Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nemzeti Segélyvonal: 1752, a Vörösiszap-katasztrófa károsultjainak fórum

Nemzeti Segélyvonal: 1752, a Vörösiszap-katasztrófa károsultjainak (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nemzeti Segélyvonal: 1752, a Vörösiszap-katasztrófa károsultjainak

1 2 3 4
2010. okt. 6. 21:40
Most hívtam fel a Digi ügyfélszolgálatot, sajnos emelt díjas számot nem lehet rajta hívni...
2010. okt. 6. 21:34

Megpróbáltam, az 1749 is csak trallallázik...


És vezetékesről lehetetlen hívni a számokat...

2010. okt. 6. 21:30
most olvastam, hogy a problémák miatt inkább az 1749-re kell SMS-t küldeni, vagy hívni.
2010. okt. 6. 21:23

Én akárhányszor hívtam ezt a számot, nekem trallallázik a vonal...


Mint amikor nem létező számot hív valaki...

2010. okt. 6. 21:09

Sziasztok!

Iszonyat az emberek totál kész vannak....

Nem csodálom, hogy nem akarnak vissza költözni...mi sms-t küldtünk...szomorú ami történt...és a felelős...sz@ik bele:(((

2010. okt. 6. 15:09

Szomorú nagyon amiket látni lehet tévében.:((

mi is felhívjuk meg kitettük közösségin máshova is a hívószámot.

57. CsillagTM (válaszként erre: 55. - *Mévi84*)
2010. okt. 6. 15:06
én most hívtam a Vöröskeresztet, h ruha kell-e, mondták, h nem, mert így is tele vannak, annyi maradt az árvíz utáni felajánlásokból.
56. *Mévi84* (válaszként erre: 55. - *Mévi84*)
2010. okt. 6. 14:47
Ha valaki csomagot szeretne küldeni,az irányítószám 8400.
2010. okt. 6. 13:39

Tisztálkodási szerekre, tisztítószerekre, wc-papírra, papírzsebkendőre, pelenkára, egészségügyi betétekre, papírtörlőkre van nagy szükség! S továbbra is ruhára és tartós élelmiszerekre!

Kérünk mindenkit, hogy segítsen a fedél nélkül maradt embereknek Kolontáron és Devecserben! Nézzenek körül otthon, a régóta nem hordott, de még használható ruhákat, bármilyen méretben, plédeket, takarókat, konzerveket, befőtteket, tartós élelmiszereket várunk, amelyeket továbbítunk a bajba kerülteknek.


A segélycsomagokat a Molnár Gábor Műhely Alapítványban gyűjtjük, Ajka, Móra Ferenc u. 30. szám alatt.

Telefonon érdeklődni: 06-70/328-3327 számon lehet, szerkesztőségünknél, vagy a Molnár Gábor Műhely Alapítvány számain: 06-88/213-844; 06-20/802-5895.

Minden felajánlást köszönünk a bajba jutott emberek nevében!

2010. okt. 6. 12:46

Akit érdekel azegyik királyi rádió " Közelröl " című műsora is foglalkozik vele. 15.30. tól..

Ugyen ez a rádió " Ütköző " is ezzel foglalkozott. ( pillanatnyilag ez megy )

Nem akarnak visszaköltözni sokan. De attól egy csomó használati tárgyra szükségük van.

Az is dühít: a gyár igazgatója azt állitja nem káros az egészségre.

De más forrás az ellenkezőjét, talajcsere, ne egyék meg az ott megtermett növényeket....

Én is hívtam őket.

2010. okt. 6. 11:45

en probalom hivni, kulfoldrol, de azt mondja, nemletezo szamot hivtam..

hogy tudnek segiteni ????

2010. okt. 6. 11:24
nemcsak vodáról, telenorról is 1749.
2010. okt. 6. 11:02

Az iwiw-re ezt az üzenetet kaptam:


Kedves Mindenki!

Elvittük az összegyűjtött adományokat Kolontárra és Devecserbe. Jelenleg ruha, takaró, ágynemű van elég, arra most egy ideig nincs szükség!

Tartós élelmiszer, tisztálkodó szerek, eü betét, eü papír, pelenka, cipő (36-44), GUMICSIZMA!!!!!! (38-44-es méretben), védőkesztyű, védőszemüveg kellene most leginkább. Mindenkinek nagyon köszönjük az önzetlen segítségét! Kristály-völgy Egyesület (Ajka, Sport u. 14., Bányász Sportpálya)

2010. okt. 6. 10:44
Én is hívom! Segíteni kell!!!!
2010. okt. 6. 10:12
sziasztok, ha en kulfoldrol szeretnem hivni a szamot, akkor az is segitene???
2010. okt. 6. 10:04

Mi is hívjuk!!!

Borzasztó katasztrófa, az ember nem talál szavakat:-(

2010. okt. 6. 09:54
Tegnap hívtam, de még ma is hívom
2010. okt. 6. 09:40

Biztosan nagy segítség

(( de az jutott eszembe a vezetőség ezért bújik ki a falalőség alól, Úgyis segít az állam meg a jó akaratú emberek. Lásd telefonvonal. Ne értsétek félre, nem ellenzem az adakozást! De kicsit el kellene gondolkozni " önzően is ". hisz a vezetőség is ÖNZŐ módon milliárdosok lettek, állitólag a topp 100 leggazdagabb emberek közt vannak néhányan. Azt hiszem a " Lapzártába " mondták ezt. Sőt akinek van ideje, és nem szégyenli, nézzen utána ))

2010. okt. 6. 08:31
Én is felhívtam, remélem, ezzel a picivel is sokat segítünk nekik! Borzalmas ami történt! :-((
2010. okt. 6. 07:40

Én is felhívtam.... bár a tele... hálózatból nekem csak a 1749-es szám volt elérhető! DE felhívtam azt... és este apáéról, és a gyerköcéről is felhívjuk!!!


Szörnyű ami velük történt!

2010. okt. 6. 06:36
Az a szomorú az egészben nagyon ránk járt ebben az évben a szerencsétlenség még ki sem hevertük szinte az árvízet, most meg ez a vörösisszap okozott komoly károkat és az pénzben több milliárd forintot tesz ki. Az igazgató kibújik a felelősség alól, de majd kiderítik remélem mi okozhatta valójában ezt a katasztrófát. Azokat sajnáltam, akik emiatt súlyos égési sérüléseket szenvedtek és a kórházi kezelés is hosszú lesz számukra mire meggyógyulnak. A kormány remélem megbírkózik ezzel és megoldja a kialakult helyzetet. Üdv.Ágnes
42. Rozália (válaszként erre: 32. - Marcipán88)
2010. okt. 6. 06:10
Az egy gyorssegély!
2010. okt. 6. 00:53

Nem olvastam a hsz eket.

A hiradóba ( M1 - n azt hiszem ) azt mondták, a gyár igazgatója nem érzi magát felelősnek..

Felháborító. " Lapzárta " című műsorba újságírok beszélgettek ez ügy kapcsán..

Nem értek hozzá, de hogy felújításra szorult az a tároló abban elég bztos vagyok. Persze egyszerűbb jutalomként lenyelni a nyereséget, mint ilyenre beruházni.

Ja és semmilyen terv nem volt ha bármilyen baleset érné a tárolót. Kitelepítés, mentés ilyesmi. Sokan a rendőrök és egyéb személyek nem tudták mit kell tenni, tanácstalanok voltak. A terv hiányzott..

Legalábbis a hírekbe ezt mondták.

Körbenézek a felesleges ruhák terén.

Van nálunk egy karitas, biztosan ők is juttatnak el dolgokat. Árvíznél is küldtek, most is segitenek dolgokkal.

2010. okt. 5. 23:42
Én 35 km-re lakok onnan. Mamám és több rokonom devecseri. "Szerencsére" 1 rokon udvarát érinti csak, míg át nem szakad a másik is a szakadó esőtől. :( Nálunk az új polgármester máris gyűjtést szervez ruhákból, élelmiszerből, adományokból. Szerintem érdemes érdeklődni esetleg az önkormányzatnál annak, akinek lenne ilyen jellegű felajánlása. Most nagy szükség van mindenre ott!
2010. okt. 5. 23:38

Most hívtam, de csak annyit mondtak, hogy Nemzeti segélyvonal.Azt nem mondták, hogy a vörösiszap károsultjainak.


Nem azért irtam, hogy gondom lenne ezzel, mert bárhova megy is a pénz, biztos jó helyre kerül

és még azt mondják: Kisérje figyelemmel munkánkat a www.nsv.hu-n

2010. okt. 5. 22:43

Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület

Országos Központ címe: 1125 Budapest, Szarvas Gábor út 58-60.

Telefon: 1/39-14-700, 1/39-14-704

2010. okt. 5. 22:38

Már én is hívtam a számot!

Magyar Vöröskereszt telefonszám: +36 1 374 1300

Itt tudnak felvilágosítást adni, hogy hogyan lehet eljuttatni az adományokat!

Én is holnap hívom őket!

SEGÍTSÜNK!

36. Hoxa
2010. okt. 5. 22:16

Semmi gond, érthető minden reakció.

Csak szeretném, ha ez a topik a segítségről szólna.

35. marcipán88 (válaszként erre: 34. - Hoxa)
2010. okt. 5. 22:14
Elnézést.
34. Hoxa
2010. okt. 5. 22:13
Van egy másik vörösiszapról szóló fórum, a kirohanásokat oda, jó? :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook