Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » NET-en rendelt ruhák fórum

NET-en rendelt ruhák (beszélgetős fórum)


12. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Judit Harta)
2021. máj. 25. 18:15
Mindig látom én is a reklámját és egy csomó esetben pont az én stílusomat mutogatja, de rendelni nem mertem még.
11. sorsun
2021. máj. 25. 11:28

sinsay

gateshop

csak figyelmesen!

youtube-on sok unboxing van.

2021. máj. 25. 10:33

Én szoktam aliról, wishről rendelni. Nem a legolcsóbbat kell kiválasztani és akkor általában nem kapsz rosszat. Illetve mindig meg kell nézni a vásárlói véleményeket fotókat.

Ruhából eddig fehérneműt, sport ruházatot rendeltem kintről.

Bonprix-ről is szoktam rendelni, leginkább rövid nacit, náluk van ilyen bermuda fazon, sehol máshol.

2021. máj. 25. 10:10
Többször rendeltem már a Bonprixtől fehérneműt ruhát,szandált, semmilyen problémám nem volt.
2021. máj. 24. 20:34

Én a Bonprix-től már rendeltem nadrágokat és cipőt, ruhát csak kétszer. Máshonnan pólókat, kabátot, a Decathlonban nem csak férfi alsót.

(A Bonprix-nél volt méret-probláma, sikerült gyorsan korrigálni.)


A Wish-től és a ShipGratis-tól ruhát és dzsekit csak egyszer rendeltem, mindkettő árát visszakaptam. A dzseki csak mérethibás, a ruhát nem mevezném ruhának sem, merev nejlon "zsák" volt.

Viszont sapkát és melegítőt sikerült vennem tőlük megfelelő minőségben és méretben.

Szóval általában lehet rendelni, de nem mindegy, mit és honnan.

2021. máj. 24. 19:38
max ffialsót a Dechatlonból
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2021. máj. 24. 19:37

Pár dologban viszont hozzák a világszínvonalat.

Mondjuk a nyugati emberek átverése is világszínvonalú, mert amíg bóvlira van kereslet, addog nyomják a bóvlit.

5. Bless the child (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2021. máj. 24. 18:35
A röhej, hogy Kínaban ilyen carokat nem lehet venni. Csak külföldre gyártják az ócska cuccokat
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2021. máj. 24. 18:01
Hulladék mind. Még portörlőnek sem jó műanyag szarok.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Judit Harta)
2021. máj. 24. 17:16

Szia! Nem hallottam még róla, gyorsan rákerestem, és egy német vásárlói vélemény-oldalon csupa negatív véleményt találtam.

[link]

A legtöbbször hiányosan érkezett a csomag. Van, aki azt panaszolja, hogy a kapott ruha valami szabás nélküli zsák-fazon, egy másik vásárló az ócska anyagot reklamálja.

2021. máj. 24. 17:12
Kínai gagyi, mint a Wish és társai. Több hetes szállítási idő. Én biztos, hogy ruhákat ilyen oldalakról nem rendelnék
2021. máj. 24. 17:05
Sziasztok! Rendelt már valaki a Chic Me webáruházból? Szuper női felsőket, ruhákat látok ott, egészen elfogadható áron, de nem tudom, hogy a megrendelt ruha is ugyanolyan, vagy valami hordhatatlan utánzat. Sajnos jártam már így.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook