Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nemcsak a 20 éveseké a világ! fórum

Nemcsak a 20 éveseké a világ! (beszélgetős fórum)


19. martini64 (válaszként erre: 4. - Eb76856df6)
2011. máj. 4. 22:02
Szia. Nekem is van valami ilyesfélém, ami viszont erős lelkiismeretfurdalással is társul, mert nem vagyok képes rá, hogy ennyire tökéletes legyek, mint amit Te csinálsz.
18. eb76856df6 (válaszként erre: 17. - Db78bacc4f)
2011. máj. 3. 19:31
teljesen egyetértek veled!!!!!!
2011. máj. 2. 08:53

Én 38 éves vagyok, de nem igazán vágyom újra 20 évesnek lenni. Esetleg ezzel az ésszel, ahogy szokták mondani. A világ jobb volt akkor, az biztos.

Viszont 50-nél idősebb sem szeretnék lenni, jó lenne, ha mostanában megállna az idő és nem öregednénk tovább :)

16. eb76856df6 (válaszként erre: 15. - V.erka)
2011. máj. 1. 07:48
:):):)Megnevettettél:):): Elképzeltem, ahogy munkából hazamenet "feltépem" a kocsmaajtót,és az "új barátnőmmel" megvitatjuk az élet nagy dolgait:):):):)
15. v.erka (válaszként erre: 14. - Eb76856df6)
2011. ápr. 30. 22:33
Lehet, így meló után össze kéne jönni vele, és tapasztalatot cserélni:)))
14. eb76856df6 (válaszként erre: 13. - V.erka)
2011. ápr. 30. 22:19

Tényleg,a kocsmás nő szempontjából még én se vizsgáltam meg a helyzetet. Lehet, hogy Ő is hiányol valamit...naná...nyilván Ő is feszült valamiért.(A feszültség alkoholban oldódik)

Lehet, hogy Ö meg rám irigy???:):):):)

13. v.erka (válaszként erre: 12. - Eb76856df6)
2011. ápr. 30. 22:10
Tudom, teljesen fölösleges azon agyalni, mi lett volna, ha... Az általad a kocsma előtt látott nő biztos irigyelne engem...Remélem, lesz sok-sok sokkal pozitívabb hsz. Kíváncsian várom:)
12. eb76856df6 (válaszként erre: 8. - V.erka)
2011. ápr. 30. 21:52

Sok mindent másképp csinálnál. 20 évesen még nem rendelkeztél a 46 éves gondolkodásoddal. Mint ahogyan más se.

Ezért mondják, hogy ahogyan korosodunk, úgy leszünk egyre bölcsebbek.

Mit csinálnál másképp? Ha szeretnéd, mondd el.

Üdv: Jucika

11. eb76856df6 (válaszként erre: 9. - Seven of Nine)
2011. ápr. 30. 21:45

Hogy jól érzem-e magam? Napok óta 12 órát húzok le a munkahelyen, a 8 óra helyett. Még ma is bent voltam. Valamelyik nap jövök haza a munkából.megláttam egy vendéglátó egység(kocsma) előtt egy félrészeg nőt. Mit mondjak, undorító volt.... De....! valamiféle pulykairigység fogott el, hogy Úristen, ez a nő nem dolgozik,nem főz, otthon semmit nem csinál, ott iszik a kocsmában....és lehet, hogy könnyebb neki, mint nekem????? És nyilván nem idegesíti semmi, hogy mennyi tennivalója van?

Igen, egy kis lazítás rám férne....még ha nem is a kocsmában:):):):):)

10. hte23
2011. ápr. 30. 21:42

van amit másképpen csinálnék és van amit nem...

de amit nem, az mindent megváltoztatna és nem biztos hogy jó lenne...

9. Seven of Nine (válaszként erre: 4. - Eb76856df6)
2011. ápr. 30. 21:32

radferne egy kiados pihenes es egy kicsit lazabb eletvitel az biztos


de az a kerdes, hogy jol erzed magad igy, hogy minden ott van es rendben van, mert ha igen, akkor igy a jo (gondolom porgos tipus vagy, lehet ez a letelemed)

2011. ápr. 30. 21:31
Hát én szívesen lennék 20 éves:)Sok mindent másképp csinálnék, az tuti. Mondjuk tudom, hogy tök fölösleges ilyesmin agyalni.
7. eb76856df6 (válaszként erre: 3. - V.erka)
2011. ápr. 30. 21:20

Szia!

Én egy "modern" nagynéninél hallgattam ezt a számot tizenéves koromban,neki már akkor volt lemezjátszója. Ó, annyira szerettem volna akkor már 20 éves lenni! És tényleg, bennem is emlékeket ébreszt.

Most, hogy 43 vagyok, nem is szeretnék újra 20 éves lenni. Bármily meglepő, hogy ezt mondom....de nem.

Nem szeretném újra végigcsinálni, ami történt velem, mert volt benne rossz, azt el szeretném felejteni, ami meg nagyon sok jó volt, az az enyém, azt senki nem veheti el.

Ami meg most van: Boldog vagyok, mert látom úgymond az életművemet: Összetartottam a családom, mindenki boldogul, jóravaló gyermekeket neveltünk.

Még egy kicsit nekem kéne lazulnom.....az a fránya kényszer.....

6. eb76856df6 (válaszként erre: 2. - Hte23)
2011. ápr. 30. 21:06

Szia!

Nagyon sok sikert a fiadnak!!!!!!!!

Nekem ikergyermekeim vannak, az idén 23 évesek lesznek, hú, az érettségit nem felejtem el. A szívem egyszerre volt két helyen....Istenem, mennyire izgultam....

Minden rendben lesz, ne félj!!!!

Hétfőn gondolok rátok!

Üdv: Jucika

2011. ápr. 30. 21:04
Ismerős, csak én már rég rájöttem, hogy mindenkinek úgysem lehet megfelelni.
2011. ápr. 30. 20:59

Mint fórumindító, el kell mondjam, milyen gondokkal küzdök.

állandó megfelelési kényszerem van. És ezt az elvárást én állítottam fel önmagamban. Nálunk mindig mindennek rendben kell lenni, mindig rend legyen a lakásban, főiskolás gyermekeimnek jól kell tanulniuk, ez nálam presztízs kérdés, a sokat dolgozó férjemnek a testi lelki igényeit maximálisan teljesítsem, a munkahelyen én legyek a legfittebb, a legjobban terhelhető, a nő, akire jó ránézni, és kedves és mosolygós, akit még a morcoska főnöknő is szeret.

És persze vasárnaponként 2-3 fajta főétel legyen az asztalon, a leves után, hogy mindenkinek kedvére tegyek. És persze vasárnap délutánonként- miután a veteményest rendbe tettük, a ház környéke is rendben,-, akkor rendbe tenni magam....mivel holnap hétfő, és szuper legyek külsőre a munkahelyen, nehogy bárki kivetnivalót találjon rajtam.

No, mi ez, ha nem megfelelési kényszer? Küzd még valaki ilyennel?

De legalább felismertem.......nagy lépés ez Tőlem.......

2011. ápr. 30. 20:53
Hú, ez a fórumcím elszomorított. Tizenéves koromban anyukáméknak volt egy lemeze, amin egy ilyen című dalt énekeltek "öregek". Olyan "elnézően" hallgattam mindig.Sajna nehezen tudom elfogadni az idő múlását. Illetve inkább vannak időszakaim, amikor nehezen. 46 múltam egyébként.
2011. ápr. 30. 20:50

49 éves.

most izgulok, tegnap ballagott a fiam, aztán érettségi, és ma meg versenyen van....

2011. ápr. 30. 20:37
43 éves vagyok. Gyertek, beszélgessünk barátkozzunk, nevessünk, sírjunk együtt....30-40-50 évesek , és a 60-70 éves is. Beszélgessünk gyermeknevelésről, házasságról, munkahelyről, mindenről,bármiről, mi örömet okoz, vagy esetleg sajnos bánatot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook