Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nézed a Szeretem a testem című műsort? fórum

Nézed a Szeretem a testem című műsort? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
278. globus (válaszként erre: 277. - Monchika83)
2009. dec. 26. 20:16
Boldog karácsonyt! :)
2009. dec. 26. 20:05
Boldog Ünnepeket mindenkinek!!! :)
2009. dec. 24. 13:27
Én szoktam nézni..szeretem ezt a műsort, amikor a lányoknak megmutatják az új énjüket, együtt örülök velük, sokszor el is sírom magam én is. : DD
275. Magic Rush (válaszként erre: 274. - Macsus)
2009. dec. 23. 17:52

Az ilyen emberek mint Emese miért nem kezdenek a valóságban magukkal valamit??? Álmodozni könnyű...

Szóval tegnap a barátommal átvettük a "szeretem a testem" c. műsorra... Mivel ismerem a suliból, kiváncsi voltam rá, hogy mit is takar az a piros kabátos lányka, amúgy ha nem mondták volna hogy volt "ebben" a műsorban észre sem veszem hogy változott volna valamit... A haja ugyanolyan "semmilyen", a ruhája, arca, bőre stb, stb... Szóval annál a résznél amikor mutogatták az utcán a járókelőknek, "natúr Emesét" (fekete bugyi, melltartó) a barátom második reakciója az volt hogy "Hol vannak azok az emberek akik azt mondják hogy "inkább nem mondok semmit... hogy 22 évesen igy néz ki??? főleg nem mondok semmit" Az első reakcióját nem közlöm... Nos minden esetre nem Emese széles csipője zavarta... A nőies formát ne értsük már arra hogy "valahol" ott "alatta". Ne higgye senki se hogy a háj az nőies. A nőies forma alatt a csontozat épül ami alakot ad, izmok épülnek rá és hát igen, van olyan akinek alkatilag széles/vastag/nagy csontozata van és igen, van háj is, de nem az a mérvadó amit láthattunk és nem 22 éves korra... esetleg 2 szülés után. Szóval amin igazán fel vagyok HÁBORODVA az az hogy mig mások, pl. én rengeteget dolgozok azon hogy ne forduljak be mikor tükörbe nézek, olvasom a millió női oldalt (nők lapja c. femina, cosmo stb) hogy mit tegyünk a narancsbőr ellen, hogyan öltözködjünk, hogy feszesítsünk, milyen gyakorlatok állnak a segitségünkre, mit sportoljunk, relaxáljunk,lúgositsunk, jógázzunk akármit!!! És mig én szétizzadom és lihegek a kazettára/DVDre, mások egy szaros harisnyát magukra húznak és lám eltűnt az a szétfolyó tömeg ami a dereka alatt csüng és csipőnek hivnak... sose sajnáltatnám magam hogy "én jajj de csúnya, jajj de kövér vagyok" mások meg elsirják magukat a végén hogy, milyen boldogságos is lett a vége -.- Hááát kösz! És kérdezik hoyg iylen ötleteket honnan lehet szerezni... Hát nem tudom hogy vagytok vele, de amiket ott magyarázott az a csávó, "trükköket" nem mondott egy percben sem semmi újat. Akárki utána nézhet a neten csak keressen rá google-ban. Keress rá hogy "évszak tipusú nők" megkaphatod hogy myilen szinű sminket válassz, miylen szinű ruhákat, mindenki "megcsinálhatja" magát és az a legnagyobb sikerélmény! Én tudatosan táplálkozom, tudatosan mozgok és tudom hogy mit látok a tükörben, tudom mit mutat a mérleg! Mert MEGCSINÁLTAM Én is el voltam hizva, ráadásul b**ot szőrös is vagyok és nagyon "nem voltam megelégedve" a testemmel, állandóan csúfoltak a bajuszom meg a szemöldököm miatt. Van a nővéremnek egy könyve "Margot Hellmiss Természetes Szépség" Ez volt az első könyv amit a kezembe vettem életemben és rádöbbenhettem arra hogy kezdhetek magammal valamit. Megnéztem hogyan kell szemöldököt szedni, arcformához, milyen vékonyra mennyit szabad stb és megcsináltam, kiszedtem a bajuszom, elkezdtem Cindy Crawford "Szépség és egészség" c programját, minden nap végigizzadtam, de megcsináltam és akik csúfoltak fiuk, mind utána utánam járkáltak és hazakisérgettek,(persze mindet elküldtem és az volt a legnagyobb élvezet :)) és ez nem álom volt, nem csak álmodoztam róla, hanem az életembe helyeztem azt ahogy Soma is tanácsolta Emesének. Mai napig bújom hogy az ember még mit tudhat a testének adni, ami a lelkünket és szellemünket, önbizalmunkat épitheti és segit megtalálni azt hogy ha bemész egy próbafülkébe tudod hogy felesleges mert ha ránézel a méretre, tudod hogy az neked pont jó szinben is mert az a te szined, a te szabásod stb. Amúgy a legjobban csak úgy tudni milyen szabás a jó, ha sokat próbálgatunk, az emberi alkatokat nem lehet kategorizálni körte alakra meg ilyenekre.

Na nagyon elkanyarodtam... szóval a válasz nézz utána a neten és mindenki próbáljon meg magával kezdeni valamit, ha eddig nem tette.

Jah és Emese bőrének meg sztem nem a legmegfelelőbb az a festék amivel befújták, jobban járna szegény bőre ha inkább valami gyümölcsökből álló pakolást tenne rá. Meg lehet csinálni otthon magunk káros anyagok és pénztárca üritése nélkül, és csak úgy szivja a bőr befele a gyümölcsöket. Szép a fehér bőr, nem kell elrontani holmi barnitó festékkel. Most menjen mindig szoliba vayg fújassa magát azzal a sz**al? Talán táplálkozzon normálisan, mert elvégre amit megeszünk azok mi leszünk és a bőrön lehet látni a legjobban (zsir, Cola, Chips, Mesterséges F*s) Nem kell koplalni análkül is sokmindentől megszabadulhatunk a testünkből...

Najó már tényleg sok lesz és már annyira nem is érzem magam olyan feldühödve, kiirtam magamból :)

De még annyit hogy Emesét a műsor után is meg előtte is sokat láttam a folyosón, de különbség semmi, nem sok tanácsot fogadott akkor meg.


Bocs a hangnemért, akinek nem inge ne vegye magára.

Peace

274. Macsus
2009. dec. 23. 10:56

Sziasztok!

Továbbra is csak dicsérni tudom Márkot és csapatát! Amit tegnap láttam, ahogy Emesét "széppé" tették, hát az szenzációs volt! Bizony én is megkönnyeztem, Emese örömét a végén! Minden nőnek szüksége lenne rájuk! Tanítani kéne a nőknek, hogy milyen alkathoz mi áll jól, vagy legalább egy könyv, vagy valami, amivel egy kicsit magabiztosabbak lehetnénk a ruhák között, a színek között és főleg az életben! Van ilyen? Ti tudtok ilyesmit?

273. monchika83 (válaszként erre: 272. - 07e4d2b91a)
2009. dec. 14. 17:05
Huh hallod én is ki voltam akadva amikor nekem levágták. :( Hozzá voltam szokva hogy hosszú a hajam... És azért volt rossz. Szerintem neki is ez volt. Mondta, hogy régen nem volt levágva a haja. :) De amúgy gyönyörű kis csaj szerintem, és jobban is áll neki ez a haj. :)
2009. dec. 10. 15:50
Ez a lány, aki most volt, a legnehezebb eset. Az arcának nem állt jól a szőkített haj, a frizurája magában sem volt szép. És nem vágtak a hajából drasztikusan, mégis ki volt. Sokkal csinosabb lett. Nem értem, miért siratta a haját. Nekem is volt roncsolva, de nekem 2cm-esre vágták. Na azt képzelhetitek hogy esett:D Tényleg csinos, és csak egy kis váltás kellett ehhez.
271. Bibibabi (válaszként erre: 267. - Macsus)
2009. dec. 7. 19:00
Lakatos Márk nekem is nagyon szimpatikus. Kedves, közvetlen embernek tűnik. Abban is egyetértek veled, hogy nemcsak méregdrága boltokból lehet csinosan öltözni!
2009. dec. 7. 13:22

Sziasztok!

Bevallom, hogy korábban itt már írtam a véleményem, ami Monchinak köszönhetően megváltozott!!

hihetetlen, hogy meddig eljutottál!! Amihez szívből gratulálok! Kívánom, hogy soha ne add fel és legyen erőd ilyennek maradni!

Soma előadásai engem is érdekelnek!


Nagyon tetszik még Barbi. Hol lehet róla/rólatok több képet megnézni? Egyenlőre csupán egyet kettőt találtam a neten.

269. monchika83 (válaszként erre: 267. - Macsus)
2009. dec. 7. 11:55
De ari vagy! Mindenki nevében is köszönöm! :) Igen nagyszerű csapat ez a miénk, nagyon aranyos volt mindenki. Márk is nagyon közvetlen és nem csak a kamerába. :) Ezt bizton állíthatom! :) Pali is egy hihetetlen szerény pasi, nagyon kedves volt! Én is hasolnóan gondolom ezt mint te. Itt volt az ideje már egy kis változásnak. :) Hajrá csajok! Mutassátok meg csajok, hogy mi is számítunk is szépek vagyunk! :))) Pusy
2009. dec. 4. 14:13

Sziasztok!Tegnap megnéztelek Móni,nagyon nagyon csini vagy és még csinibb lettél!!!Tényleg sokkal jobban áll ez a haj!Írtad h.Soma tart előadásokat...Tudsz erről valami infót adni,mert érdekelne engem is:))


Macsus,nekem is Márk a kedvencem:))

267. Macsus
2009. dec. 4. 14:08

Sziasztok!

Én is nézem mindig, eddig minden adást láttam! Móni nagyon csini lettél...illetve vagy! Csak így tovább! Ahogy olvasom a soraidat jó úton haladsz! Imádom a műsort! Puszi az egész csapatnak! Végre ebben az országban valaki egy kicsit segít a nőknek! Lelkileg, testileg...gondolok az öltözködésre, sminkre, frizurára... Sajnos nem mindenkinek van szeme, hogy meglássa a jót, szépet akár önmagában, akár másban! Fontos, hogy valaki megtanítsa! Remélem, hogy ezzel sikerül, hogy végre egy kicsit a közízlés elmozduljon...gondolok itt az "egyen cuccra", ha valami "divat", azt lehet kapni, más nem (ez már változik kicsit), azt hordja mindenki, akár jól áll, akár nem... Ez így nem jó, egyre jobb ruhákat lehet kapni (nem csak méregdrágán), tessék már válogatni! Még én is sokat tanultam a műsorból, pedig azért én válogatós vagyok... Márk zseniális...(persze a többiek is!!!)...de nekem ő a kedvencem!

266. c229098973 (válaszként erre: 261. - Monchika83)
2009. dec. 3. 17:55
Szió,jaj de jó nézem is:))
265. Bibibabi (válaszként erre: 263. - Franc22)
2009. dec. 2. 19:34
Én nem találtam nagyképűnek. És nem kell feltétlenül rútnak lenni, hogy valaki elégedetlen legyen magával. Szerintem helyes kis nő, nagyon jó az alakja is.
264. Franc22 (válaszként erre: 250. - C229098973)
2009. dec. 2. 17:48
Ezzel én is így voltam. Tényleg nagyon aranyos, és irtó szép lett. Hát igen ha belül van szépség azt a külsőre is ki lehet vetíteni. Hajrá azoknak akik szerepelnek bent és akik megérdemlik!!!!
263. Franc22
2009. dec. 2. 17:44
na én néztem a tegnapi adást és az a nő nekem iszonyúan nagyképűnek tűnt. Nem is értem, hogy hogyan került be a műsorba. Riszálta magát, mint ha a sarkon akarna valakit felszedni. Nem volt kővér, sem nagyon rút, úgyhogy nem volt a műsorba való. Ez az én véleményem.
2009. dec. 2. 17:33
Igen Éva teste gyönyörű szerintem is!!! Csini kis csajszi! És szerintem tök aranyos volt! :)
2009. dec. 2. 17:33
Sziasztok csajok! Fennt van a videom :) Ígértem hogy bemásolom! :) [link]
2009. dec. 2. 13:02

Olvasgatva a hozzászólásokat, látom nagyon megoszlanak a vélemények. Nekem alapvetően tetszik a műsor, bár abban én sem értek egyet, hogy fűzőkkel és hasleszorító bugyikkal lehet csak szép az ember lánya. Ezek a lányok, asszonyok, akik eddig a műsorban szerepeltek, mind szépek, helyesek voltak. Volt köztük vékony is, aki mégsincs megelégedve magával. Szerintem, ha valaki duci, nem kell rögtön rávágni, hogy fogadd el magad ilyennek. Mert mondani könnyű. Amin lehet változtatni, azon kell is. Változtasson az életmódján, sportoljon. Hogy jobban érezze magát. Ami viszont megmásíthatatlan, pl. egy széles csípő a csontok miatt, egy császármetszés utáni vágás a hason, azt bizony el kell fogadni. Mert ha beleőrül sem lesz jobb. Én alapvetően szeretem a testem, bár tisztában vagyok azzal, hogy rajtam is van mit alakítani. Ha ez zavar, akkor teszek érte. Azt, hogy nincs 100-as mellbőségem elfogadtam. Mert ezen változtatni nem tudok. Szóval amellett, hogy oké, fogadjuk el magunkat, tenni is kell. Nem önsajnálatba merülni.

A kismamákra reagálva: én sem szültem még, ezért nem is ítélhetek el senkit. Az biztos, hogy megváltozik a testünk szülés után, és talán már sosem áll vissza az eredeti állapot. Ezzel sem lehet sokat tenni. De akinek van egy egészséges önbizalma, normális énképe, az megbirkózik ezzel is. Biztos hogy gyerek mellett nem könnyű még magunkra is figyelni. Ezzel egyetértek. És nem is vitatom tovább a témát, mert nekem még nincs gyerekem. De nem értek egyet True78-al. Aki még nem szült, nem tudhatja, hogy milyen lelkiállapotban lesz utána, vagy hogyan fog megváltozni a teste.

259. atinae
2009. dec. 1. 21:59

Sziasztok!


Nem tudja valaki véletlenül a fodrász Viktor tel.számát, vagy, hogy hol dolgozik?

Priviben elküldené?

Köszi

2009. dec. 1. 21:57
Jaj csini lett:) a kép meg nagyon jó lett:)
2009. dec. 1. 21:39
Ez az Éva olyan csinos. Jó az alakja. Oké nem sminkel, el van szomorodva, de az alakja szuper. Én irigyelem. De jól esett, amit Soma mondott a kis mellről. Nekem is kicsi:)
2009. nov. 30. 16:11

Sziasztok:))

Tényleg nagyon aranyos Melinda,szerintem is:))

Móni nem tudtalak tegnap nézni párom meccsezett,úgyhogy majd a videót megnézem.Még nincs fent.Puszi

255. Bundesfrau (válaszként erre: 216. - Monchika83)
2009. nov. 29. 22:13

Köszi, hogy betetted, ez a cikk elég jól sikerült, számomra több új információt is tartalmazott.

:)

254. Bundesfrau (válaszként erre: 212. - Monchika83)
2009. nov. 29. 22:09

Szia, Móni!


Köszi, sajnos nem tudtam ma megnézni az adást, de, gondolom, úgyis felrakják majd a műsor honlapjára, mint az eddigieket, majd ott megnézem. :)

Igazán nincs mit, nekem ez a véleményem, nagyon sok olyan ember van, aki azért irkál olyan otrombán a neten, mert amúgy a benne felgyülemlett agressziót nem tudja máshol kiélni, vagy éppen kisebbségi komplexusban szenved és itt úgy érzi, név és arc nélkül "nagy" lehet.

Nagyon szépen köszönöm, ha megkérdezed nekem, ha nem nyilvános a bolt a reklám miatt, akkor nyugodtan írhatsz privit. Arena Plaza-ban volt? Csak, mert mintha onnan öltöznének a műsor szereplői, legalábbis úgy láttam eddig.

Nincs mit megköszönnöd, légy büszke arra, amit elértél, aki mást mond, az meg nem lát a szemétől, ergó le van ejtve.;)

Puszi:)

253. ejmi
2009. nov. 29. 20:36

Egyik kedvenc műsorom. Én is megkönnyezek minden átváltozást!!!

Hajrá Móni! :)

252. monchika83 (válaszként erre: 250. - C229098973)
2009. nov. 29. 18:25
Jah és nem ciki!!! ;)))
251. monchika83 (válaszként erre: 250. - C229098973)
2009. nov. 29. 18:25
Melinda egy nagyon aranyos lány! És tényleg gyönyörű lett! :)
2009. nov. 29. 14:52
Hát,csajok én most tudtam megnézni a neten az első részt,Melindával.Ciki nem ciki,én nagyon megkönnyeztem a végén...
249. monchika83 (válaszként erre: 248. - F4086168de)
2009. nov. 29. 13:45
Köszönöm szépen!! :) Te pedig nagyon aranyos és egyetértek veled! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook