Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem vagyok terhes, de tele vagyok furcsasággal... fórum

Nem vagyok terhes, de tele vagyok furcsasággal... (beszélgetős fórum)


2010. okt. 26. 08:37
Én már több mint egy éve nem szedek gyógyszert, de próbálkozni csak az esküvőnk után júliustól próbálkozunk. Gyógyszer után rögtön beállt, és nem volt se problémám se fájdalmam.
16. 06bfdda89d (válaszként erre: 15. - C8d93a7aea)
2010. okt. 25. 18:39

"a fogamzásgátló abbahagyása után pár hónapig 50%-al nagyobb az esély a teherbeesésre!"


Hát...nem tudom.Én minden jót kívánok,de nálam ez kb. ilyen feltételek mellet sem történt meg,nem mintha babázni akartunk volna,de közvetlen a tabi után,napi 3x (nem ér röhögni,kinek milyen az étvágya szerelmesen,na!) együttlét,semmi (abszolút semmi)védekezés és no baba!Hogy lehet?Mégis így volt.Pedig 100%-ra egészséges vagyok!Érdekes dolgok ezek.

2010. okt. 25. 15:33

Szia!

A gondodat az okozza,hogy abbahagytad a fogamzásgátlót és a hormonjaid most valójában dolgoznak.

Én is ugyanígy jártam amikor abbahagytam,azt hittem elpatkolok úgy fájt.És jobban meg is volt mint mikor gyógyszert szedtem

De úgy egy fél év után minden rendeződött.

Természetes,hogy fáj a melled és,hogy görcsölsz nagyon mert ez már rendes mensi és nem megvonásos vérzés,a melled is a hormonváltozástól fáj.

Ha elvetéltél volna huzamossabb ideig véreznél nagyon-nagyon,nem csak 4 napig.

Amúgy most tessék belehúzni a babaprojektbe mert a fogamzásgátló abbahagyása után pár hónapig 50%-al nagyobb az esély a teherbeesésre!Sok szerencsét és nyugi nincs semmi gond!

2010. okt. 25. 15:23
Nem vérzek négy nap alatt abba maradt, de ilyen fájdalmaim még nem voltak! Inkább elmegyek orvoshoz, mert kisbabát szeretnénk, és nehogy valami baj miatt ne legyen.
2010. okt. 25. 12:24
Lehetséges, hogy vetélés volt. A mellérzékenység gondolom attól van, hogy a hormonjaid megváltoztak. Persze inkább orvos tanácsát kérd ki!
12. t.Ili
2010. okt. 24. 23:24

Már csak azért is menj orvoshoz,mert a tüneteid alapján még így is lehetsz terhes,hogy a vérzésed megvolt.Rosszabb esetben méhen kívüli!

Nem akarlak megijeszteni! Bocsi.

11. Niki1 (válaszként erre: 10. - Jázmin1978)
2010. okt. 24. 20:44
Menj orvoshoz. Azóta is vérzel?
2010. okt. 24. 19:42
Köszönöm a segítséget, nagyon aranyosak vagytok!
9. anyuccci (válaszként erre: 7. - Jázmin1978)
2010. okt. 24. 17:48
Ha maradt tünet akkor szerintem is irány a doki!
2010. okt. 24. 17:02
Szerintem is orvoshoz kellene menned. Az a biztos. Többet tud mondani, valószínű csinálna egy uh-t is. Talán nyugodtabb lennél te is hogy nincs baj.
2010. okt. 24. 16:10
Az a furcsa, hogy a mellem azóta is nagyon érzékeny, és nem igazán értem mitől lehet. Nekem előtte sose volt ilyen fel se tünt, hogy menzeszelek! Most pedig jól megszenvedtem vele!
2010. okt. 24. 15:50

Ha még mindig van valami tünet menj orvoshoz!

De ha semmi sincs és már nem is vérzel akkor feleslege,mert semmit sem csinálnak veled.

2010. okt. 24. 15:44
Bakker!Ne halogasd,menj orvoshoz!
2010. okt. 24. 15:37
ha vetélés lett volna akkor darabos lenne és azt észre vennéd mert elég nagy összeállt kupacokban jönne ki.Legalábbis nálam igy volt.de nálam is csak azt mondta hogy valoszinü az volt.
2010. okt. 24. 15:36
Igen lehet. Menj el orvoshoz.
2. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Jázmin1978)
2010. okt. 24. 15:32
A legjobb ha elmész nőgyógyászhoz, ő meg tudja mondani, hogy vetélés volt-e.
2010. okt. 24. 15:30

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! 3. hónapja próbálok teherbe esni, eddig sikertelenül, de múlt hónapban nem éreztem jól magam, hányingerem volt, (eddig is le akartam) most leraktam a cigit ami most nem volt nehéz mert nem is esett már jól, és nagyon fájtak a melleim. Majd két hete éjjel felébredtem kimentem a mosdóba, semmi fájdalom nem volt, hogy meg fog jönni, de ahogy kiértem elöntött, és olyan fájdalmaim lettek, hogy azt hittem ott helyben szülök egy babát! Rám ez nem jellemző, szokott fájdogálni, de most sírtam a fájdalomtól. Négy napig tartott a menzi, de a melleim azóta is fájnak de nagyon. Ahogy én láttam egyszerű piros vér volt. Szerintetek lehet hogy vetélésem volt???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook