Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem vagyok már nő fórum

Nem vagyok már nő (beszélgetős fórum)


1 2
22. turkkati (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 26. 15:07

Jó fórumot ajánlottak, menj a méhecskés csoportba.

Ez a műtét nem a világvége.

48 éves voltam, mikor túlestem rajta, nekem felszabadító érzés volt.

Soha többé nem kellett aggódni, hogy ha leülök valahová, foltot hagyok-e. Megszűnt a vérszegénységem. Nem véreztem egy hónapból 3 hetet, visszatért a libidóm.

Tessék fogyózni, tornázni, még fiatal vagy.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Ba7da9cfc0)
2020. márc. 26. 15:04
Rákeresek, köszi:)
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Globus)
2020. márc. 26. 15:03
Igen, olvasom ezt a fórumot.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Kristo_f)
2020. márc. 26. 15:02

Miért baj ha anonim ?

Inkább úgy mondanám, nem tökéletes a kapcsolatunk.

2020. márc. 26. 14:37
Ajánlanák Neked egy nagyon jó dolgot. Bár most a vírus miatt nem éppen aktuális, de biztosan lesz még tanfolyam idén. Keress rá Dora Gyulára, Fb, youtube.
17. globus (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 26. 14:00

[link]


Gyere ide, gatyába ráznak :)

16. kristo_f (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 26. 13:56

Látom hogy nem látom leirva mi a gondod, akkor a többiek az anonim ellenére honnan tudják?


Azért leirom, nem reklám képpen

Egyszer összejöttem egy nővel aki szétszórt nem egy gyereket már mindenfelé. Az utolsó terhességmegszakitásánál méheltávolitás is volt

Hidd el hogy ebböl egy férfi nem vesz észre semmit, sőt a tudat hogy nem kell védekezni szabadabbá teszi a szexet

Hogy a férjeddel nem jó a kapcsolat, ne ennek tudd be.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Törpilla)
2020. márc. 26. 13:29

Köszönöm Törpilla, és mindenkinek aki hozzászólt. Hibás vagyok, változnom kell, de úgy érzem nincs kiért. Nem akarom én sajnáltatni magam, bár sokszor ezt tettem, hozzáteszem nem tudatosan.

Azért is írtam ki ezt a fórumot, hátha ad egy löketet felfelé, előre. Látom, jól tettem. :)

2020. márc. 26. 13:28
Igenis nő voltál és az is vagy most is,ezek után is!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2020. márc. 26. 13:24
Több olyan nőt ismerek én is.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2020. márc. 26. 13:24

Láttam a fórumot, de nem akartam oda írni, együttérzés árad minden sorából, segítőkészek a lányok.

Valószínű, hogy úgy is megcsalt volna, így gondolom én is:(

2020. márc. 26. 13:03
Nagyon sajnálom ami veled történt, csatlakozom az előttem szólókhoz sőt, ki is egészítem. Vannak gyerekeid, úgy alakult ahogyan, de élsz hála isten. Az élet pedig szép. Találd meg te is benne azt ami rád vár és ne hagyd el magad, szeresd magad. A tested nem hibás, sőt meg védett téged és még mindig élsz, van lehetőséged szeretni azokat akik jók hozzád. A férjed hibás, de te is tudod te is az vagy. Ha kicsit össze kapod magad nem lesz semmi gond. Mindenképp javaslom, hogy ha másként nem megy keress egy szakembert pl. pszichológust. Itt írhatnak neked bármit a te életed, te döntésed. Hidd el, nincsennek véletlenek! De elmúlt, élsz! Szeresd magad és bocsáss meg magadnak és ezáltal a férjednek is! Én szívből kívánom neked a legjobbakat!
2020. márc. 26. 12:53
Ismerek olyan nőt, akit semmiben nem zavar a lezajlott műtéte.
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 26. 12:33

Ettől még nő maradtál. Szexuális életet is élhetsz, gondolom hagytak egy vakon végződő hüvelynyílást.

Rengeteg nőnek volt, van ilyen műtétje, itt is van fórum is róla.

Aki megcsal most, az a műtét nélkül is megcsalt volna hidd el. Legyen több önbizalmad!

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Vivo44)
2020. márc. 26. 11:48
Köszönöm Vivo.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
2020. márc. 26. 11:48

Próbálom a jó oldalát nézni, de nagyon szomorú vagyok.

Férjem nem emitt lépett félre, legalábbis úgy gondolom. Bár ő tagadja, de van bizonyítékom.

Talán ez még jobban bánt mint a műtét következményei.

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 26. 11:37

Megértelek, de mégsem. Miért kellene feladnod, hogy csinos légy, vidám, vonzó a férjed számára? Bizonyára oka volt, hogy megműtöttek. Nézd a jó oldalát, megszabadultál hasfájástól, vérzészavartól, rosszindulatú betegség félelmétől, nem kívánt terhesség elleni védekezéstől. Van itt olyan fórum, ahol lelket tudnak önteni beléd, hasonló műtéten átesett hölgyek. Gyakran még nálad is fiatalabbak! Fel a fejjel, még nem jött el a világvége.

Férjed félrelépése ezzel hozható összefüggésbe?

2020. márc. 26. 11:33

Csak egy jó szó:

Mindíg van holnap, mindíg van új, ne hagyd elveszni ami rád vár!

Sok sikert!

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Regin_a)
2020. márc. 26. 11:30
Köszönöm.
3. Regin_a (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 26. 11:29
Nekem van egy jó szavam és neked adom. Nyugi, gondold át mégegyszer a gondodat!
2020. márc. 26. 11:27
Nincs kérdés. Ha van egy jó szavatok hozzám, szívesen veszem. Kérlek ne gúnyolódjatok. Köszönöm.
2020. márc. 26. 11:25
Méheltávolításom volt néhány éve, 42 évesen teljesen kipakoltak. Híztam 20 kilót, amit sehogy sem bírok leadni. Van több más betegségem is. A férjem más nők után jár, bár a maga módján azért szeret engem is. Kerül, még egy puszit sem ad. Mindig önbizalomhiányos voltam, de mostmár életkedvem sincs. Kissé el is hanyagoltam magam, elismerem, nem látom értelmét az életnek. Elválni nem akarunk, gyerekek kirepültek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook