Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Neos Marmaras autóval fórum

Neos Marmaras autóval (beszélgetős fórum)


2010. jún. 27. 13:31

Helló!

Nézz be a Hellasz.hu-ra.

Ott minden kérdésedre választ találsz.

Különben mi most jártuk már meg ezt az utat sokadjára,és soha semmi gondunk nem volt.

Mi Sartin voltunk,de minden csütörtökön átjártunk piacozni:)

Strandolás szempontjából nekem sem tetszik,de hangulatos városka.

Ha úgyis kocsival vagytok akkor minden ok.Tudtok menni mindenfelé:)

Esetleg ha kérdésed van szívesen válaszolok:)

2010. jún. 8. 15:28
díjjakra=díjakra :D
4. manul (válaszként erre: 1. - Szöszmösz7)
2010. jún. 7. 15:49

Benzinkutak vannak,a nagyobbaknál álljatok meg az tuti biztonságos és nem vernek át.Mi tankoltunk kis kúton is nem volt semmi gond de jobb ha csak a nagyoknál álltok meg.Ezeknél pihenni is lehet sok a kamion és a személyautó is,biztonságosak de az autónál mindíg maradjon valaki mert szivesen trükköznek.Ha átlépitek a Magyar határt váltsatok pénzt mert az Eurot nem jól váltják de lehet vele fizetni.Mi úgy váltottunk,hogy oda- vissza elég legyen az autópálya díjjakkal és a tankolással együtt.Teletankoltunk mielőtt átléptük a Macedon határt.Ez elég volt a Görög határig illetve úgy emlékszem,hogy egészen Thesszalonikiig,ott pedig már minden biztonságos.

Ha van még kérdésed írj nyugodtan szivesen válaszolok ha tudok!

3. manul (válaszként erre: 1. - Szöszmösz7)
2010. jún. 7. 15:41

Szia!

Én voltam ott,nekem személy szerint nem nagyon tetszett mert nem kimondottan üdülőfalu.Persze vannak túristák de nem volt kimondottan szép strandja.Ez néhány éve volt,akkor kezdtek nyaralókat építeni így lehet,hogy azóta változott a helyzet.Hegyes dombos,meredek utcákkal.

Mi Sartiban és Stavrosban voltunk autóval,semmi különös nem volt az úton,hamar kiértünk.Autópálya van majdnem végig,odefelé Macedoniában van egy szerpentines rész amit jobb világosban megtenni de ha jó a sofőr és esetleg tudtok cserélni nem okozhat problémát sötétben sem.

2010. jún. 7. 12:48

Szia!

Én dolgoztam Marmarasban, és repülővel mentem, úgyhogy az útról nem sok mindent tudok mondani. A környéken sok pici üdülőhely van, egyik szebb, mint a másik, látnivaló lesz bőven. Nem tudom, hogy lesztek elszállásolva - Marmarasnak azonban 2 strandja van - a kisebbet ajánlom - kevesebb a tengeri sün és tisztább a part is. (Sünökkel nagyon kell vigyázni :)) Ami fontos szerintem - az utasbiztosítás - napégéssel, gyomorrontással, bármivel ellátnak, viszont biztosítás nélkül eléggé borsos a történet.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de kérdezz bátran! :)

2010. jún. 7. 12:16

Sziasztok

2 hét múlva megyünk Görögországba, Chalkidiki fsz, Neos Marmaras és érdekelne hogy járt e már ott valaki? Minden tapasztalat érdekel!

Utazásról és az ott eltöltött időről is!

pl autópálya díjak, tankolás (auto gas), szállás, tenger, látnivalók, emberek....

köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook