordja az orrát, abszolút nem féltékeny rám. Semmi... Bár lehet hogy nem mondja. Mérleg a csillagjegye. Elég nemhéz nekem szűznek mellette, túl nyugodt típus tudod... :)
210. Bundesfrau (válaszként erre: 208. - Monchika83)
2009. nov. 28. 23:11

Kedves Móni,


Több napja olvasgatom már az írásaitokat, s ebből arra a következtetésre jutottam, hogy Te nagyon hasonlóan reagálsz a Téged ért sérelmekre, mint én. Nos, engedd meg, hogy mint fiatalabb, azt a tanácsot adjam Neked, hogy nem szükséges minden rosszindulatú megjegyzésre reagálnod. Nagyon felszínes gondolkodású lehet az az ember, aki valakit kizárólag a külseje alapján óhajt véleményezni, úgy, hogy nem ismeri, tehát nem tudja, mi lakik benne, milyen a lelke, s egyáltalán, milyen ember.

Nem láttam teljesen a műsornak azt a részét, amiben Te szerepeltél, csak a felét (nagy focirajongó vagyok és éppen egy meccsel volt egyidőben:) ), azt kell, hogy mondjam, nagyon sokan irigyelhetnek, nagyon csinos vagy. Tehát, csak azt tudom ajánlani, hogy emelkedj felül a Téged ért, előítéletekből és rosszindulatból vagy éppen irigységből fakadó kritikákon, nem kell velük foglalkozni, hiszen akkor fontosnak érzik magukat és a saját szubjektív megállapításaikat.


Amit én szerettem volna kérdezni, az az, hogy a ruhád, amit a végén, a fotózáson is viseltél, honnan származott? Nagyon tetszett és Neked nagyon jól is állt, ezért is kérdezném. Köszi!


Üdv,

Ina

209. 3b71408203 (válaszként erre: 208. - Monchika83)
2009. nov. 28. 20:48
Nincs mit:)
208. monchika83 (válaszként erre: 205. - 3b71408203)
2009. nov. 28. 20:46
Igazából nem panaszkodom, mert vannak nálam nehezebb sorsú emberek, csak hát tudod sokan nem tudják mi rejtőzik a mosoly mögött, vagy éppen a könnyeim mögött.... Mert van aki csak egy jó fodrászt hiányol, vagy éppen egy jó sminket, vagy szép ruhákat. De nálam abszolút nem ez a gond. :) De aranyos vagy, hogy érdekelt, kicsit jól is esett kiírni magamból... :) Pusy érte..
207. 3b71408203 (válaszként erre: 206. - Monchika83)
2009. nov. 28. 20:44

Úgy értettem az új családodban van-e még tesód.

Jaj lusta a pasid. Buknak rá a nők, vagy mitől egós?

206. monchika83 (válaszként erre: 204. - 3b71408203)
2009. nov. 28. 20:43
Nem tudok róla, ha van is. :) De nem erőltetem, hogy meg tudjam... akinek egyszer nem kellettem, azt nem is fogom keresni. A páromat illetően szokott hozzám bújni és néha-néha simogat, de nem viszi tulzásba... Pedig imádom ha masszíroznak, ezt mondtam is neki. De kb 2 havonta 1x ha megcsinálja, akkor is húzza a száját..
2009. nov. 28. 20:00
Nem könnyű neked, nem csoda, hogy önbizalom hiányos lettél.
204. 3b71408203 (válaszként erre: 203. - Monchika83)
2009. nov. 28. 19:59
Szegénykém:( Pedig anyummal mikor néztük, azon agyaltunk, milyen rendes, hogy örökbe fogadott. Van tesód még? A párod amúgy hogy viszonyul hozzád? Mármint hozzád bújik, simogat? Mert van, aki csak nem bókol, de törődő...
203. monchika83 (válaszként erre: 202. - 3b71408203)
2009. nov. 28. 17:02

Igen és elég gyakran hangoztatja, hogy " nem ilyen lovat akartam!". ???? Mondom mi vagyok én??? Nah mind1 nehéz helyzet mert ennek ellenére mindig tűrtem és tűrtem. De elég volt. És most mindenki rám köpköd mert nem megyek hozzájuk... Kérdem én ezek után minek? Ők fel sem köszöntenek szülinapomon, ha éppen olyanjuk van, de ha én csinálnék ilyet ,akkor aztán... Most volt a névnapja én ennek ellenére felmentem egy csokor virággal és megadtam a tiszteletet. Sztem nem én vagyok a rossz..... Sokáig azt hittem, de rájöttem, hogy nem. :(

És nyugi nem bántotál meg. :) Inkább ari vagy és jól esik, hogy reagálsz. :)

202. 3b71408203 (válaszként erre: 200. - Monchika83)
2009. nov. 28. 16:58
Ne haragudj, ha megbánt amit írok. De ne fogadjon örökbe senkii gyereket, ha a szemére hányja aljas dolog!!!!! Felháborít! Hogy hozhatja fel? Sajnálom:( Nem csoda, hogy ki vagy akadva:(
201. monchika83 (válaszként erre: 198. - C229098973)
2009. nov. 28. 16:03
Jah és hidd el ez csak kifogás... én diplomás leszek mindjárt, de az sem elég jó! Szóval ha az lennél, akkor más lenne a gond. Nem őt akarom bántani, de szerintem ne foglalkozz vele, hogy mit mond. Te tudod hogy milyen vagy és azzal foglalkozz! Legalább van miből tanulni hogy mi milyenek ne legyünk. :)
200. monchika83 (válaszként erre: 198. - C229098973)
2009. nov. 28. 15:55

Sajnálom hogyanyukád nem látja benned az értéket. Hasonló a gondom nekem is. Soha nem voltam elég jó! Azt hallgatom folyton hogy én egy nulla vagyok, meg ku.va vagyok ( 2 pasim volt, a másodikkal vagyok most együtt). Már meguntam. De azt elvárná hogy menjek és segítsek mindenben, de ha azt hallgatod kiskorod óta, hogy csak ő általa vagy valaki akkor eleged lesz. Mondom persze mindenért te dolgoztál ,enm én... Helyettem vizsgáztál, helyettem szerepletél... Igaz... Mindig azt mondogatja hogy kitagad ( örökbefogadott vagyok), majd akkor kihez megyek, ugysincs senkim... Hmmm jó ilyeneket hallgatni. Mondtam már neki hog tagadjál nekem nem a pénzed kell, hanem egy anya! Folyton a pénzzel jön, hogy ő neki emnnyi van meg így meg úgy. Eladja a házat úgy csináljam a dolgaimat. Ok mondtam adjad, kit érdekel. Erre mikor felújít kéri menjek fel fessek már ki... ???????? Kéredem én mi van? Eladod másnak és én fessem ki? Na hát azért hülye nem vagyok. Nem mentem, megsértődött megint elmondott mindennek, hogy én hálátlan vagyok! Hát szóval írhatnám még mik történtek... csak nem fér ki. Mamám sajnos itt hagyott, nyugodjon békében 89 éves volt. Ő nevelt fel, csak ő szeretett úgy ahogy vagyok. Én mentettem meg az életét, mert anyum nem hívta ki hozzá a mentőt mikor baj volt, mondván hogy "csinálod nekem a gondot..." Hmmm szép szép ,a saját anyja. Akkor mit várhatnék én? Nah mind1 sok csalódás van bennem ezzel kapcsolatban.

A eljegyzést illetően pedig én nem tudom miért nem kéri meg a kezem. Nekem sem kell drága gyűrű, nem olyan vagyok. Talán nem is engem akar... hallod már nem tudom.... :(((

199. monchika83 (válaszként erre: 197. - Dedc93f75e)
2009. nov. 28. 15:47
Szegénykém... csak ne add fel. Figyelj először kezd langyos vízzel, hagy szokja a bőröd. :) Fokozatosan szoktasd hozzá! Ez nagyon fontos! Ne legyen túl hideg egy jó darabig! Sok siekrt hozzá, és légy türelmes! :)
198. c229098973 (válaszként erre: 194. - Monchika83)
2009. nov. 28. 15:37

Anyu azt hiszi ő a legjobb anya a világon,aki mindig mindent megadott a gyerekeinek...Csak épp azt felejti el hogy pl.amikor gyerekkorunkban a drága testvére szidott minket mert nem tudtuk a történelem évszámokat(mily nagy bűn..)soha nem állt ki értünk és nem védett meg...


Állandóan azt kellett hallgatni hogy milyen senkik vagyunk,meg nem vagyunk emberek a tesómmal mert nem vagyunk diplomásak...


Ez csak 1példa az ezerből...


Mostanában ha mondok valamit,tökre elfelejti,az anyósom kívülről tudja a munkabeosztásomat a saját anyám nem...Ilyen "apró" de annál nagyobb bántó dolgok amik nagyon nagyon fájnak és sokszor bőgnék a dühtől...


Amúgy nálunk a párommal szerencsére minden rendben csak ő nagyon maximalista és azért várt eddig hogy minden full tökéletes legyen,nem akart valami olcsó gyűrűt venni inkább kivárta amíg meg tudta venni a legjobbat.Bár nálam tökre mindegy ez amúgy....Én tőlem egy bizsu is lehetne,hisz nem az ár az érték benne.


Nálatok anyudékkal mi a gond?

197. dedc93f75e (válaszként erre: 181. - Monchika83)
2009. nov. 28. 15:24
Kipróbáltam... Nagyon rossz volt, de ha azt mondod beválik, csinálom tovább...
196. monchika83 (válaszként erre: 192. - 3b71408203)
2009. nov. 28. 15:19
Bár lehet hogy kihűlt....nem is tudom... :)
195. monchika83 (válaszként erre: 192. - 3b71408203)
2009. nov. 28. 15:18
Hát látod ez jó kérdés én sem értem... talán jobban kellene őket tanítani.. Túl biztosak a dolgukban... De nem árt néha féltékennyé tenni, most jöttem rá. Amelyik bnőm ezt csinálja ott nincs ilyen gond. Van aki 7,5 éve van a pasijával, de néha kicsit féltékennyé teszi ( no persze csak tisztes határon belül), és imádja a pasi! Csak az a baj hogy én nem vagyok olyan bátor....
194. monchika83 (válaszként erre: 190. - C229098973)
2009. nov. 28. 15:15
Gratula az eljegyzéshez! Épp most írtam hogy én nem várok addig... :) Szerintem neked is közrejátszik hogy anyukádékkal nem olyan jó a kapcsolatod. Én már csak tudom. Igazából nem tudsz semmit tenni és nem is kell szerintem, mert aki nem tud elfogadni az nem ér annyit. És nálatok mi a gond? Ha nem vagyok indiszkrét... :)
193. monchika83 (válaszként erre: 191. - 3b71408203)
2009. nov. 28. 15:12

Hát sajnos pedig így van. Nem azt mondom hogy az 5 év alatt nem bókolt, mert az elején még mondta. Bár akkor sem erőltette meg magát. Néha mondja csak hogy szeret, de azt is ritkán. :( Hát én nem várok addig, keresek mást ha nem kellek neki.. :) De jó neked viszont gartulálok! :) Hát ő azt hiszi hogy ő a legjobb a világon meg a legszebb, legalábbis a viselkedéséből ez tűnik ki. Igazából most jövők rá ennyi idő után hogy mennyire különbözünk. Én pörgősebb csaj vagyok, imádok minden kipróbálni utazgatni, ő sajnos nem ilyen. Mindig otthon ülünk semmit nem csinálunk, mert neki nincs kedve és folyton a pénzre fogja. Nah mind1 kicsit rosszul érzem magam emiatt. És ez is közrejátszott abban, hogy nincs önbizalmam. Ő építi le, nagyon haragudott hogy jelentkeztem. A végére örült nekem, de igazából sztem azért nem dícsér, nehogy már elbízzam magam..

Barbiról huuhh várjál a femina-n olvastam. femina.hu. Ő nyilatkozott. Keress rá a google-ban. :)

192. 3b71408203 (válaszként erre: 188. - Monchika83)
2009. nov. 28. 14:31
Szereted csak elkeseredtél vagy már úgy érzed kihűlt? Az elején dícsért csak változott? Nem értem a pasikat eskü, miért szokják meg, hogy vagyunk nekik?:(
191. 3b71408203 (válaszként erre: 189. - Monchika83)
2009. nov. 28. 14:29
Hogyhogy egoista és sose bókol? Nem azért, de nem egy Bomba pasi, mellette te tűnsz ki:) Nem igaz, hogy nem veszi észre, milyen dekoratív lettél (eddig is csini voltál). Meg 5év alatt semmi bók? Mondja legalább, hogy szeret? Fura, mert a párom sem a nagy romantikus pasik közé tartozik, de néha elejt egy bókot. Sajnálom:( Nem kérdeztél rá miért ilyen? Barbiról honnan hallottad ezeket?
190. c229098973 (válaszként erre: 189. - Monchika83)
2009. nov. 28. 13:31

Mindjárt visszaolvasok,most csak ezt olvastam még el..Az én párom a 6.évfordulónkon kérte meg a kezem.Én is vártam minden ünnepen azelőtt.Aztán amikor már" lemondtam"róla megkért:))

Érdekes nekem is nagyon rossz anyuékkal a kapcsolatom és én is tökre önbizalom hiányos vagyok,sokszor bánt ez és filózok mit hogyan kéne máshogy csinálni,hogy jobb legyen..Örülök hogy javult a te önbizalmad:))

2009. nov. 28. 10:23
De persze mint minden nő én is adtam neki esélyt...csak ő nem tud róla... :) 5 éve vagyunk együtt, holnap lesz az évfordulónk (természetesen egyedül fogom ünnepelni, mert megy Pestre melózni :((( ), és meg sem kérte még a kezemet...nagyon rosszul esik, mert úgy érzem hogy nem várok tovább. 26 éves vagyok és szeretnék végre én is tartozni valakihez igazán. Mert a szüleim nem igazán szeretnek, anyummal nem beszélek 2 hete, rám sem hederít... Szóval összetettebb dolog ám ez annál, hogy csak "nincs önbizalmam". Bár ez javult sokat a műsornak köszönhetően. :) Ugyhogy nem várok már sokáig, de én nem is erőltetem... Isten ments! Csak azért nem akarom hogy megkérjen, mert én kérem... az nagyon gáz. Félreétés ne essék nem vagyok nagy házzasságpárti, de egy nőnek ez akkor is fontos. ;)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook