Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Neusiedlersee, Mesepark fórum

Neusiedlersee, Mesepark (beszélgetős fórum)


2010. jan. 11. 22:09

szia! mi 2009. augusztus 20-ai 4napos "szünetben" voltunk. 3 babánk van, a legnagyobb akkor kb 4,5éves lett majdnem, a középső 3 lett októberben, a legkisebb akkor múlt 1éves. Ezt csak azért írom, hogy aki akar menni, tipp hány éves gyerekkel érdemes. A két nagyobb rengeteg játékra fel tudott ülni, vagy apával vagy velem, vagy akár egyedül is! A kicsi meg remelkül elnézegette őket, és nagyott aludt, nagy előnye a parknak, hogy mindenhol árnyékos, rengeteg fa, így nem égnek le a gyerekek, (pedig mi kb 35fokban voltunk). Nagyon sokan voltak, de valahogy mégsem éreztük annyira nyomorgó tömegnek, de a legnépszerűbb játékokra nagyon sokat kellett várni, volt, hogy több, mint fél órát. De megérte, nagyon ötletes, remek játékok vannak. A park közepén pedig van egy kis pancsoló a gyerekeknek, vittünk is fürdőruhát, és jól jött a nagy melegben, a gyerekeket alig lehetett továbbrángatni onnan. Van 1-2 játék, amire csak 5-6 éves kor felett vagy még több is lehet felülni, pl a hullámvasútra (horror volt nézni is...!)

Tényleg nagyon szuper játékok vannak, gyerekek annyira élvezték, hogy sokszor megkérdezik, mikor megyünk ismét. megyünk is nyáron!

amúgy Sopronban laktunk, a belváros kellős közepén, és onnan mentünk át egyik nap. (a többi nap: Bécs, illetve voltunk egy Dino-parkban is, ami az interneten nagyon szuperül van hirdetve, nekem egyáltalán nem jött be, ezt itthon is megcsinálhatnánk, nem nagy szám az ötlet.

A parkban vannak éttermek is, de mi vittünk szendvicset, így a sorban állás is jó volt valamire(addig ettünk), de tök sokan szendvicset ettek és egyáltalán nem volt ciki! meg különben sem az étteremben akarok ülni egy ilyen helyen...

szóval csak ajánlani tudom, szerintem nem drága, 48Euro volt a családi belépőnk,(kb 13ezer FT), de itt a játékokért nem kellett külön fizetni(állítólag van 1-2 ilyen is, de nekem fel sem tűnt, amire fel akartunk ülni, arra nem kellett)

Ja van valami kinézetre hihetetlen jó mászófalas girbe-gurba mászóalagút(ez biztos fent van a neten), hatalmas hibája, hogy nem lehet sehol "kiszállni" végig kell csinálni, persze az én gyerekeim mondták ők végigmennek rajta...én engedtem, eredmény: nekem kellett utánuk mászni és kihozni őket, mert elakadtak, hát komolyan embert próbáló feladat volt számomra is, én ezt veszélyesnek is tartottam, vagy kiírhatták volna, hogy kb 10év felett használható. (A kicsiket csábítja nagyon, de nem képesek megcsinálni! nagyon nehéz!)

szóval ajánlom jó szívvel, nagy élmény lesz! (a budapesti vidámparkban szerintem több pénzt elköltöttünk volna, belépő+ a játékokért is kell fizetni, de ezek sokkal ötletesebb, színvonalasabb játékok, és valóban a kicsi gyerekeknek készült, 2-3éves kortól 10évesig(de felnőttként is élveztük nagyon! szuper!)

2009. aug. 8. 20:04
Amúgy, nekünk nem nagyon kell szállás... Van albérletünk. :D
2009. aug. 8. 20:01
Nézegettem a neten, találtam 1-2 helyet. Nézz körül a soproni-szallas. hun, egész sok ajánlat van. ;)
14. csefi77 (válaszként erre: 13. - Sylvia81)
2009. aug. 8. 19:53
Na jó,akkor ha én esetleg megtudok valami jó és olcsó szállást,majd megírom.Ok?
13. Sylvia81 (válaszként erre: 12. - Csefi77)
2009. aug. 8. 19:31
Ha én azt tudnám... :S
12. csefi77 (válaszként erre: 11. - Sylvia81)
2009. aug. 8. 19:27
Igazából attól függ,hogy kapunk e még szabadságot a párommal egyszerre,és hogy mennyibe kerül a dolog,mondjuk 4 napra.Mivel Gyulán lakunk,ezért 1 napért, nem szívesen utaznánk ennyit.Hol lehet olcsó szállást kifogni?Minden megoldás érdekelne!
11. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - Csefi77)
2009. aug. 8. 19:20
Jövőre jöttök? Akkor még van idő! Lehet kifogni jó áron szállást, de jól körül kell nézni...
10. csefi77 (válaszként erre: 9. - Sylvia81)
2009. aug. 8. 16:34
Akkor már most elkezdek gyűjteni a jövőévi nyaralásra :)
2009. aug. 7. 13:30
Sopronnal az a baj, hogy félig Ausztria... :( Legalábbis árak tekintetében sokszor. :(
8. csefi77 (válaszként erre: 6. - Sylvia81)
2009. aug. 7. 13:22
szállodára,vagy apartmannra.De ez persze attól is függ,hogy ott milyen árak vannak?Lehet ,hogy a végén sátorozás lesz belőle :)
2009. aug. 7. 13:16
Most néztem, kb. 25 km. Attól függ, Sopron melyik részéről... :)
2009. aug. 7. 13:14
Szállásra milyenre és mennyi időre gondoltál? Itt Sopronban elég sok szállás van, sátorkemping, magánszálláshely, szoba, apartman, szálloda. Biztos van "odaát" is, csak nem tudom, mennyiért...
2009. aug. 7. 13:13
Látom,hogy a környéken laksz!Milyen messze van a határtól ez a park?
2009. aug. 7. 13:12
köszi!
2009. aug. 7. 13:08

http:// www. familypark. at/un/start.html


Itt találsz egy csomó dolgot a helyről. ;)

2009. aug. 7. 13:06
Szia! Bevallom, itt lakunk a szomszédban, de még sosem voltunk. De aki volt, mindenki azt mondja, hogy nagyon jó.
2009. aug. 7. 12:37
Hallott már róla valaki?Esetleg voltál már ott?Minden érdekelne!Tapasztalatok,árak,szálláslehetőségek .Szóval bármi ezzel kapcsolatban.A családommal szeretnénk elmenni ,erre a szószerin is mesés helyre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook