Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nemrég van nálunk egy kutyus és most figyeltünk fel rá, hogy a hasán egy nagy dudor van. Szerintetek mi ez? fórum

Nemrég van nálunk egy kutyus és most figyeltünk fel rá, hogy a hasán egy nagy dudor van. Szerintetek mi ez? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 22. 18:44
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettetek! Ma voltunk az állatorvosnál és azt mondta, hogy köldök sérve van. Januárban megműti majd a doki. Még egyszer köszönöm...
2008. dec. 21. 15:31

A miénknek is volt sérve. A tacsinak /adatlapomon :)/ és nem lett baja, de azért elvittük állatotvoshoz, aki nem csinált vele semmit, csak azt mondta nyomjuk vissza ha kijön. Uh ragasztgattuk sebtapasszal, hogy ne jöjjön ki, de még ma is van egy kis hupli.

De azért vidd el dokihoz, nem árt megnézetni :)

2008. dec. 21. 14:26
szia általában a sérvük szokott kijönni ha nem fáj neki akkor nics semmi gond
2008. dec. 21. 14:20

Szerintem egy állatorvossal nézesd meg.

Én nem látom és távgyógyítani se tudok.:)))))))

2008. dec. 21. 13:46
Ha lány kutya,lehet,hogy emlő daganata van.Ez volt a mi kutyánkkal is.
2008. dec. 21. 13:44
Sérve van ,el kell vinni az állat orvoshoz mert kizáródhat és az nagy baj lenne.Ha tényleg az meg kell müteni.
2008. dec. 21. 13:42
szia! vidd el állatorvoshoz, mert sztem az nem jó!
2008. dec. 21. 13:40
Nem rég van nálunk egy kutyus és most figyeltünk fel rá, hogy a hasán egy nagy dudor van. Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook