Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nemesacél ékszerek! fórum

Nemesacél ékszerek! (beszélgetős fórum)


2014. máj. 8. 13:41

Ne járjatok így, drága tanuló pénz. Jól nézd meg, hogy hol vásárolsz!!!


2014.04.10-én vásároltunk édesanyám 50. születésnapjára egy arany nyakláncot, medállal, valamint egy hozzátartozó karkötőt az EXCLUSIVE GOLD KFT.-től az Árkádban. (1106 BUDAPEST, ÖRS VEZÉR TERE 25.)



2014.04.12-én átadtuk. A karkötő a csattjánál meg volt gyengülve , így visszavittem a kereskedőhöz, aki elküldte javításra, és megerősítette szóban, hogy rosszul került felhelyezésre a "papucs", nincs a teljes vastagsága befogatva. A javítás után ugyanazon a részen már el is szakadt a szem.


Ekkor már nem akartam újra elfogadni a javítást, így hosszas vita után visszakaptam a vételárat.


Azóta a nyaklánc is elszakadt szintén a csattnál. A mai napon anyukámmal visszamentünk az üzletbe, hogy vagy cseréljék ki egy másik típusú nyakláncra, vagy adják vissza az árát.


Mivel csak 2 alkalmazott volt az üzletben, így csak és kizárólag az volt a lehetőség, amit felkínáltak, hogy hagyjuk ott a láncot, és majd hétvégén megnézi a boltvezető, és eldöntik, hogy milyen lehetőségeink vannak. Ők nem tudnak semmi mást tenni, nem cserélhetik, és nem küldik el javítani se, semmit nem csinálnak vele.. Tehát előre kellett volna egyeztetnünk, hogy melyik napra vegyen ki Anyukám szabadnapot, és utazzon ide, hogy a főnök is bent legyen?!??


Felháborítónak és elfogadhatatlannak tartom, hogy vásárláskor rendkívül segítőkész mindenki, de miután már nagyon sokadszorra kell visszamennem, még így sincs semmi rossz érzet bennük, és nem akarnak felelősséget/garanciát/jótállást vállalni az általuk forgalmazott termékekért, nem érdekli őket semmi azután, hogy kifizetted a vételárat.


Több szempontból is kellemetlen a helyzet, egyrészt a megajándékozott csak bosszúságot kapott, és már ő is többször utazott az ékszerek miatt, másrészt folyamatosan azt a vádat hangoztatta a kereskedő, hogy mi szakítottuk el, más megoldás nem lehet.


Sokat gondolkodtam, de nem tudok olyan indokot, ami miatt megérte volna nekem ez az egész huzavona, nem találok olyan indokot, ami alátámaszthatná, hogy milyen hasznom származna a szándékosságból. A többszöri utazgatás, az idegeskedés, a kellemetlenség és mostanra már a karkötő vételárát meghaladó utazási költségem származik ebből a huzavonából.


A javításról, és az elállásról semmilyen papírt nem kaptam.


Így jelenleg az a helyzet, hogy van egy törtaranynak való nyaklánc, és egy "40 ezres ékszerdoboz".. Simán megérte, nem?!?

2013. aug. 15. 16:35

Sziasztok!

Én most szeretnék venni egy nemesacél gyűrűt ami úgy néz ki mint ha aranyból lenne.Az a kérdésem hogy nem e kopik le?Extreme Silvertől venneém.

Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 12. 13:21
Én is a Steeel-től rendeltem még annak idején, tényleg készségesek és azóta is meg vagyok elégedva a gyűrűvel.
12. Drea13
2013. márc. 12. 11:32
Ma egy fiatal jobban meg tudja fizetni a nemesacél ékszert ami van olyan jó mint az arany és ezüst. Én csak ajánlani tudom pl.a steeel honlapját, már több gyűrűt, nyakláncot is vásároltam tőlük.Ha bármi probléma van az ékszerrel készséggel segítenek. [link] lehet mazsolázgatni
2013. márc. 8. 12:26
Én két éve vásároltam nemesacél gyűrűt és a mai napig semmi baja, nem kopott le. Eleinte voltak fenntartásaim a nemesacéllal kapcsolatban, de pozitívan csalódtam, csak ajánlani tudom.
10. 39694c0c70 (válaszként erre: 8. - Pici Manócska)
2011. dec. 21. 09:26

Sajnos a bevonat ugyanúgy (vagy még gyorsabban) lekopik róla, mint az "arannyal futtatott" azaz aranyozott ezüstékszerekről. Sőt talán még gyorsabban is mert az ezüsthöz "jobban tapad" az aranyozás, mint pl. az orvosi fémhez. :(

Viszont a nemesacél, vagy orvosi fémként említett ékszerek (ha valóban megfelelő ötvözetűek) akkor tartósabbak, mint az ezüst, vagy aranyékszerek. (Kopásállóbbak)

Hogy mennyire mattul, vagy karcosodik, azt nagyban befolyásolja a használat módja.

De gyanítom nem vagy se kőműves, se kőfaragó, de még hideg-burkoló se! :)

Ez volt a vicc! :)) (Az ékszereket munka közben természetes, hogy mindenki leveszi, vagy kesztyűben dolgozik)

9. Lencsy (válaszként erre: 8. - Pici Manócska)
2011. dec. 19. 08:49
Na ezt nem tudom sajnos, mert az enyém sima acél színű ..színre hasonló az ezüstéhez , de maga az anyag tényleg elnyűhetetlen ! Az egyik szemet az összeillesztésnél kicsit nyitottabbra hagyták ..na mondom összenyomom fogóval nehogy szétcsússzon , hát meg sem lehet mozdítani ..nem véletlen , hisz acél :)
8. Pici Manócska (válaszként erre: 7. - Lencsy)
2011. dec. 18. 19:20

na az nagyon jó....

szóval akkor az arany ás ezüst bevonat nem kopok rajt????

2011. dec. 18. 18:17
A karláncom nemesacél ..nagyon tartós szinte szét nyűhetetlen ! Nagyon minimálisan kopik , nem törik , nem deformálódik !
2011. dec. 18. 14:37

már megvan ki is választottuk....és ha minden jó csütörtök péntekre itt is lesz...

ha méretet is remélem jól néztük...

eg régi gyűrűmről mértük le....

2011. dec. 18. 14:22
a steel üzletnek most karácsonyi akciója van, viszont az extremesilvernek több az ékszere! Nézz szét jól, szebbnél szebbek!
4. gyongyi0313 (válaszként erre: 3. - Pici Manócska)
2011. dec. 18. 14:17
attól ne tarts! :)
2011. dec. 18. 14:15

az enyém is gyűrű lesz...

az is karika..

csak kicsit tartok tőle...

hátha elveszti a fényét....

2011. dec. 18. 14:12

Szia!


Én gyűrűt hordok tőlük, és anyukám is. Nagyon szép, tartós, jó kopásállóságú. Ismerőseim meg is jegyezték, hogy honnan volt 50.000forintunk új karika gyűrűre... aztán felfedtem a titkot, a szájuk tátva maradt.

2011. dec. 18. 14:03

sziasztok...

azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek a nemes acél ékszerek mennyire tartosak???

csak mert árba, majdnem mint az arany és ezüst....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook