Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Netes ismerkedés tinikorban fórum

Netes ismerkedés tinikorban (beszélgetős fórum)


2011. febr. 14. 13:23
Sziasztok! 18 éves lány vagyok százhalombattáról és szeretnék ismerkedni és szerelmet szerezni.
2010. aug. 25. 21:16
nekem egyszer írt egy fiú aki ott lakik a közelünkben h mennyire tetszek neki, pár napig beszélgettünk (MSN) egész jól kijöttünk de valahogy úgy mint egy baráttal de semmi több, és szerintem ő mást akart. Egyiknap mondta, h találkozzunk találkoztunk, tök félénk volt nem is volt túl jó fej. És nem tudom ti hogy vagytok vele de én szeretm ha jól néz ki az "udvarló". MSN-en megkérdezte akarok-e vele járni. én egyértelmű nemet mondtam. jajj meg ne tudjátok egy órát hisztizett, hogy milyen rossz neki és, hogy egy ronda lányt érdemel. Szörnyű volt.
4. kefekötőke (válaszként erre: 2. - Kefekötőke)
2010. ápr. 11. 16:35

Najó.Akkor mégis közel állok az igazsághoz,hogy a tanácsokra nincs szükség.

Abból sejtem,hogy kérdezel ,ráadásul Te vagy témaindító , de nem vagy hajlandó még reagálni sem a HSZ-ekre ,pedig láthatóan vonalban vagy.

3. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Sophie06)
2010. ápr. 11. 14:24

Lehet, hogy könnyebb.. de jobb is?????? Szerintem a személyes kapcsolat az igazi, a személyes beszélgetés...igy ez nem teljes, nem tud igazi beszélgetéssé válni, én ezt tapasztaltam, itt a hoxán is...

A családommal sűrűn beszélek skype-on, az sem olyan, pedig őket szeretem, és ismerem is személyesen...


Ilyen tapasztalatokra gondoltál?

2010. ápr. 11. 13:45

Van kevéske tapasztalatom a chat oldalakról.

A Te 17 évedet látva nem tudom szbad -e tanácskat adni,illetve tapasztalatom szintén van .Pontosan a 17 év körűli életkor ,amikor nem nagyon fogadják meg a bekiabálást az oldalvonalról.

2010. ápr. 11. 13:33
Gondolatok, észrevételek, tapasztalatok,avagy a neten könyebb kapcsolatot létesíteni mint személyesen.legyen az társkereső,chat oldal.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook