Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nemi szervi herpesz fórum

Nemi szervi herpesz (beszélgetős fórum)


1 2
33. péter11 (válaszként erre: 32. - Andi6020)
2013. szept. 2. 13:15

Szia


Nem viccnek szántam, amit ide írtam, hanem egy ésszerű megoldást keresek

a helyzetre …..gondolom van itt olyan nő aki ugyan ebbe a verembe esett..

32. andi6020 (válaszként erre: 31. - Péter11)
2013. máj. 10. 22:04

Társkeresőn szerintem válassz valami más bemutatkozó szöveget.

Jobbulást!

2013. máj. 10. 20:22

sziasztok sajnos én is áldozat lettem....


hasonlóan járt hölggyel ismerkednék komoly kapcsolat céljából


irjemilt@gmail.com

2013. febr. 2. 12:34
Egy méhnyakrák műtét után jött elő a herpeszem. Sajnos a fenekemen, sőt most már a szemérem ajkamon is jelentkezik (fájdalmas) vagy a végbél környékén. Még azt sem mondhatom, hogy "mástól kaptam el" közvetlenül. A bőrklinikán már felvágták nem is egyszer, de eredmény azt volt, hogy több ezerért kaptam gyógyszert, de két hónap után már nem tudom megfizetni és ugyan úgy előjött, egyre gyakrabban. Most olvastam valahol, hogy a saját véremmel lehet gyógyítani, védából nyert vért a popsiba oltani, de nem tudom, hogy ez a gyógymód hogy segít, hisz ugyanaz a vér kerül vissza.
2011. okt. 6. 13:42

Ha valaki alaposabban foglalkozott a témával, az rájöhetett arra, hogy ez a "kórság" nem egyszerű dolog!

Az, hogy éppen mikor és kin jön elő, nem jelent semmit!

Beszerezhette bármelyik fél bármikor. (A jelenlegi kapcsolatot megelőző szexuális úton is, vagy akármikor, szex nélkül is, pl. WC-n)

Ezért valakit meggyanúsítani nem érdemes!

Egyrészt oda a bizalom, másrészt az - esetleg - alaptalanul meggyanúsított fél ezt nehezen bocsájtja meg!

A legfontosabb teendő, ami a legsürgősebb az egészségügyi ellátás (orvos)

Legalábbis az első alkalommal.

Különféle praktikákat, tanácsokat lehet olvasni itt, és máshol is. Amit én javasolnék, az az egyszerű Plogosol. Igaz, hogy nem javasolja a betegtájékoztató "ott" a használatát, de miért lenne károsabb a hüvelybemenetnél, mint a szájban? (Ahol le is nyelheti az ember)

Egyébként van rá próba a családomban, azonnal bevált!

2011. okt. 4. 16:39

Sajnos a candidának is vannak is tünetei,melyet a sok fehér lisztes,cukros azaz a szénhidrátban gazdag táplálkozásnak lehet köszönni....érdemes ezeket az élelmiszereket lecsökkenteni vagy elhagyni,minden esetre ha vkinek candidája van ajánlott a diéta!

Szerintem sem feltétlenül nemi úton kaphattad el,még mielőtt megvádolnád a párodat!

2011. szept. 25. 19:51

Nagggggyon durva, de évek alatt jöttem rá, hogy összefügg az ételallergiámmal!


Kersztül mentem az aggódás és vádaskodás minden stádiumán.


Abbahagytam a lisztevést és minden gabonafogyasztást, azóta kizárólag diétahibára jön elő más tünetekkel együtt. (Fáradtság, ingerlékenység, ödéma.)

26. 4c30444687 (válaszként erre: 22. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 22:08
Az ajakherpesz betegtájékoztatóján rajta van, hogy miután rákente az ember, mosson kezet, hogy ne fertőzzön meg más területet. Nekem már nagyon régen jött ki a számon, de olyankor ügyelünk, hogy nyál-nemiszerv ne érintkezzen. Amúgy kár gyanúsítgatni, mert még ha ő is a hunyó, akkor is lehet, hogy előtted szedte össze. Amúgy pedig csak olyankor fertőz, ha épp kijön, lappangó időben nem.
2011. szept. 23. 20:13
Én nem szólnék a helyedbem. mert nem biztos az hogy a padis a hunyó. ez benne van a szervezetbe és ha legyengül az immunrendszer akkor előjöhet. ha meg valami nemi vetegség annak több év is lehet a lappangási ideje. nem bolygatnám a problémát további problémával....
2011. szept. 23. 19:57
Köszönöm a hozzászólásokat!
23. Babeck (válaszként erre: 17. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 19:49

Szerintem azért a herpeszes kollegina is sanszos, de ha van más jel is... Ez Te tudod Szandikkka :)


Egyébként én azt olvastam, hogy az ajakherpesz is átfertőződik. Szóval lehet, hogy ment egy jó nagy kört az a fránya vírus.

2011. szept. 23. 19:46

Páromnak a száján ritkán elő szokott jönni a herpesz,évente egyszer!

Hogy ez összefüggésbe hozható a mostani állapotommal azt nem tudom.

21. zebracsikó (válaszként erre: 20. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 19:44
őt is kezeltetni kell, hiszen elég hosszú a lappangási idő is, és ha mégsem lépett félre, akkor viszont Te fertőzhetted meg
20. Szandikkka (válaszként erre: 19. - 328aadd89f)
2011. szept. 23. 19:43

Már kezeltetem!

Csak kíváncsi voltam a véleményetekre is.

19. 328aadd89f (válaszként erre: 17. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 19:41
Inkább menj el először nőgyógyászhoz és kezeltesd a betegségedet! Utána olvass el mindent a betegségről, aztán majd meglátod, hogy nem is olyan egyértelmű, ami most esetleg annak látszik.
18. zebracsikó (válaszként erre: 17. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 19:40
mivel a legvalószínűbb a szexuális úton történő fertőződés, én bizony rákérdeznék
2011. szept. 23. 19:39
Páromat kérdőre vonjam e miatt?
16. Szandikkka (válaszként erre: 15. - Babeck)
2011. szept. 23. 19:37
Erre gondoltam én is!
15. Babeck (válaszként erre: 13. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 19:36
Lehet, hogy máshol is herpeszes...
14. 328aadd89f (válaszként erre: 13. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 19:34
Nem.:) Még akkor sem...:))
2011. szept. 23. 19:34

Hát nem tudom honnan kaptam el!

Van egy új kolléganőm és herpeszes(száján)

Nem tudom lehet-e összefüggés.

2011. szept. 23. 19:31
11. Babeck
2011. szept. 23. 19:30

[link]


"Nemi betegségek is átadódhatnak, a leginkább igazolt a genitális herpesz, ami manapság a gombás fertőzések mellett a legáltalánosabb. Aktív herpeszes bőrelváltozásból az ülőkére kent váladékban 4 órán át is fertőzhet a vírus, ha valaki sérült bőrrel hozzáér"


Szóval azért ne veszítsd el a bizalmad :)

10. 328aadd89f (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2011. szept. 23. 19:30
Az egyáltalán nem biztos. Sajna tájékozott vagyok a témában.:-/
9. 328aadd89f (válaszként erre: 7. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 19:29
HA EGYÁLTALÁN tőle kaptad el, akkor is lehet, hogy ő csak vírushordozó.
8. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 19:29
majd lesznek.....
2011. szept. 23. 19:29
De a páromnál nem voltak herpeszre utaló jelek.
2011. szept. 23. 19:28

Mielőtt fejét vennéd a párodnak, elárulok Neked valamit. A szülésem után voltak szövődményei a császáromnak. Az első a műtéti sebemmel volt kapcsolatos, a második pedig ugyanaz a probléma, amivel Te most küzdesz. Az orvosom azt mondta, mindenkinek a szervezetében "megbújva" megtalálható a herpesz vírus (ha jól emlékszem, a gerincvelőben), amit előhozhat akár egy magas lázzal járó megbetegedés, és még számtalan dolog.

Baromi fájdalmas és kellemetlen, jobbulást kívánok!

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 19:26
Hát, nyilván. Ez a totális bukás.
4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Szandikkka)
2011. szept. 23. 19:25

bizony-bizony


[link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook