Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nézed a Szeretem a testem című műsort? fórum

Nézed a Szeretem a testem című műsort? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2009. okt. 28. 08:53
Egy hét alatt nem lehet sok kg-ot lefogyni, de kihozzák a maximumot! És lehet, hogy ezután sem megy 100 %-ig magabiztosan strandra, de az utcán fel tud úgy öltözni. Igaz, elég drága ruhákat adnak rá, de talán irányvonalat mutat és biztosan sok tanácsot kap, egy órás műsorba nem tudsz mindent besűríteni! Én szívesen hallanám, milyen ruha áll jól, milyen smink....pl. a tegnapi szemsmink iszonyatosan tetszett!
7. 38da83de25 (válaszként erre: 6. - Csilla80)
2009. okt. 28. 08:52

Igen, optimista tipus vagyok, és nem szeretem az álmegoldásokat.


Most őszintén, neked attól megnőne az önbizalmad, ha fűzőt nyomnának rád, mert csak attól nézel ki valahogy?


Ez a nő nem fogja használni a fűzőt. Most jól nézett ki, és ennyi.


Az igényesség sokat számít. Pl. a cábár haj, a semmi smink javítása...ezt magától is meg tudja csinálni otthon.

Amúgy meg nem öltözött szarul, csak sportosan, de ő ilyen tipus...nem fog tűsarkúban tipegni.

6. csilla80 (válaszként erre: 3. - 38da83de25)
2009. okt. 28. 08:48

Hat... nagyon optimista tipus vagy... :-(((


Mindenki csak akkor nez ki jol,hsa egy kicsit "osszeszedei" magat... hat itt a holgyeket jol osszeszedik... ha fuzo,ha nem... az O teste... a sminket is meg lehet tanulni,es adnak is tanacsokat nekik... szerintem jo azoknak akiknek semmi onbizalmuk nincs.

5. 0f4d8711e7 (válaszként erre: 1. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 28. 08:44

Én is néztem, eddig mind a két részt! Annyira sok a hasonlóság a külföldi műsorral, hogy engem zavar!

Az jó, hogy megmutatják az irányt, hogy milyen ruhákat kellene hordani! De én pl nem tudnám megfizetni! :(

4. 38da83de25 (válaszként erre: 2. - Zöldfülű)
2009. okt. 28. 08:42
Photoshop- ez is hamis kép, ez sem teljesen ő...látszik, hogy hozzányúltak a képhez!
3. 38da83de25 (válaszként erre: 1. - 7ed48e33ee)
2009. okt. 28. 08:41

Igen, láttam most egyet belőle.

Szerintem gáz, mert nem a testét szeretteti meg vele, sőt...Beöltöztette fűzőbe, meg popsinövelő bugyiba...így picit alakult...utána póthaj,(!!!!!)és jó erős smink.

Na most: ebből mi az igazi énje? Semmi. Nem a saját testét szereti meg, hanem azt, ami lett a sok hozzáadott (nem saját) dologtól.

Az igazi átváltozás szerintem nem ilyen. Igazi fogyás, öltözködési tanácsadás, sminkelés megtanulása, frizuraalakítás az mehet, de csak saját hajjal...amúgy mi értelme?

Egy hét múlva ugyanúgy ott fog állni a tükör előtt zokogva, hogy milyen szarul néz ki.

2009. okt. 28. 08:38

Tegnap néztem. Nagyon tetszett. Biztosan azért, mert a csajnak hasonló alkata van, mint nekem, teljesen magaménak éreztem a problémáit. Örültem, hogy a végén gyönyörű fotókat csináltak róla, és találtak néhány igazán csinos ruhát az alkatára.


Máskor is nézni fogom :)

2009. okt. 28. 08:34

Aminap megakadt a szemem egy műsoron viasat3-on.

Nőket mutt be,akik gyülölik a testüket,pl azért , mert duci, vagy azért mert alacsony stb....és megható amikor a műsor végén rájön a nő, hogy mégsem ronda,kis praktikával mindenki lehet szép.

Reméle,m ralytam kívül még nézték a műsort...de egyébként ez a műsor külföldön régóta megy igaz ott nagyban, mert ha valaki picit ronda azt plasztikázzák,stb...

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook