Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Neutropéniával találkozott már valaki? fórum

Neutropéniával találkozott már valaki? (tudásbázis kérdés)


2023. febr. 10. 20:32
Sziasztok! Elegge kihalt ez a tema! Mi most vagyunk nagyon benne a legkisebbemmel. Erdekelnenek a tapasztalatok, most a beka segge alatt vannak az ertekek, de elegge hullamzo a dolog. De amugy jol van szerencsere.
8. Banti (válaszként erre: 6. - Kata114)
2013. márc. 25. 08:48

Szia,

nekünk fél évesen egy véletlen vérkép kapcsán ...

Sokat olvastam, sok tapasztalatom van egész Mo.-n az orvosokat illetően Szombathelytől Debrecenig.

Ha érdekel, priviben megírom.

Úgy érzem sokx, nem tudnak semmit, ahány orvos, annyi vélemény. Eddig leg++++ a László kh. (Kriván dr. és csapata).

Anita

7. Banti (válaszként erre: 5. - Banti)
2013. márc. 21. 13:35

Szia,

nekünk fél évesen egy véletlen vérkép kapcsán ...

Sokat olvastam, sok tapasztalatom van egész Mo.-n az orvosokat illetően Szombathelytől Debrecenig.

Ha érdekel, priviben megírom.

Úgy érzem sokx, nem tudnak semmit, ahány orvos, annyi vélemény. Eddig leg++++ a László kh. (Kriván dr. és csapata).

Anita

2013. febr. 17. 13:54

Sziasztok!

Hogy vagytok? Nálunk 1 éve áll fenn a neutropenia. Ha olvassátok még, jelezzetek vissza...

2012. jún. 14. 19:33

Szia,

hátha még olvasod.

Nálunk "csak" most diagnosztizálták véletlenül a 6 hós babánál. Érdekelne a tapasztalatod. Avagy van már változás? Nekem tapasztalatom még nincs, de rengeteget tájékozódtam.

Üdv.

2011. máj. 24. 22:27
Sehol senki?
2011. máj. 24. 13:34
Kisfiamnál 6hetesen diagnosztizálták,most 2éves,még mindig rosszak az eredményei.
2011. máj. 23. 23:17
Van itt valaki aki neutropéniás vagy találkozott már ezzel a betegséggel.Szeretnék kérdezni.
2011. máj. 23. 23:15
Neutropéniával találkozott már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook