Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Netes ismerkedés fórum

Netes ismerkedés (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 2. 12:38

Sziasztok!!!

Nagyon sokáig én is neten ismerkedtem, aztán sokféle emberrel találkoztam, és hát.... nem jött össze semmi belőle, de rossz érzéseim is voltak, akikkel 2-3 hétig beszélgettem és eljött az idő, hogy találkozzunk, hát akkor már nem akartam elmenni.. és jött a barátom, aki egy oldalon rámírt és már folytattuk msn-en a beszélgetést, nála éreztem, hogy más, én nem volt olyan bennem, hogy nem akarok vele találkozni... és sikerült, megtaláltam a számomra ideális férfit és teljesen kiegészítjük egymást!! Tehát lehetetlen nincsen, de azért nem elsőre pottyan a nagy Ő senki ölébe!!:)

2011. márc. 1. 23:01
Sziasztok!25 éves romantikus érzelmű fiú vagyok,szeretnék egy korombeli lánnyal megismerkedni. irj nyugodtan :)
2011. febr. 21. 13:33

Egy korábbi, és a mostani kapcsolatom is a netről indult. Észnél kell lenni az ismerkedés során, és minél hamarabb MSN/Skype kamerás beszélgetést kell kérni. Ha ezen rendben van, akkor személyes találka.

Mondjuk a mostani páromról csak képet láttam, és csak egymás hangját hallottuk az első randi előtt. Szóval "vakrepülés" volt, de bejött.:))


Úgy kell felfogni, hogy az ismerkedés lehetősége mára már átkerült a virtuális világba, de ez csak a hely.:) A többi az már hagyományosan folytatódik...:)

2011. febr. 21. 09:28
Lassan 2 éve élek boldogságban a neten halászott :)) barátommal
2011. febr. 14. 13:18
Sziasztok! 18 éves lány vagyok százhalombattáról és szeretnék ismerkedni és szerelmet szerezni.
53. globus (válaszként erre: 42. - Elfelejtett jelszó)
2010. dec. 10. 10:35
Egy ismerősöm rendszeresen csinál ilyesmit társkereső oldalakon. Eredmény: maximális kiégettség, gyűlölet, csalódottság, bizalmatlanság.
52. Ammesz
2010. szept. 22. 10:05

Szia Caessy!

Én is egy netes játékon ismerkedtem meg a barátommal és már egy éve együtt vagyunk :)3 évig beszélgettünk interneten, aztán tavaly október 2-án sikerült találkoznunk és ott el is dőlt, hogy mi egymást akarjuk, méghozzá nagyon nagyon sokáig :)

Én is igy érzek, hogy hozzá hasonlót nem tudnék találni, ilyen ember nincs még egy a világon :)

Most szeptemberbe költözünk össze, mert őt felvették Szegeden az egyetemre, én meg itt kezdek "új" életet :)

Úgyhogy nagy türelem, és kitartás árán, meglett az, amit annyira szerettünk volna. Egyébként ő is cirka 300km-re lakott tőlem :) Teljesen meg tudlak érteni.

Szurkolok nektek :)

51. Caessy
2009. dec. 30. 17:11

Sziasztok!

Én egy internetes játékban ismertem meg a barátomat.Először még nem volt semmi,beszélgettünk,amikor mindketten épp fent voltunk.Aztán egyre jobban kezdett érdekelni,úgyhogy msn címet is cseréltünk és órákat lógtunk fent.Végül megadtam a telefonszámom,és úgy döntöttünk,hogy belekezdünk valami másba,ami nagy bátorság volt,hiszen sohasem találkoztunk azelőtt.Ahogy egyre jobban megismertem,kiderült,hogy 300 kmre lakik tőlem,ami nagyon megnehezíti a dolgot.Fél éve vagyunk együtt úgy,hogy még sosem találkoztunk,és nagyon nagy a feszültség is,mert már mindketten nagyon szeretnénk látni a másikat.Msnen mindennap beszélünk,és telefonon is,de nagyon nehéz.Azért tartunk ki,mert egyikünk sem volt még ennyire szerelmes,és részemről úgy érzem,hogy ő életem szerelme.Akkoris így fogom gondolni,ha ez a kapcsolat megszakadna,és tudom,hogy még csak hozzá hasonlót sem fogok találni soha.Nagyon szeretem és ezért mindent megteszek.Megpróbálok minél többször találkozni vele,de ez a nagy távolság miatt csak havonta 1x vagy maximum 2x fordulhat elő.Mindketten diákok vagyunk,ezért másról nem lehet szó,de úgy választottam főiskolát,hogy a távolság jóval lecsökkent,ezért nemsokára akár minden héten láthatom.Már alig várom :)

2009. aug. 29. 23:21
én 3 hete lassan boldogságba egy neten megismert emberrel :-D
2009. aug. 3. 09:01

A mostani férjemmel mi is társkeresön ismerkedtünk meg. Soha életemben nem gondoltam volna, söt nem is hittem az ilyen dolgokban, de pár csalódás után, ugymond "unalomüzésképpen" regisztráltattam magam. Pár idióta üzenet, pár furcsa alak...de rákadtam a páromra. ! hónap MSN,majd eljött hozzám Szegedre (ö Németorzságban él),majd én hozzá 1 hónap múlva,majd újabb 2 hét MSN kapcsolat, de már az elsö találkozáskor tudtuk, minket egymásnak rendelt a sors! ès most így másfél év után megvolt az esküvö, itt élek kint Németországban és a babát tervezzük!

Aki mer, az nyer!!

48. agr
2009. júl. 29. 09:40

Én is egy társkeresőn jöttem össze a párommal. Szerintem nem kell tartani az ilyen oldalaktól, csak észen kell lenni. Én több oldalt is megnéztem, míg végül a legszimpatikusabbat megtaláltam, regisztráltam, kb. 3 hónapig keresgéltem. Volt 3 randim 2 héten belül 3 különböző emberrel. Minden egyes alkalommal el tudtam dönteni már az első élő pillanatban, hogy kell-e vagy sem. Persze egyiket sem hagytam ott, diplomatikus találka lett a vége. Kicsit olyan volt, mint a filmekben a társkeresős jelenetek, amikor a legfurábbakat fogja ki az ember. De a harmadik nyerő volt. Vele már a levelezések alatt is minden klappolt. Az első randin össze is jöttünk, amúgy ő kattintott rám. A távolság köztünk 50 km volt, de ezen az oldalon be lehetett állítani, hogy max. milyen messze lehet a másik. Szerencsénk volt, már 2 és fél éve együtt vagyunk boldogok.

Örülök, hogy nekem összejött, ma nincs sok lehetőség az ismerkedésekre. Korábban próbáltam én is a szórakozóhelyeket, de valahogy nem találtam meg azt, aki az én értékrendemnek megfelelő.

Most már boldog vagyok! Szerintem, mindenki próbálja ki! Az első találkák kicsit furák, de hamar fel lehet oldódni! Nem ciki!:)

2009. júl. 28. 20:40
Lányom és a vőm is a neten jöttek össze. Először cheten, majd msn, aztán tali, ő jött le, lányom ment fel. Most meg odaköltözött 3 év után.
46. c19f5f79fa (válaszként erre: 45. - Brigitta74)
2009. júl. 28. 13:24
Nekem is volt a netről olyan kapcsim,ahol a srácnak nem volt akadály a kislányom...jól elvoltunk ,de én kiléptem 1 év után,mert nem akartam családot alapítani tehát férjhez menni és szülni még.Lehet nem szerettem eléggé,pedig ő nagyon szeretett minket.Te még szülnél?
2009. júl. 28. 11:52
mi is a egy társkereső lapon ismerkedtünk meg.nekem már van gyerekem és nem volt akadály .lassan 2 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást!
44. Khatif (válaszként erre: 34. - Zoya1977)
2009. júl. 28. 10:35
Hát nem tudom, de szerintem a kapcsolat alapból rosszul indul, ha te így teszteled. Ha nem bizol benne, akkor ennek a kapcsolatnak semmi értelme.
43. lipike
2009. júl. 28. 10:30
Mi is internetes társkeresőn ismerkedtünk meg több mint 2éve.A képek alapján nem igazán tetszett,de mégis úgy voltam vele,hogy adok egy esélyt neki.Találkoztunk,szerelem volt első látásra.Egyáltalán nem úgy nézett ki előben,mint a képeken.Tervezzük a közös jövőt,a lánykérés május 20-án volt,szeptemberben meg az eljegyzés!:)
2009. júl. 28. 10:29
Én egyszer egy másik csaj nevében írtam neki társkeresőn és randit kértem. POnt akkor mosoly-szünet volt kettőnk közt és kíváncsi voltam érdekli el egy könnyen kapható kiscsaj. Főttem a méregtől mikor azt írta szívesen megismerkedne velem, de jelenleg kapcsolatban él. Ilyenkor mi van? Nekem ez olyan szarul esett mintha tényleg nyélbeütötte volna a randit, hiszen erre vágyott. Sajnos hamar rájött hogy én vagyok mert rámismert az írásokból és egyszer látta a csaj képét az én gépemen. (netről szedtem:D) Nem volt tőle boldog, de nem lett veszekedés. Szerencsére megint sikerült kimagyaráznom magam. De mégegyszer azért nem vállalnám be..
2009. júl. 28. 08:56
A tesztelgetősök megérdemelnék, hogy páros lábbal rúgják...izén.:) Nem kell vaknak lenni, de aki generálja a konfliktust, no comment.
2009. júl. 28. 08:20
most meg egy szerelmes smes de valahogy nem hat meg tudja hogy elrontotta mit nem adna ha átölelhetne szokásos szöveg
2009. júl. 28. 08:17
csak ennyit irt :szia küldj képet magadrol és az email cim
38. Cepheus (válaszként erre: 34. - Zoya1977)
2009. júl. 28. 07:47
Ha már így letesztelted, szerintem az derült ki, hogy nem megbízható, arra számít, hogy találhat mást, jobbat. Te tudod, konkrétan mi volt a levelében, én nem igen tudnék megbízni benne.
37. csutika100 (válaszként erre: 34. - Zoya1977)
2009. júl. 28. 07:42

Óvatos lennék vele. Mi is a netten ismerkedtünk meg, két éve elmúlt és hét hónapos házasok vagyunk.

Ezt Én is eljátszottam vele, irt is vissza de csak illedelemből válaszolgatott.

Akikkel akkor beszélgetett a neten a mai napig is beszélnek msn-en és nem vagyok féltékeny mert megbizhatok benne.

2009. júl. 28. 07:24

Én is és a pasi is unaloműzésnek jártunk chatelni, három éve és egy hónapja beszéltünk először; amikor elment egy távoli randira, mondtam neki, a távkapcsolat nem jó dolog...


Randi nem jött össze, három hónap beszélgetés után találkoztunk, szerelem lett belőle.


Egy év távkapcsolat (260 km), háromnegyed év együtt, negyed év távkapcsolat, háromnegyed év együtt, most lenne az újabb negyedév távolság, de egyéb dolgok miatt most is vele vagyok.

Tervezzük az esküvőt, a közös életet :)

35. 78826dc958 (válaszként erre: 1. - 5b3b7aa55c)
2009. júl. 28. 07:07

én amikor külön mentem a férjemtől lassan 2 éve akkor 3 műszakban dolgoztam és egyedül neveltem az akkor 4 éves fiamat.Tehát ha elmenni nem tudtam sehova és valahogy ismerkedni szerettem volna.Ihy jött egy társkereső őtlete amit egy barátnőm ajánlott.Randizgattam de semmi több.Hát tele volt idióta pasikkal ugyhogy 3 hónap után töröltem magam és egy másikon regisztráltam.2 hét múlva megismerkedtem a mostani párommal.Ennek egy éve már és együtt élünk azóta.

Nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk együtt.Persze ez nem tetszik az én volt férjemnek és a párom volt csajának de minket nem érdekel.A sok áskálódás inkább erősiti mint gyengitené a kapcsolatunkat.

2009. júl. 28. 07:02
sziasztok a neten megismertem egy nagyon rendesnek tünő pasit 1 honapig minden rendben ment igaz kicsit bizalmatlan voltam már egy jo pár éjszaka után a lányát is bemutata azt hittem minden rendbe van kértem töröltese magát a társkeresőről meg is tete de előte egy nőtől kapot levelet hogy ismerkedne vele az a nő én voltam robbant a bomba ezzel egy időben közben velem skaypozot lebukot előtte egy pár percel mondta hogy talán szerelmes közbem imailt ir egy nőnek csak nem tudhata hogy én vagyok mielőt kitörölte magát adott egy lehetőséget az ismerkedésre!nem tudtam aludni az éjszaka !hogy ismerhetem ennyire félre!persze küldte az smsest hogy ő szeret meg hogy sajnálja na csajok mit csináljak segitsetek
33. MMea
2009. júl. 28. 06:52
Én is a neten ismertem a meg a párom, szeptemberben leszünk 1 évesek és együtt tervezzük a jövőt. Bekötötték a netet a lakásomban és kicsit unaloműzésként regisztráltam a randihely.hu-n és körbenéztem. Már épp fehagytam volna vele, mert milyen arcok vannak, amikor megláttam őt és írtam neki, majd 1 hónapos levelezés következett, mert egy kissebb sérülés miatt szinte ágyhoz volt kötve. De amint meggyógyult találkoztunk és már az első alkalommal megvolt az a bizsergés.
32. 852308703c (válaszként erre: 30. - Timihugi)
2009. júl. 27. 22:14
Koszi szepen..:)
31. timihugi (válaszként erre: 28. - Nagyir)
2009. júl. 27. 20:54
Ugye, ugye? :-) Pedig 10 km nem a világ vége. Bár gondolom a fővárosban. Nektek is ásókapanagyharag!:-))
30. timihugi (válaszként erre: 23. - 852308703c)
2009. júl. 27. 20:53
Hát akkor ásó-kapa-nagyharang;-)! Sírig tartó boldogságot kívánok Nektek, és mindenkinek, aki úgy érzi, megtalálta élete párját!
29. c19f5f79fa (válaszként erre: 27. - Khatif)
2009. júl. 27. 20:07

Hát nem,de azért volt onnan egy-két kapcsolatom.Először is fiatal nő elvált,gyerek egyből azt gondolják,hogy jó szex partner..és úgy is közelítenek.

A másik amit írtam a távolság nekem akadály, a harmadik meg hogy másoknak nem jön be hogy van gyerek..stb:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook