Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Neonato-t használó mamik!!!NEONATO Synchro Sport Tris vagy NEONATO Reverso Sport Tris? fórum

Neonato-t használó mamik!!!NEONATO Synchro Sport Tris vagy NEONATO Reverso Sport Tris? (beszélgetős fórum)


2014. jan. 15. 10:39
Mint előttem már említették a peg-perego babakocsit. Volt ilyen is, szintén kifutószín volt, így féláron vettük a PegPerego+Atlantico babakocsit. Igaz hat hónapos kortól ajánlották, de annyira minimálisan nem lehet dönteni vízszintesbe, hogy észre sem vehető, sőt a baba pelenkája vízszintesbe is emeli a babát. Jól rugózott, nagy bevásárló hálója volt. Alvásközben is belehetett pakolni a kosárba, Nagyon jól párnázott, széles még a 3 éves is,nagy séták alkalmával jót aludt benne, hosszú is, nem lóg le a baba lába róla. Lábtartója állítható, kupolája hatalmas télen nyáron jól takar. Nyáron a vastagabb rész levehető, hogy szellőzzön. Vastag cipzáros lábzsák tartozik hozzá. Kompatibilis a hordozójával. Laposra csukható, Suzuki sportba befért.A legmelegebb és a legzordabb időben is jó szolgálatot tett.
9. mrs_soprano (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 15. 08:22
köszi:) de sajnos nem pestiek vagyunk és jelenleg Németo.-ban tartózkodunk, szóval ezért akartam volna online shopban szétnézni.
2014. jan. 14. 23:15
2014. jan. 14. 22:46
Szia! Ha budapestiek, vagy környékiek vagytok, akkor menjetek ki a budaörsi kereskedésükbe, mi ott vettünk kifutószínt szinte féláron.
6. bibity (válaszként erre: 3. - Mrs_soprano)
2014. jan. 14. 22:42
A kereke olyan közetesen rugózik. Úgy emlékszem, a sport tris kereke jobban rugózott.
2014. jan. 14. 22:40

Szívesen, de a sport tris is lapra csukható...

Mi is használtan vettük.

Nálunk az esernyős párti anyukák nagyon szeretik a peg perego pliko p3 babakocsit, az is olasz, és elég könnyű, jó rugózású.

2014. jan. 14. 20:11
Megnéztem a Cam-et amit írtál, azzal az a bajunk hogy nem esernyőre csukható, nekünk meg mennél könnyebb és kissebbre csukható kocsi kellene
2014. jan. 14. 20:05
köszi jól körbeírtad:) a férjemnek a Reverso Sport jön be nekem inkább a másik tetszett, de igazából mindegy lenne...csak szeretnénk használtan venni valahol, mert most hirtelen 150.000 ft-ot nem tudunk érte adni, max 100-at...amúgy rugózik a kereke?
2014. jan. 14. 19:59

Reverso sport tris, ha rázósabb terepen is kell néha menni, és nem baj, ha kicsit nagyobb a kocsi. Azért elfér mindenhol, de tömegközlekedni kicsit kényelmetlen. Én azért buszoztam is vele, de kell valaki, hogy segítsen felemelni. Bevásárlást intézni csúcsszuper, sok cuccot hazahozol vele. Jó a cserélhető feltétek rendszere, és hogy minden fordítható. A sport résznél nagyon jó, hogy együtt mozog a háttámla, és a lábtartó. Ez megfizethetetlen, mikor elalszik a pici. A másik babakocsink nem ilyen, és mindig felébredt, amikor le akartam dönteni.

Most a kicsinél Cam MB X6 Tris babakocsink van, ez nagyon hasonló, szerintem egy cég. Keress rá, ez majdnem ugyanolyan, szintén szuper!

Mire vagy kíváncsi még?:))

2014. jan. 14. 19:45
Mindkettő nagyon tetszik de személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook