Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nestlé Fitness mindennapi fogyasztásától lehet hízni? fórum

Nestlé Fitness mindennapi fogyasztásától lehet hízni? (tudásbázis kérdés)


2008. jún. 22. 17:55

Én is azt tanácsolom, hogy inkább reggelire fogyaszd, mert ezek a magok szeretnék magukat megszívni vízzel,ami által kicsit mechanikusan izgatják a bélfalat, hogy a széklet előbb ürüljön. Reggel tudsz rá inni, este nyilván nem szeretnél túl sokat inni, mert akkor meg nincs alvás a kijárkálás miatt. Ha hajlamos vagy bélrenyheségre, nagyon jó fogyasztani, de ha nem iszol rá, ellenkező hatást is elérhetsz: eldugít.

Mondjuk a kalóriatrtalma nem épp alacsony. Lehet, hogy jobban jársz egy nagy adag salátával, még jobban is jóllaksz.

A light termékekeről: a megnevezés a zsírtartalomra vonatkozik. Mivel nincs bennük zsír, hogy valami ízük legyen, tesznek bele cukrot (pl.: joghurtok).

Én amondó vagyok, hogy a szervezetnek szüksége van mindenféle tápanyagra, zsírra is, cukorra is, csak a mennyiség nem mindegy.

Fogyást pedig legegyszerűbben intenzív testmozgással lehet elérni.

29. Pirosalma (válaszként erre: 25. - GabCSIGAbcsi)
2008. jún. 19. 09:12

Szia, Csiga!


Őszintén szólva nem terjesztem, így nem fogom elárulni, ne haragudj! Nem bizalmatlanság, egyszerűen titok:-)

28. Pirosalma (válaszként erre: 26. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 19. 09:09
:-)
2008. jún. 19. 09:03

Jaj,ne higgy a reklámoknak! Azt hiszem, azt is mondja, hogy teljes kiörlésűből készült. :)Akármilyen finom, feletsd el, ha fogyni akarsz!!!

Ha mégsem bírnál ellenállni, én is osztom a lányok véleményét: max. reggelire egyél picit, legalább lesz energiád.

26. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 24. - Pirosalma)
2008. jún. 1. 22:05
Komolyan kezded kihúzni a gyufát nálam! Azt hittem okos vagyok, erre folyton bebizonyítod, hogy csak félművelt........... :oDDD
25. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 24. - Pirosalma)
2008. jún. 1. 21:49
Megkérdezhetem, hogy mivel foglalkozol vagy mi a végzettséged?
24. Pirosalma (válaszként erre: 23. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 1. 21:33

Te, hidd el nekem, nincs 167-féle (kb. 12 vitamin van) nyomelem...Nincs annyi elem a periódusos rendszerben (a kémiai elemek táblázata)...


Legfeljebb 179-féle hasznos vegyület. Bár azért nekem kicsit soknak tűnik.

2008. jún. 1. 21:29
Basszus, azt hittem a méhészek értenek a mézhez........ :D
22. Pirosalma (válaszként erre: 20. - Pirosalma)
2008. jún. 1. 21:22
Jaj, nem "hogyan", hanem "higany" :-D
2008. jún. 1. 21:21
Az "Egy kis cukor nem árt meg." esetében a cukor mint kémiai anyag, nem pedig mint élelmiszer szerepel, tehát a mézben stb. lévő cukorra is értem.
20. Pirosalma (válaszként erre: 19. - 3e0ba54fb8)
2008. jún. 1. 21:20

Ha létezne 179-féle nyomelem és vitamin:-))))


A Lenkei vitaminjéban is van urán meg hogyan meg ilyenek...


A méz és a juharszirup is a cukortól olyan édes, de kétségkívül táplálóbb, mint a bolti cukor.


A stevia jelenleg nem mondható biztonságosnak, további vizsgálatokra van szükség. Voltak, amik szerint biztonságos, mások szerint nem (nem ok nélkül nincs engedélyezve, mint édesítőszer). Én várnék még vele.

19. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 18. - Pirosalma)
2008. jún. 1. 21:12

Akkor inkább méz. Abban legalább 179 féle nyomelem és vitamin van (ha jól emlékszem, egyszer beszélgettem egy méhésszal). Bár én nem szeretem az édes ízeket egyáltalán, de ha mégis muszáj, inkább mézet vagy juharszirupot használok.


(vagy steviát :DD)

18. Pirosalma (válaszként erre: 16. - GabCSIGAbcsi)
2008. jún. 1. 21:08

Hát cukor nélkül meghalnánk:-)

A bevitt keményítőt (gabonák pl.) is cukorrá bontjuk, csak azt tudjuk közvetlenül fölhasználni.

Tehát szénhidrátra van szükségünk alapvetően, nem cukorra, ettől függetlenül ha az ember egészséges, akkor egy kis cukor nem árt meg.-)

2008. jún. 1. 20:53
Inkább reggelire fogyaszd.
16. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 15. - Pirosalma)
2008. jún. 1. 20:40
Mondjuk a szervezetnek is kell a cukor, de akkor inkább reggel vagy még a délelőtt folyamán viszem be, hogy egész nap felhasználódjon! Nem vagyok híve az édesítőszereknek sem, akkor inkább nem kell az édes íz! :)
15. Pirosalma (válaszként erre: 14. - GabCSIGAbcsi)
2008. jún. 1. 20:32
Nézd, valamibe hogy jó legyen az íze, kell cukor. Valamit valamiért;-)
14. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 12. - Pirosalma)
2008. jún. 1. 20:28
Hát nem tudom, engem személy szerint zavar a cukor a light termékekben...
2008. jún. 1. 20:08
Szerintem pedig ne diétázz! Hagyd ki az étrendedből a hízlaló ételeket, egyél egészségeseket, ne éhezz, minden másnap egy óra bringa, futás, aerobic és csodát fogsz látni egy hónap múlva :)
12. Pirosalma (válaszként erre: 10. - GabCSIGAbcsi)
2008. jún. 1. 20:08

Meg majdnem mindenben van cukor...

A mennyiség számít, a majonézben pl. 100 g-ban lehet úgy 8-10 g, most mondd, mennyit eszel belőle? A majonézben inkább a zsír sok.

2008. jún. 1. 20:00
Ja és az epret sem ajánlom már délutánra, nagyon maga a gyümölcscukor-tartalma! Nah nem okoskodom tovább, bocsi! :))))
10. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 8. - Porcica82)
2008. jún. 1. 19:58

Igen sokszor zavaróak a light, diétás vagy fitness elnevezések! Pl. a sokat reklámozott light majonézben is van cukor!!! Akkor már tök mind1 hogy koktél paradicsom vagy pár érett paradicsom van még a saliban nem?! :))))

Szerintem a reggelit meg a vacsorát cseréld fel! Reggelire egyél gabonapelyhet tejjel vagy joghurttal, vacsira meg már csak egy natur joghurtot vagy kefírt vagy valami zöldséget sovány sajttal!

Sok sikert a fogyihoz!!! :)

9. 7004ca251b (válaszként erre: 8. - Porcica82)
2008. jún. 1. 19:47
igen,olyanoknak:))
8. Porcica82 (válaszként erre: 4. - 2577cdcc12)
2008. jún. 1. 19:39

.. de hát fitness :)

vagy ez megint olyanoknak szól mint én, akik sok mindent elhisznek amit a Tv-ben hallanak :))

2008. jún. 1. 19:38

csak reggelire, szerintem!


én úgy készítem el, hogy belekeverem egy nulla százalékos gyümijogjurtba és belekarikázok egy fél banánt. nagyon finom.


nyáron szőlőt szoktam rátenni.


de csak reggel!!!

2008. jún. 1. 19:37

Sziasztok, köszi, hogy írtatok!


Nestlé Fitness (100g)


Kalória Fehérje Zsír Szénhidrát

350 5,8 2,2 76,6


Kb. 5 kg-ot szeretnék leadni nyárig.

Reggelire egy acitiva natúr joghurt, ebédre valami könnyű, délután gyümölcs (alma, eper stb.)

Este 6 elött gondoltam egy kis gabonapelyhet enni.

Minden este 1 órát biciklizem.


Köszi a válaszokat.

2008. jún. 1. 19:28
Tele van cukorral! Fogyni biztos nem fogsz tőle főleg ha este eszed inkább hízni!!! ;) Amúgy egészséges (a cukrot leszámítva) de inkább reggelire fogyaszd!
2008. jún. 1. 19:27
Szerintem Te is tudod a választ, csak szeretnéd az ellenkezőjét hallani :o)
2008. jún. 1. 19:24
Szerintem semmiképp ne este!!!!!!!
2008. jún. 1. 19:24

Nézd meg az összetevőket, aztán dönts belátásod szerint :)Ch tartalom?

Amitől én fogyok, attól lehet, hogy te hízni fogsz és fordítva. Nem tudod meg, amíg ki nem próbálod.

2008. jún. 1. 19:22
Nestlé Fitness mindennapi fogyasztásától lehet hízni? Nekem fogyás a cél! :) Minden este egy kis tejben egy adat gabonapehely? Köszike!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook