Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Népfőiskolák Dániában fórum

Népfőiskolák Dániában (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 7. 19:16

Sziasztok!


Még nem jártam Dániában, viszont tanulmányaimból kifolyólag sokat hallottam erről az intézményről.

Nagyon jó suli, a világelsők között van - és ott tanulni nem semmi dolog. Csak gratulálni tudok annak, aki kikerül oda. Valószínű a nyelv elsajátítása nem lesz egyszerű, de semmi nem lehetetlen. A dánok komoly időt és energiát fordítanak arra, hogy társadalmuk képzett legyen. Európai szinten az legképzettebb országok egyike.

Kitartást kívánok mindenkinek, aki kikerül ide, a kezdeti nehézségek ellenére biztosan sikerül a beilleszkedés.

2. zizuu (válaszként erre: 1. - Ljubi)
2009. ápr. 6. 12:40

szia

nem tudok tanácsot adni, csak szeretek külföldön élőktől történetek olvasni. Dániai népfőiskoláról egy blogot olvastam a nagykaland pont com honlapon. "brand new life på dansk" ez a címe a blognak.

2009. jan. 20. 09:14

Sziasztok!

Van itt valaki, aki járt dániában, népfőiskolába?

Ha igen,nagyon örülnék ha írnátok róla,milyen volt ,hogyan tudtatok beilleszkedni illetve a nyelvet kinek ,hogyan sikerült elsajátítani stb.

Az én nagylányom január elején ment ki és elég nehezen tud beilleszkedni.Örömmel veszek minden hozzászólást és tanácsot!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook