Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Német-svájci határ közelében milyen látnivalók vannak? fórum

Német-svájci határ közelében milyen látnivalók vannak? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 8. 22:10
Nézegetjük a térképet, de azon sok mit lenézni én nem tudok. Most utazási irodák eme tájra kiírt programjait nézegetem, hátha találok érdekességet :)
11. Napra_forgó (válaszként erre: 10. - Moncsicsi83)
2010. szept. 6. 20:21

Mindenképp várom a beszámolót. :o)


Szerintem érdemes a térképen nézni, hogy hol néz ki jól a táj vagy mittomén. :o)

2010. szept. 6. 19:37
Oksi :) Akkor ha voltunk arra, beszámolok róla, ha gondolod. Addig is ha neked is eszedbe jut valami, megköszönöm, ha megosztod velem :)
9. Napra_forgó (válaszként erre: 8. - Moncsicsi83)
2010. szept. 6. 19:31

Freiburgban igen, a többibe még nem jutottunk el...

De remélem, előbb-utóbb sikerül. :o)

2010. szept. 6. 19:21

Köszi a tippet, írom is a megnézendők sorába, meg egy kicsit utána olvasok...


Te jártál már arra?

7. Napra_forgó (válaszként erre: 6. - Moncsicsi83)
2010. szept. 6. 19:16

Freiburgban a város szép. :)


A Duna forrása Donaueschingenben van, szerintem az még közelebb is van Hozzátok, mint a többi... :o)

Ha jól emlékszem... Még akkor néztem, mikor írtam. :o)

2010. szept. 6. 19:13

Insel Mainau-t én is kinéztem, csak kérdés, hogy szeptember végén vannak e ott virágok, érdemes e áthajókázni?

A Rajna vízeséshez menni szeretnénk, az a fő cél :)


Freiburg, Konstanz: itt a város maga a szép, vagy van olyan hely, amit érdemes ezen belül megnézni?


Napra_forgó, a Duna forrása is bele esik a körzetbe? :)

2010. szept. 6. 09:30

Rajna vízesés, Konstanz, Insel Mainau

Ezek 100 km-en belül vannak, nekem nagyon tetszett mindegyik. Insel Mainau csak akkor érdekes, ha érdekelnek a virágok, növények. A Rajna vízesésnél, ha elég bátrak vagyok hajóba lehet ülni, ez pedig viszonylag közel megy a vízeséshez. Ezt én kihagytam, de a férjem és a gyerekek kipróbálták és sokat fényképeztek. Én a partról izgultam értük.

2010. szept. 6. 08:05

Ha jól láttam, akkor Freiburg kb 100 km onnan. :o)


Én biztos megnézném a Duna forrását is.


Meg persze bármit a Fekete erdőben. :o)

2010. szept. 5. 20:54
Singenben lesz a szállás. Onnan max 2-300 km-es távolság. Annál többet tuti nem vállalunk be.
2010. szept. 5. 20:50
Nemtom, mekkora távolságra gondoltál, de szerintem Freiburg pl nagyon szép. :o)
2010. szept. 5. 20:49
Szeptember közepén a Bodeni-tó környékére megyünk kirándulni. Ha tudtok ajánlani szép helyeket, amelyeket érdemes megnézni mind a Német, mind a svájci területen, szívesen örülnék neki és nagyon megköszönném...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook