Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Névváltoztatás indokai fórum

Névváltoztatás indokai (beszélgetős fórum)

7. c06c587f53 (válaszként erre: 6. - 036bf4cfe4)
2009. febr. 1. 23:21
Dehogynem! Ha jól emlékszem,akkor van Piroska vezetéknevű focista is:))
6. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 3. - Kiss Ildikó)
2009. febr. 1. 22:54

"Mindenki nevet rajtam. Nem értem miért. Olyan modern világot élünk, miért ne. Ha ez az Én vágyam"


Ez nem modernség kérdése. Egyszerű logika. Nőnek nem lehet férfineve.És fordítva sem.

5. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - Viki0607)
2008. szept. 15. 10:17
A vezetéknév változtatáson a fiam már túl van.Ő az én vezetéknevemet vette fel indoka az volt,hogy annak a nevét szeretné viselni majd tovább adni aki felnevelte és valóban gondoskodott róla.Ez nálunk igaz is volt.Ugyan is nekem is alá kellett írnom a lapot,hogy engedélyezem a nevem felvételét.Arra célzok,hogy nem csak indoklás kell hanem engedélyező is.
2008. szept. 15. 10:01
Mert szokatlan és a törvények sem engedik
2008. máj. 9. 15:13

Én szeretném a nevemet megváltoztatni. A párom keresztnevét felvenni.

Kiss Ildikó a nevem, a vágyam: Kiss Attila Ildikó :-)

Mindenki nevet rajtam. Nem értem miért. Olyan modern világot élünk, miért ne. Ha ez az Én vágyam...

2. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Viki0607)
2008. máj. 9. 15:07
Már van egy ilyen fórum!mármint ami a névváltoztatásal foglakozik.Ott biztos megtudják neked mondani,hogy milyen indokok lesznek valszeg elfogadhatóak.sok sikert
2008. máj. 9. 14:36

Vezetéknevet szeretnék változtatni,egyszerű okok miatt. Egyszerűen nem tetszik,nem szeretem,furcsa. Viszont a kérelemben meg kell indokolni a változtatás okát. Van valakinek ötlete mit is írjak ide? Ha pusztán annyit írok,hogy azért mert nem tetszik,félek nem fogadják el.

Ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook