Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Némettanulásban tudna valaki segíteni? fórum

Némettanulásban tudna valaki segíteni? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 4. 22:10
Ezt már néztem, nem rossz...
8. erikpipi (válaszként erre: 1. - Pico13)
2012. ápr. 4. 22:06
[link] ingyenes, skyp-al, tanárral.
7. Pico13 (válaszként erre: 6. - Kisvirág1990)
2012. ápr. 4. 22:03
Köszönöm, meg fogom nézni!
2012. ápr. 4. 21:46
rosetta stone nevű programot ajánlanám, van benne német kezdő, ott van kiejtés is. én is azt használom és nagyon jó...
5. Pico13 (válaszként erre: 2. - Ageeca)
2012. ápr. 4. 21:30

Köszönöm...hogyan tudnál segíteni?:)

Filmet szoktam nézni, de nagyon nehezen találok magyar feliratot hozzá!Te hol töltötted le?

Ilyen jó kis ötletek kellenének nekem!

2012. ápr. 4. 21:28
Én elkezdtem a PONS könyvet - nagyon jó, lehet vele haladni, én csak ajánlani tudom. Nekem sajnos a gyerek mellett nem volt rá elég időm...
2012. ápr. 4. 21:17
Szia! Szerintem mindenképpen keress fel egy német tanárt, mert vannak dolgok, amiket csak ő tud majd megtanítani. És akkor ő majd ajánl neked könyvet.
2012. ápr. 4. 21:16

Egyedül nem nagyon megy..... :) Hogy csak magadnak :) Esetleg hallgass sok német párbeszédet, vagy filmet, és hozzá a magyar felirat... :) Nekem az sokat segített :)


Ha teljesen nulláról indult, akkor célszerű a kiejtésekkel kezdeni, a magánhangzó párokkal kezdeni, pl ha az "ei" van együtt, akkor az "á" hang... Sein, nein, stb....

Ha fordítva van: "ie" akkor hosszú "í" betűt ejtesz: Telefonieren, stb....


Előbb a betűket nézni, a kiejtéseket gyakorolni, ugye van pl "néma" H betű: Stuhl = Stúl ...


segítsek?

kis_agnes@hotmail.com - msn

2012. ápr. 4. 21:04

Ha tud valaki ajánlani bármilyen jó módszert, letöltős programot ami tényleg jó vagy, hogy hogyan tanult meg könnyen németül, kérem segítsen!

Nekem nem igazán megy...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook