Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nézed a Szeretem a testem című műsort? fórum

Nézed a Szeretem a testem című műsort? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
308. monchika83 (válaszként erre: 307. - Magic Rush)
2010. jan. 20. 20:53
Nyugi nyugi....nem szálltunk mi senkire. Inkább te Emesére. Miért? Mi nem mondhatjuk el a véleményünket? Ezt nem hiszem el....:DDD
2010. jan. 20. 20:50
mindegy egyszerűen rámszálltatok és kisarkítottok mindent, ez ostobaság, ez hülyeség, én csak példával éltem ugyan kit érdekel Emese!!! Ezt nem hiszem el!
306. monchika83 (válaszként erre: 304. - Magic Rush)
2010. jan. 20. 20:41

Hát nekem nem úgy tűnik...mármint a kritikáról.... Pont te írod a szöveged elején hogy te "tökéletes" vagy. Háááát biztosan benned is van hiba, mármint a külsődben, mert senki nem tökéletes. SENKI! A barátodról fölösleges vitatkozni...mert te is a külsőségeket célozod meg, és te mondod Emeséről hogy őt csak a külsőségek érdeklik. Téged? Te is pont az alapján ítélsz. Nem is azt mondom hogy jók ezek szorítós izék, mert én pl nem is hordom. De 1 hét alatt nem tud valaki 10 kilót lefogyni. És nem gondolom hogy Emese nem sportol, mert Soma pont erre tért rá. Mert te lehet hogy csak egy 5 percet láttál belőle. A sport nagyon fontos ha változtatni akar az ember, ezzel mindenki tisztában van. Én is ugyanúgy nyúzom magam, de más az alkatom ezért soha nem leszek 50 kiló és soha nem lesznek szép vékony lábaim. De ennek ellenére nem bántom a vékony lányokat, aki szebb nálam vagy éppen valami szebb rajta, vagy más mint én. Ezért bántani valakit??? Nem értem.

Szóval inkább inkább kezdj el a belsőre koncentrálni és talán többet látsz Emeséből mint egy "divattyúkot".

305. Klimpírozi (válaszként erre: 304. - Magic Rush)
2010. jan. 20. 20:36

szúrja a szemed Emese, majd belepusztulsz Emese szereplésébe... mi ez a görcs Emese/ Emese jelenség ellen??? Netán a barátod azt mondta konklúzióként, ejj.. bitang jó csaj lett Emese,és sandán oldalról pillantott rád.. a tökéletes tökélyre????

Te nagylány miről maradtál le?????

304. Magic Rush (válaszként erre: 299. - Monchika83)
2010. jan. 20. 20:31
Hát a barátomnak biztosan nem! :D:D:D ezzel ne vessük el a súlykot:D Ha valaki akkor ő biztosan nagyon megnézi hogy mit vesz fel, kivel mutatkozik, akármit amit csinál mindenben csak tökéletes lehet:D Képzeljük mellé Emesét:D Na NE:D Emesét az egész iskolában azok a tipikus mű csajok veszik körül akik csak az öltözködésükkel meg a sminkjükkel vannak elfoglalva. Én max csak azon háborodtam fel mikor ráadták azt a harisnyát és kisebb lett a mérete én meg tornázom meg odafigyelek mit eszek, ezzel csak becsapták. Nem irigylek el én tőle semmit:D Hát jó hogy szerepelt benne mert a suliban sokan összesúgtak hogy "húú ismered Emesét???" eddig nem nagyon tudta senkisem hogy odajár a műsorig. Ezt ugyan miért irigyelném el tőle, csak inkább azt akartam volna kifejezni hoyg egy 22 lánynak nem az a szüksége hogy alakformálót húzzanak rá, azt vegyék fel a 40-50 és idősebb nők akik már nem feszesek, az NEM ARRA VALÓ hogy súlyokat tüntessen el, de mindegy. A hibáimmal meg tisztában vagyok és sokat foglalkozom velük hoyg javitsak rajtuk. Ha kritikával élek az saját magammal szemben a legnyersebb. Amit a tükörben vagy a mérlegen látok, nekem annál nagyobb kritikus nem is kell.
303. Klimpírozi (válaszként erre: 302. - Magic Rush)
2010. jan. 20. 20:29

remek, csillogj tovább szépen magadnak, de ne ítéld aki másképp csillog mint te..

egyszerű ez!

:))

302. Magic Rush (válaszként erre: 297. - Klimpírozi)
2010. jan. 20. 20:22
Kit kéne irigyelnem???:D :D ez röhely én csak tanácsot akartam volna adni azoknak akik változtatni akarnak dehát nemtudom ti mit olvastok:D Nekem semmiben nem kell kiválasztottnak lennem és nem is akartam volna jelentkezni erre a műsorba mert én szeretem a testem főleg azért is mert én nap mint nap teszek is érte. Fel tudok öltözni jó cuccaim vannak imádok vásárolni és főzni, nekem semmiképpen nem kellett volna jelentkeznem:D :D :D Amúgy nem vagyok középiskolás:D Emesével járok iskolába aki fősulis :) Fotuna a vizsgáimon jelentkezik igazán, áltban jó tételeket húzok és egy helyes okos barátom van aki építészmérnöknek tanul és ő a legjobb barátom, márcsak gyerekekre és saját háztartásra vágyom:D Nem fogyiműsorba jelentkezni:D Imádok sttrandolni és szaunázni:D Bulizni:D Ki akar itt csillogni a tvben??? Én csillogok eleget magamnak:D
301. Klimpírozi (válaszként erre: 300. - Klimpírozi)
2010. jan. 20. 19:26

apropos..sajnálat rossz energia,ne pazarold az időt sajnálkozni!

A haladáshoz , a továbblépéshez, az átalakuláshoz bátorságra, elszántságra, a változás igényére, jó energiákra van szükség..használd amit kaptál, kaptatok, becsüld, értékeld..engedd el a régit, örülj a megkapott újnak, aki nincs melletted, ott marad, ahol te már nem vagy, vissza ne nézz..légy valódi Pillangólány!

300. Klimpírozi (válaszként erre: 299. - Monchika83)
2010. jan. 20. 19:20

Veled vagyok Vietnam!

:)))))

299. monchika83 (válaszként erre: 296. - Magic Rush)
2010. jan. 20. 18:54
Hát én csak saknálni tudlak tényleg...és ezen ne sértődj meg! Nekem sokat jelentett ez a műsor, és azóta fogytam is már!!! És tényleg megtanultam az alakomhoz öltözni és megnézem hogy mihez mit veszek fel. Miért fáj az neked, hogy Emesének volt bátorsága és bevállalta ezt? Pont az ilyen emberek miatt mint te. És most már csak nevet magában... és sajnál... Igen is várható változás! Nem mondom én sem hogy mindenkire hatással lesz ez a műsor, ha bemegy minden szép és jó, aztán kijön és marad minden ugyanúgy. De ne általánosíts! Nem vagy ott ezekkel a nőkkel, nem vagy a mindennapjaikban és nem tudod mi történik! Az a te dolgod hogy megalázónak tartod ezt, de ne vetítsd rá másra! És ne hirdesd, hogy mert te úgy gondolod, hogy a te "kis tökéletes világodban" nem így működnek a dolgok, attól még másnak ez lehetőséget jelenthet. Foglalkozz a saját dolgoddal (és a barátoddal), és hagyd azokat az embereket akik így érzik jól magukat. Egyébként egyetértek, szerintem is irigy vagy, és zavar hogy Emese került a középpontba és nem te...és még a barátodnak is lehet bejön..hmm? :DDD Tipikusan az a nő vagy aki folyton kritizál mindenkit de közben magában meg sem látja a hibákat! Szerintem inkább azokat söprögesd....sok keserűség van benned..kár...pedig még fiatal vagy ehhez....mi lesz később???
298. Klimpírozi (válaszként erre: 297. - Klimpírozi)
2010. jan. 20. 18:43
az adatlapon szereplő korodat tekintve természetesen nem középiskolás..
297. Klimpírozi (válaszként erre: 296. - Magic Rush)
2010. jan. 20. 18:05

más aspektusból néz mindenki a világra, az erős ellenérzésed megfogalmazása az egyik oldal, másnak teszik, és gondolja, bárcsak velem történt volna..nem láttam az adásokat, az ötlet, a szándék szerintem teljesen rendben lévő kezdeményezés..pár perc hírnév, szépség és csillogás mindenkinek jár...

irigység, keserűség hallik az írásodból, esetleg veled is megtörténhetett volna, a szürke kis középiskolás estére királylány

lehetett volna

vagy nem..

nem vállaltad volna, ha Fortuna feléd jár, barátod letiltott volna és fordult volna le a heverőről,

ha téged lát???De, ha , volna..vajon mi történt volna???

Ezeket írod, ha te vagy a szerencsés kiválasztott????

2010. jan. 20. 17:45

Ezek az emberek azt várják el hogy csoda formájában a minden napjukban is ez legyen. Ha egyedül nem megy akkor hát nemtudom, megalázónak tartanám magam ott visszanézni a TVben ahogy állok a tükör előtt... Hát mindegy, de a változáshoz nem ez kell, a minden napjaik ugyanolyan befordultak lesznek ha nem oldják meg csak a szőnyeg alá seprik. Soma is ezért lenne a műsorban, ő jókat mondd nagyon, de erre is csak pityereg mindenki, aztán el is felejti. Biztos voltak olyan szereplők akiknek tényleg változást hozott ez az egész, akiknek már a külsejükön nem nagyon lehet változtatni, mert már gyereket szültek, meg már idősebbek is, de pl ott van Emese, akit a suliból ismerek, és hát rajta semmit sem láttam változni. Úgy érzem ennek a műsornak akkor lenne értelme ha tényleg felforgatva változtatna az emberek életén drasztikusan az életmódjukon. Pl kíváncsi lettem volna inkább Emeséjék hűtőjére mint a szekrényére. Ebben a műsorban az embereket csak becsapják: kiteszik a képüket a nyilvánosság előtt (még ott fekete fehérneműben natúron, nem a végén) és a járókelőket kérdezgetik... Nem hiszem hogy minden járókelőnek ugyanaz lett volna a véleménye. Mikor Emesét kirakták Debrecen falára, minden járókelő azt mondta volna hogy "szexi, csinos, semmi baj nincs vele" miközben a barátom(akivel néztem) majdnem lefordult az ágyról h hogy nézhet így ki valaki 22 évesen...

És annak a bizonyos szőlőnek felém pont olyan az íze amilyennek lennie kell: édes és zamatos :) Csak azt szerettem volna elmondani hogy minden nap lehet jó közérzetű az ember és boldog kiegyensúlyozott, ezek a műsorok meg töltelék a Győzike meg a Mónika show mellé. Ezekből nem lehet tanulni

295. Klimpírozi (válaszként erre: 294. - Magic Rush)
2010. jan. 20. 15:59

savanyú a szőlő...

s ha neked tetszett

amit írsz,ha hiszed valóban ezt is gondolod, az a te életed, véleményed, szíved joga vállalásod.. de ne legyen gondod belőle, ha van aki másra vágyik, hatékony, erőteljes segítségre, esetleg a nyilvánosságot támaszul, motivációnak maga mellé hívva tán nem egy estére..megtanulja, elsajátítja ami útravalót kapott, töltekezik testben, lélekben, szerencsében..megmutatták neki milyen a NŐ sminkben, tüllbentollban...frizúrban elvarázsolták életében egyszer, egy estére..s ha a mindennapokban nem ilyen, na akkor mi van?????

:)

2010. jan. 20. 14:32

Ha a gátlásosság és a szégyenlősségről van szó akkor sztem nem egy új dologról beszélünk... Valaki amúgy is mimóza, valaki meg a külseje miatt az, de akkor sem az a megoldás hogy ha nem tudom megoldani majd megmutatom mindenkinek a hibás combom, csüngő hasam és igénytelen fejem... Ahhoz senkinek sem kell egy TV stúdióba mennie hogy ezeken változtasson és nem kell egy homival öltözködnie hogy értelmesen nézzen ki. Ha meg az alak olyan akkor egy fűző vagy egy alakformáló harisnya alatt is olyan... Ne seperjünk már semmit a szőnyeg alá... Az ágyban a barát/férj mellet úgyis alakformáló harisnya nélkül kell befeküdni :) Jó itt kivétel az anya aki már persze nem lesz olyan feszes hasú mint régen de pl voltak egész fiatalok akik gyerek nélkül is úgy néztek ki mint aki terhes... Szten NE JELENTKEZZ!!! Aki ezt olvassa és fontolóra vette hogy jelentkezni fog akkor annak mondom hogy NE! Adj egy utolsó esélyt magadnak hogy magad is meg tudod oldani: kikattintasz erről a lapról és szépen a neten feltérképezed mit tehetsz magadért. Rengeteg fórum van és oldal ahol kérhetsz tanácsot, ahol utána nézhetsz annak hogy mit egyél és milyen edzéseket csinálj, mi szükséges ahhoz hogy lefogyj, menj el egy butikba a tükör úgyis megmondja hogy mi áll jól, ott van a színtáblázat hogy milyen színek valók az arcodhoz/bőrödhöz, szóval akármit, vannak könyvek receptek, hogyan sminkeld magad, vagy menj el kozmetikushoz! Szedesd ki a szemöldököd festesd be ha úgy látja hogy kell, a kozmetikus is el tud neked mindent mondani, tisztíttasd ki az arcod akár... Én nem tudom én mindent magamtól csinálok a szőrszedéseimtől meg a saját edzéseimtől mindent, magamnak kitapasztalgattam utána olvastam sose állt meg az élet körülöttem hogy "na most milesz velem, rondának érzem magam, bebújok az ágy alá". Azt meg én sem értem hogy ha valaki nem bír otthon szembesülni a látvánnyal miért lesz jobb az hogy az egész világ előtt mutatja meg. Egy estére kisminkelik, felöltöztetik, elsírja magát és hazamegy. Otthon ezt miért nem lehet? Sok anyuka van pl hogy utána elhanyagolja magát... Nos egy lenőtt hajtól és zsíros áporodott igénytelen bőrtől nemcsak egy férj tud visszakozni hanem akárki. Ahhoz nem kell nekünk nőknek senki hogy megmondja milyen tisztálkodási vagy öltözködési szokásaink legyenek, max egy jó barátnő akivel elmegyünk vásárolni. Szóval sztem ha ezeken keresztül, magadon nem tudsz segíteni akkor hiába lesz ott neked Márkika akkor ha hazamégy ugyanúgy nem fogod betartani, mert nem lesz ott mindig a próbafülke előtt. Legalább vedd a FÁRADSÁGOT magadért.


Nos akinek nem tettszett a hozzászólásom nyugodtan lincseljen meg és várja a következő "nemszeretem a testem" című gyengéknek és lustáknakvaló adagot...

2010. jan. 19. 10:39

Figyelem újra indul a szeretem a testem!


Lányok, asszonyok, nők, csajok, hölgyeim!


A Szeretem a testem tavasztól újabb epizódokkal folytatódik a Viasat3-on!


Szereti a testét? Van önbizalma? Vagy gondjai vannak önmaga elfogadásával? Szégyenlős? Még a párja előtt is gátlásai vannak? De szívesen megszabadulna a problémáitól? Akkor Lakatos Márk és csapata a segítségére lehet.


Olyan hölgyek jelentkezését várjuk, akik kedvet éreznek, hogy részt vegyenek egy nagy kalandban, mert eldöntötték, hogy változtatni akarnak az életükön, megpróbálják elfogadni és megszeretni magukat. Hogy a kaland végére az első tíz részből megismert Melindához, Henihez, Edithez, Barbihoz, Krisztához, Mónihoz, Évához, Bernadetthez, Mariannhoz és Emeséhez hasonlóan elinduljanak azon az úton, amely talán régi, valamikor boldog önmagukhoz vezet.


A jelentkezéseket e-mailben a szeretematestem2@gmail.com címre várjuk 2010 január 22-ig.


Amit mindenképp tartalmazzon az email:


* életkor

* lakcím, telefonszám

* foglalkozás, családi állapot

* bemutatkozás

* probléma részletezése, mit nem szeret magán, miért jelentkezik?

* mit vár a műsortól

* egy egész alakos és egy közeli fénykép


Jelige: Szeretem a testem.

292. monchika83 (válaszként erre: 289. - Melco87)
2010. jan. 15. 15:05

Szia!


bocsi vizsgaidőszakom van.. :) Igen már fennt van, ha gondolod privin átküldöm csak szólj! :)

291. ivi79
2010. jan. 10. 10:39
már fentvan..
2010. jan. 10. 10:19
ha eszembe jut,megnézem
289. melco87 (válaszként erre: 288. - Monchika83)
2010. jan. 10. 10:18

szia! tudnál segíteni nekem, hogy az Emeséről szóló 10.részt hol tudom megnézni? Mert nincs fent a viasat hivatalos honlapján!


köszi előre is!

288. monchika83 (válaszként erre: 286. - Klimpírozi)
2010. jan. 3. 23:26
Köszönjük! Aranyos vagy! Így van ahogy írod! Akár így akár úgy, tenni kell valamit! :) Jó éjt!
287. monchika83 (válaszként erre: 285. - Ivi79)
2010. jan. 3. 22:43
Nem nem...nem jól közelíted meg. :) Ezek (mi) a nők sajnos annyira el vannak keseredve, hogy ezt is képesek bevállalni csak legyen változás ebben a dologban. És nincsenek egyedül...csak töredéke.... Lehet tényleg fura neked, hogy "itt meg levetkőzik..", de te csak egy órát láttál belőle.. és egy hét volt... :) Ellentmondásosnak tűnhet, de nem az. Ez a kettő összefügg. Tudod mint amikor egy embernek valamilyen fóbiája van és általában úgy kezelik, hogy szembeállítják a félelme tárgyával! :) És hatásos!!! :)) Persze tiszteletben tartom amit gondolsz, mert ezt igazán csak mi érthetjük akik ott voltunk. De légy egy kicsit nyitottabb ebben a dologban és talán te is meglátod a lényegét. :)
2010. jan. 3. 16:00

...a végső kétségbeesés elkeseredése nagy úr..rendkívül mód becsülöm azt, aki a nyilvánosságot felvállalva megmutatja addig klepetusba rejtegetett önmagát, és lecsupaszítja milliók előtt testét, lelkét egy vágyott, és többé nem ábránd NŐ-ért!!!!

Hihetetlen lelkierő és kitartás kell, hogy ezeket valaki megtegye..

tudom magamról, a világ minden kincséért senki előtt nem öltözöm, vetkőzöm, fésülködöm, sminkelek, ruhát sosem próbálok..kiválogatom, megveszem, otthon magamnak az az igazi..

teszem hozzá, nagyszínpadon, sok évet táncoltam a világban, reflektorban, csillogásban..amikor vége lett, derekam nem volt már 63 centi, s ezzel az önbizalmamnak is vége lett..

Szóval hajrá Mindenki, aki így vagy úgy tesz magáért, ki sarokba bújva, ki nyilvánosan, egyre megy..az eredmény a lényeg, ami elvitathatatlan..

A műsor szereplői gyönyörűek lettek, erősebbek kívül-belül,aki nem így látja gondolkodjon mélyen el..netán az irigység kisördöge munkál benne ők igen, én miért nem?????

:)

285. ivi79 (válaszként erre: 283. - Monchika83)
2010. jan. 3. 14:27
nem a magamutogatásra gondolok egyáltalán, hanem arra, h ha vki annyira szégyenli magát, utál tükörbe nézni, nem jár strandra nehogy meglássák, ruhát vásárolni is centivel szokott, az hogy tudja bevállalni, h tvben fog szerepelni? ergo milliók láthatják? nekem ez a 2 dolog annyira ellentmond egymásnak, és ezt nem értem.most nem kötözködésből írom, hanem tényleg nem értem.vagy már annyira el van keseredve, h tökmindegy mi, csak történjen vmi?
284. s.irma
2010. jan. 3. 13:28

Néztem a műsort. Nekem nagyon tetszett.érdekesek voltak a történetek. Tiszta szivemből szurkolok minden egyes résztvevőjének, hogy ezek után fogadja el magát olyannak amilyen.

Márk egyszerűen fantasztikus volt. Az ötletei a hozzáállása a lányok problémáihoz lenyűgözött. Soma előtt is le a kalappal.

Egy dolog zavar csak: KÁR, HOGY VÉGE A MŰSORNAK!!!

283. monchika83 (válaszként erre: 282. - Ivi79)
2010. jan. 3. 13:19
Hát te sem a lényeget láttad meg ebben a műsorban sajnos. Sajnálom, mert itt nem a magamutogatásról van szó! Te pedig pont erről írsz. Mi vállaltuk azt hogy a tv-ben fogunk szerepleni, és szerintem sokunknak segített is. Egyébként engem sokkolt mikor kiderült hogy kitették ak épemet, de aztán amikor hallottam hogy miket mondtak, nagyon örültem!!! Nem is gondoltam volna. És nem tudtunk róla hogy kitették! Tehát ez nem úgy működött hogy gyere vetkőzz le!
282. ivi79
2010. jan. 3. 11:45

Hogy lehet az, ha vki utálja a testét, nem bír tükörbe nézni, az jelentkezik egy műsorba amit egy ország láthat és felismerik az utcán utána?

Vannak módszerek arra, hogy a nyilvánosság kizárásával(stylist, edző, pszichomókus) próbálja magát elfogadni-elfogadhatóbbá tenni, igaz ez pénzbe kerül...

Én sem szeretem a testem(pedig napi szinten teszek érte, edzéssel és táplálkozással), de nincs az a pénz, amivel engem fényképezőgép vagy kamera elé lehetne rángatni bugyiban(ruhában se) magáncélra sem, nemhogy leadni tvben meg mutogatni az utcán.

2009. dec. 31. 20:22
néha
2009. dec. 31. 08:08
Boldog Új Évet mindenkinek! :)
2009. dec. 26. 20:23

Az utóbbi időkben nézem.Vegyes érzéseim vannak a műsorral kapcsolatban...sokigazságot rejt Magic Rush hozzászólása.Akiket eddig láttam azok túlsúlyos nők voltak,akiken szemernyit sem láttam hogy bmit is tettek volna azért hogy saját maguk javítsanak külsejükön és ezzel együtt a lelkükön.Mert okés hogy vannak a gének,a gyenge pillanatok de úgy érzem mindenkinek kikellene magából hozni a maximumot.Nem lesz mindenki Carmen Electra,ahogy én sem.Nekem pont az a bajom hogy vékony vagyok,genetikailag.Egy ideig ment nálam is az önsajnálat de rá jöttem hogy csak én tehetek bmit is magamért.Egy külsős ember persze adhat tanácsot,de azért nem fogok pl.: dupla nacit felvenni hogy vastagabb legyen a lábom:)Mint ahogy vannak a műsorban a has,comb,leszorító akármik,amik tényleg fantasztikus dolgokat produkálnak,de ha lekerül ugyanúgy marad a puszta valóság.Ugyanúgy nem megy ki a strandra,nem mutakozik fehérneműben,gátlásos az ágyban stb.Szóval nem sok értelmét látom...és annak sem hogy ilyen rövid idő alatt ennyi elég egy felfogás megváltoztatásához,több évnyi gátlásosság feloldásához.

Senki sem tökéletes,de tegyünk meg mindent azért hogy örömmel nézzünk tükörbe.Ne féljünk sportolni,egészségesen táplálkozni stb.ez nem feltétlenül pénz kérdése.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook