Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Netes szerelem vagy a gyerek? fórum

Netes szerelem vagy a gyerek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. gribedli*** (válaszként erre: 78. - Moonlight13)
2014. jún. 22. 16:50
Ez a szerelem... Amikor mindig kenyelmes masokat hibaztatni, mint a hazudos pasit;)
83. gribedli*** (válaszként erre: 77. - Vacsa)
2014. jún. 22. 16:49
:D
82. gribedli*** (válaszként erre: 74. - Moonlight13)
2014. jún. 22. 16:48

Igen, pont ez az. Ahhoz a gyerekhez a foruminditot semmilyen szal nem fuzi, nem a gyamja, nem a rokona, csak jo volt belefuzni a pletykaba, hogy ezzel is a not minel jobban lejarassa.


Szerintem irrelevans a tortenetben. Lehetett volna egy gyerektelen no is, aki az ex, akkor is igy beszelne rola. Nem hiszem, hogy konkretan erdekli vagy erdekelte a gyerek elete, hacsak nem azert, hogy ha otthon maradt volna az ex a ferjjel, akkor nem lenne most a baratja exe, de ettol fuggetlenul valaki mas meg lehetett volna. Akar egy nagyobb ribi is es akkor meg azert sirankozna itt.

81. Érdekes73 (válaszként erre: 70. - Gribedli***)
2014. jún. 22. 16:08
:) elég szappanoperás pláne hogy M évek óta ex...
80. syria (válaszként erre: 78. - Moonlight13)
2014. jún. 22. 15:12

:)

Azokat én sem értem...

79. vacsa (válaszként erre: 78. - Moonlight13)
2014. jún. 22. 12:58
Megfőtt a nudli, mégegyszer átolvastam Gribedli eszmefuttatását és már értem :) Juppié :)))
78. moonlight13 (válaszként erre: 77. - Vacsa)
2014. jún. 22. 12:58

Végülis Gribedli kibogozta, és megvilágosított minket is!

Most már csak azt nem értem, mit foglalkozik a fórumindító az ex nővel, és miért olyan fontos neki egy hazudozós pasi!

77. vacsa (válaszként erre: 70. - Gribedli***)
2014. jún. 22. 12:53

Igeeen, pont így szerettem volna :)


Mindjárt megfő az ebéd és aztán leülök végre, kibogozom a szálakat ha addig élek is! ;)

76. 3da8f53e4a (válaszként erre: 70. - Gribedli***)
2014. jún. 22. 11:07
:D :D .D
75. moonlight13 (válaszként erre: 70. - Gribedli***)
2014. jún. 22. 10:27
Köszi, hogy megvilágosítottál!
74. moonlight13 (válaszként erre: 70. - Gribedli***)
2014. jún. 22. 10:27

Akkor ezek szerint a gyerek a saját apjával maradt, nem a fórumindító pasijával.

A saját apja megnősült, és végre talált egy normális nőt, aki a gyereket is kihúzta a gödörből, és ők boldogan élnek!

Fórumindítónk pedig egy másik pasival kínlódik, és mások életével van állandóan elfoglalva, ahelyett, hogy a sajátját normalizálná.

73. moonlight13 (válaszként erre: 65. - 4a923c8a99)
2014. jún. 22. 10:21
És most akkor veletek él a gyerek? Ill. Te együtt élsz a barátoddal, vagy csak haverok vagytok?
72. moonlight13 (válaszként erre: 68. - Mézgapaula)
2014. jún. 22. 10:20
Akkor egy 2. sz. pasitól van a gyereke a nőnek, nem ettől, akiről a fórumindító folyamatosan beszél? Akkor értem! Ill. nem értem, hogy miért is foglalkozunk az exek exeivel!?
71. moonlight13 (válaszként erre: 66. - Vacsa)
2014. jún. 22. 10:18
Én sem értek ebből már semmit! Hány pasi van a képben? És ki kinek a pasija?
70. gribedli*** (válaszként erre: 66. - Vacsa)
2014. jún. 22. 10:03

:D Mint a kekfenyben?


Na, M (szexmanias) otthagy ferjet (J), gyereket, mert beleszeret B-be. Egyutt elnek, de B kozben mar kavar W-vel (Waka). M es B osszevesznek, es B W-vel jar tovabb. Ekozben J ujra megnosul, es az uj baratno (K) kihuzza a gyereket a godorbol. M pedig pasirol pasira repked, kozben csunyakat mond W-rol B anyjanak, ezzel megmergezve W es B viszonyat. Vilagos? :)

69. gribedli*** (válaszként erre: 60. - 4a923c8a99)
2014. jún. 22. 09:58
Te hatranyban erzed magad a szexmaniasokkal szemben? Ezert zavar, hogy mit csinal a no? Kevesebbnek erzed magad, csak mert te nem vagy az, vagy rolad nem terjesztenek ilyet? Szerintem valahol ez lehet a gyokere az egesznek...Mindenki mashogy eli ki a szexualitasat, ezen belul nem tudom miert baj, ha valaki szexmanias? Az o "baja", nem?:)
68. mézgapaula (válaszként erre: 65. - 4a923c8a99)
2014. jún. 22. 09:18

Szia, nekem teljesen tiszta a történet, csak azt nem értem, hogy ha a barátod ex nőjének (akivel már 2 éve nincs együtt ugyebár) a volt férje messze lakik tőletek, akkor honnan tudjátok, hogy mi van az ő családjával (gyerek, új feleség). Kapcsolatot tartotok velük valamilyen oknál fogva?


A másik dolog, hogy azt írod: "beteget vizsgálok". Te orvos vagy??

Miért foglalkozol ezzel a dologgal, az exnővel egyáltalán? Mit szól ehhez az egész dologhoz a barátod? A volt nője eredetileg is jóban volt az anyukájával? Mert ez tényleg kissé fura, az anyák nemigen szoktak lelkesedni, ha a kisfiukat behálózza egy idősebb, gyerekes nő, aki ráadásul a gyerekét is otthagyja... Örülnie kellene, hogy megszabadult tőle. Itt valami nem stimmel.

67. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 63. - Moonlight13)
2014. jún. 22. 09:05

Már kezdtem azt hinni,az én logikám nem tudja követni, ennél kuszább, már nem is lehetne ez a történet.

Nem tudom elképzelni, hogy igaz legyen a történet, mert már teljesen belezavarodott.


Azt sem értem, ha tudja van valakinek felesége, mit dumáé akkor órákig vele telefonon, ha nem akar tőle semmit? A "valaki" anyósának lehet valami igaza, hogy esetleg, a fórumindító is belerondíthatott a fia kapcsolatába. Igaz, mindig kettőn áll a vásár.

66. vacsa
2014. jún. 22. 09:04

Elvesztettem a fonalat.


Lehetne mondjuk egy lista, kezdőbetűkkel bemutatva a szereplőket.

Aztán ezekkel a kezdőbetűkkel a teljes sztori. Ki-kivel, mikor-miért...


Csak a tisztánlátás kedvéért:-)

65. 4a923c8a99 (válaszként erre: 63. - Moonlight13)
2014. jún. 22. 09:01
Olvasd vissza amit írtam a barátom nője volt aki eldobta a gyerekét, és annak az élettársa nősül meg újra! Nem erről a pasiról van szó őt csak megemlítettem, hogy a feleségének sikerült a kisrácot (a barátom exének a fiát) kihozni a gödörből!
64. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 62. - 4a923c8a99)
2014. jún. 22. 08:59

És a te barátod is volt, a szóban forgó hölgy élettársa?

A gondolatmenetből ez jön le, hiszen, a mostani barátod anyja nem jöhetne, akkor képbe.


Tehát, akkor a gyerek apjával, és a mostani barátoddal is, úgymond osztoztatok a gyerekér elhagyó anyával, még akkor is, ha te csupán a "lelküket" ápolgattad,illetve, most mást is.

63. moonlight13 (válaszként erre: 62. - 4a923c8a99)
2014. jún. 22. 08:58
Ez nekem zavaros! Most akiről végig szó volt, az a pasi nem a te barátod most?
62. 4a923c8a99 (válaszként erre: 61. - Moonlight13)
2014. jún. 22. 08:49
A nő volt pasija a gyereke apja nősült meg nem az én barátom!
61. moonlight13 (válaszként erre: 60. - 4a923c8a99)
2014. jún. 22. 08:44
De már másik felesége van a pasinak, nem? Akkor Te még mindig barát vagy ezek szerint? Akkor meg mit foglalkozol ezzel? Majd a jelenlegi feleséggel megoldják!
60. 4a923c8a99 (válaszként erre: 58. - Nyamitörp)
2014. jún. 22. 07:50
Kerek ez a történet! Nem jöttem össze a pasival, mert a legjobb barátom volt, és fogalmam se volt, hogy összejött a nővel, mert elfelejtett szólni nekem róla! Közben el kezdet rám is nyomulni, sőt állandóan velem lógott a telefonon, de nekem csak barát volt! Szakításuk után 7 hónappal jöttem vele össze! Szóval nem miattam szakítottak , csak felnyílt a szeme, mikor az exe mással is kavarászott. Anyósnak fogalma sincs semmiről, arról se hogy a ex kicsi menye egy szexmániás, aki még a haverjaimra is rámászott.
59. Nyamitörp (válaszként erre: 58. - Nyamitörp)
2014. jún. 22. 00:58

Ja, a pasi új nőjét meg végképp nem tudom hova tenni. Ha van új barátnője, akkor mit keres a képben még mindig a fórumindító meg az ex?

Szerintem a fórumindító nem akar leszállni a pasiról, esetleg az új nő nem új, hanem az ex. Így lenne érthető a történet.

2014. jún. 22. 00:55

Én úgy értelmezem, hogy a fórumindító összejött a pasival, akiről azt hitte, hogy egyedülálló, de közben meg a pasi akkor még együtt élt az exével. Ez a hazugság kiderült és azóta a fórumindító nem tud normális párkapcsolatot fenntartani a pasival, viszont valamiért nem szakították meg a kapcsolatot, barátok maradtak.

Nekem ami nem világos, hogy az anyós meg az ex miért kavar még mindig. A sztori alapján nagyon valószínű, hogy a pasi valóban a fórumindító miatt szakított az exével (vagy ki tudja hogy történt) és szerintem a gyereket sem az anyja hagyta el. Inkább a pasi szemétkedett és azt hazudja, hogy az ex eldobta a gyereket. Az anyós meg valószínűleg tudja az igazat és ezért áll ki az ex mellett. Viszont ezt a kavarást nem értem, mert eltelt X év, most már mi értelme? Itt valamit a fórumindító is elhallgat. Ez a történet így egy kicsit sem kerek.

57. Érdekes73 (válaszként erre: 55. - 9b10f3d7ff)
2014. jún. 21. 23:30
Egyre zavarosabb :) Ha jól értelmezem a fórumindító mostani élettársának volt egy barátnője X éve és ő még mindig ennek az exnőnek a gyerekével ( aki nem az élettársa gyereke hanem a nőé) meg a gyerek apjával meg a gyerek apjának új feleségével meg ki tudja ki mindenkivel foglalkozik.Na és persze a történet gonosz anyós jelölttel is meg van fűszerezve ...
56. Érdekes73 (válaszként erre: 39. - Syria)
2014. jún. 21. 23:21
A konkrét esetbe a legkisebb gyereket ismertem a legjobban vele voltak gondok az iskolába. Látszott rajta hogy az anyja elhagyta...Szóval a legkisebb is túlélte de megviselte a dolog :(
55. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 46. - 4a923c8a99)
2014. jún. 21. 21:26

A gyerek kiborult, nálam meg beborult :DD


Valaki a nevedben írt? Idáig végig úgy jött le az egész, te vagy a barátnő, téged nem szeret a barátod anyja, ebben a hsz.-ben meg írod a barátnőt feleségül is vette. Akkor,hogy is van ez most? Segítenél kibogozni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook