Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nemrég jöttünk a gyerekfertőzőről haza, azóta nem akar aludni a kislányom?! fórum

Nemrég jöttünk a gyerekfertőzőről haza, azóta nem akar aludni a kislányom?! (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 11. 21:05
Sajnálom ami veletek történt. Nem is találok a kórházra szavakat. Kislányom is volt kórházban, kb. 2 éves lehetett. Mi a tűzoltó utcai klinikán voltunk, ott lakunk mellette, és csak átszaladtam vele. Bent is tartották, de én is bent lehettem vele,ott is alhattam, és fizetnem sem kellett érte.
2011. febr. 10. 20:51
Jaj,szegények.Át tudom érezni,szörnyű lehetett mindkettőtöknek.A picike el fogja felejteni,túl lesz rajta,meglátod.Nem értem miért nem engedtek ott aludni,hiszen jogod van hozzá.Mi is voltunk már egy jó párszor kórházban a kisfiammal,tavaly szilveszterkor még a párom is bent aludhatott.Hihetetlen,hogy még léteznek ilyen helyek?!
21. Anname
2011. febr. 10. 18:05

Szegény pici! :( Szívtelen egy társaság lehetett!Én nem is értem az egészet,hiszen nekik is egyszerűbb ha ott van az Anyuka.Egyrészt segítség,másrészt tényleg jobban gyógyul a gyerek is ha a kis lelke rendben van.Nagyon sajnálom hogy ezt meg kellett élnetek!:(

Azzal tudlak nyugtatni,hogy nem fog erre emlékezni.Legalábbis arra nem hogy milyen rossz volt nélküled.Nekem ennyi idősen vették ki a mandulámat,és akkoriban Anyukám még nem maradhatott ott velem.Nem emlékszem rá hogyan viseltem,sőt semmire sem.Persze később mesélték mennyire rosszul viseltem,és mennyit sírtam.De nem lett maradandó lelki sérülésem.

Kitartást Neked!Sokat szeretgesd,mondd neki folyamatosan mennyire szereted,és milyen ügyes volt hogy ott volt nélküled,és hogy többé nem lesz ilyen.(Mert gondolom még egyszer nem mennél bele ebbe.Bár tudom hogy most sem akartad,csak nem volt választásod! :( )

20. monácska30 (válaszként erre: 19. - Vanessza13)
2011. febr. 10. 16:08
a 4000ft napidíj ellenében sem engedtek be aludni...
19. Vanessza13 (válaszként erre: 12. - Monácska30)
2011. febr. 10. 15:28

Szia!Nagyon sajnálom a Kislányod:(

Nekünk is volt "szerencsénk" rota miatt megjárni a Hetényit 4x is:(A fertőzőn is voltunk 1 hétig.Nem akartak beengedni,de megmondtam,hogy akkor a gyereket elviszem egy magánkórházba,mert nélkülem,úgy sem tudna meg gyógyulni.Nagy nehezen kiharcoltam aztán kiderült,hogy napi ár ellenében harc nélkül is lehet maradni.

Ezt csak azért írom,ha még egyszer ne adj Isten ilyen lenne,tisztában legyél a lehetőségeiddel.Ja mi is ugyan annyi idősek voltunk akkor mint most Ti.


Mivel a Lányod lelkét ez borzalmasan megviselhette,hisz gondoljunk csak bele.....Mit élhetett át Nélküled.

Szóval sok olyan élményben kell,hogy részt vegyen ami teljesen eltereli a figyelmét a kórházi időszakról.Ez időbe fog telni,de a lényeg,hogy elfelejtse.Sok kitartást!

Kívánom,hogy minél előbb legyen túl rajta a pici Lány!!

2011. febr. 10. 15:13
Mint írtam rota vírusa volt, kiszáradt nem szaladgáltam vele semerre(sajnos), csak le kellett vetkőztetnem és anyaszült meztelen elvitték, majd érdeklődjek telefonon?! legközelebb biztos, hogy az Igazgatónő előtt fogok térdelni csak engedjenek be...
2011. febr. 10. 15:06
Na én biztos nem mentem volna el, max a gyerekkel másik kórházba!
2011. febr. 10. 15:00
Ezt nevezik hospitalizációnak. Az anyai gondoskodás hiánya miatt keletkezik. A gyermek az anyától való elszakadástól fél.
15. benvik (válaszként erre: 12. - Monácska30)
2011. febr. 10. 14:54
A gyereknek joga van az anyja mellett lenni. Azonnal felhívtam volna a betegjogi képviselőt!!!!!
14. Csillu... (válaszként erre: 12. - Monácska30)
2011. febr. 10. 14:52

nagyon sajnálom,h ilyen a körülmények :(

én itt Pesten dolgoztam a László kórházban,és még nem hallottam ilyet,h nem lehet mellette maradni!

talán még a kommunizmus idején volt ez :)


Túl lesztek rajta meglátod!

adj időt a Kicsinek és magadnak is!

2011. febr. 10. 14:51

EÜ törvény szerint a hozzátartozó ott lehet, nem lehet kitiltani. Talán ki-be mászkálni az influenza miatt nem lehet, de szerintem ez sértette a betegjogokat! :////


Ráadásul nekik is könnyebb, ha az anya rendezi a gyereket.

2011. febr. 10. 14:48
Szolnok , Hetényi G. Kórház! sírva kértem ,hogy szék sem kell csak állok a sarokban mint egy éjjeli lámpa,éjszaka kiültem volna egy székre a folyosóra, de nem lehet, visszaszoktatták pelenkára mert egy éjszaka 12x fosizott ami persze szétmarta a kisseggét , még varas volt amikor hazajött, de mostmár szép...
11. Csillu... (válaszként erre: 7. - Monácska30)
2011. febr. 10. 14:44

Ez,hogy lehet????

erre szabály van,és ott lehetsz mellette!

melyik kórház ez???

2011. febr. 10. 14:40
Nagy törés egy gyereknek a kórház,én vele lehettem,és 3-4x ő is fel sír esténként!Sokkolta,de lassan majd túl lesz rajta,csak türelem:):)
2011. febr. 10. 14:39
Nem csodálom,ha nem tér napirendre a pici.2.5 évesen már érzékeli az egészet!!!!!!
8. Csilluci75 (válaszként erre: 7. - Monácska30)
2011. febr. 10. 14:38
Úristen!!!!!Hogy lehet ez?
2011. febr. 10. 14:36
gyerekfertőző csak szoptató anyák mehettek be, az enyém 2.5 éves, széken sem engedtek, sőt annál az Intézménynél dolgozom, még fehérben sem! állva sem4 szinte térdenálva könyörögtem...
6. Csilluci75 (válaszként erre: 5. - Pocakmanci)
2011. febr. 10. 14:36
Én is egy hétig kis széken ülve maradtam az akkor egy éves kisfiammal.Sokkal könnyebben viselte.Persze a hasmas és a hányás katasztrófa volt.
2011. febr. 10. 14:34

El fog múlni, csak idő kell hozzá. Ha pici a gyerek, akkor nem értette, hogy hova lettél, azt hitte, hogy ott hagytad idegeneknek. Most heveri ki a sokkot.

Rengetek ismerősöm kempingszéken vészeli át ezeket a kórházakban, csak hogy a gyerek ne zombuljon meg.

2011. febr. 10. 14:32
Szegényke.És Te miért nem lehettél vele bent?
2011. febr. 10. 14:29
rota vírusunk volt ,7 napig volt benn ,én nem mehettem, azóta délután sincs alvás ,éjszaka pedig 2 óránként kel és fél óra rívás... 5. napja ez megy ő is és én is fáradtak vagyunk, mi a francot csinálnak odabenn a gyerekekkel, olyan mint egy zombi...
2011. febr. 10. 14:28
mi a baj Mona????
2011. febr. 10. 14:27
Nemrég jöttünk a gyerekfertőzőről haza, azóta nem akar aludni a kislányom?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook