Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem unatkozik senki? :) fórum

Nem unatkozik senki? :) (beszélgetős fórum)

1 2
2014. febr. 22. 04:14
nem
2014. jan. 15. 20:41
Valaki biztosan...
2014. jan. 5. 18:20
Az ember igazából nem úgy unatkozik h. nincs mit csinálnia, hanem csinálna valami mást mint eddig.Én is igy vagyok.
29. grizus
2013. dec. 29. 04:39
Évekkel ezelőtt nagyon unatkoztam, de ma már mindig el tudom magam foglalni valami hasznos és értelmes vagy szórakoztató dologgal.
2013. dec. 27. 19:05
Megjöttem, úgy látszik, jól elvagyok néhány kérdéssel. Most a "gyakori kérdések"-en van egy kislány, az anya tekereg, ő vigyáz a 2 kicsire. Tudod, belegondoltam, hogy akkor még fogjuk be a szánkat, hogy "unatkozunk". Egyébként ez is a bezártság miatt van, hiába jó az idő, nem úgy van mint tavasszal, nyáron, hogy gyorsabban kezdünk hozzá bármihez. Pl. nyáron a csempék lemosása nem gond, de ilyenkor meggondolom; átöltözni, ahol takarítok ablak ki, lakás kisűl, stb. Visszatérve, ez a megcsalt nő szerintem már "eset", és azért nem megy el a férfi, mert tudja, hogy kb. öngyilkos lenne. Én legalábbis így érzem. De, ugye ilyesmit istnőrizz egy ilyennek megírni. Te(csak ha akarod) mennyi idős vagy? Mindjárt írok, ha van kedved elolvasod, lassan jön a gyerek, letelt az 1 óra. Egyébként én is sok mindent betervezek, mikor elmegy a férjem.
27. n.diamond (válaszként erre: 26. - D2d5bb5db4)
2013. dec. 27. 18:35

Érdekes, hogy hosszú idő óta kínomban ma beenéztem az új fórumokba, egyébként a kedvenc naplóimat szoktam rendszeresen olvasni, íróikat "ismerősnek", virtuális barátnőnek tekintem. A beteg nagyiért izgulós, és a tehetetlen megcsalt feleséget is olvastam. Egyikért aggódom,együttérzek vele, a másikat nem értem,mert.....nem mondom a véleményem,mert ismeretlenül nem akarom megbántani.


Egy órát pátyolgattam a szomszédasszonyom (74 éves özvegy, aki bújkál a fia elől),áthívott és megint egy órát hallgattam azokat a történeteket, amit már ezerszer elmondott és még mindig nem tudom, ki-kicsoda. Ott is unatkoztam.

Ma már semmi említésre méltó nem lesz, remélem, noha rengeteg tervem volt a mai "páromnélküli" szabadnapra.

26. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 22. - D2d5bb5db4)
2013. dec. 27. 18:14

Na, most átment nyevórára, utána megy haza, kilencig olvasgatok, utána tusolás, majd a "Váratlan utazás", s ki tudja meddig, olvasok.

Figyelek ezen néhány témát, az egyiknek beteg a nagyija, nagyon izgul.

Egy csajt meg évek óta csal a férje,és itt akarja bebizonyítani magának, hogy jó az, ha nem válik el.


Mennyire furcsák vagyunk, mi, emberek.Ez utóbbi még éjjel is ír néha, látom, mert bejelöltem kedvencnek. Most kimegyek rágyújtani.

25. Hmv.
2013. dec. 27. 17:35
egész nap dolgoztam, hogy unatkoznék?
2013. dec. 27. 17:29
Én ma elmentem kicsit tesózni, nem rég jöttem haza. Most egy kicsit jobban érzem magam:)
2013. dec. 27. 17:21
De.
2013. dec. 27. 17:09
Én most nézem a tv-t, olvsgatok itt, várom a gyereket, ....meg is jött
21. n.diamond (válaszként erre: 20. - D2d5bb5db4)
2013. dec. 27. 16:04

Kitergettem, ettem, aludtam, és most unatkozom.

Hoxa és tv. mellett. És Te ?

20. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 19. - N.diamond)
2013. dec. 27. 14:36

Na, már megjöttem. Elég volt , láttam a főteret, fogy forralt bor, társaságok beszélgetnek pár percet, nagyon sok a fiatal. Szépek, vidámak.


Mára elég. Enni kellene valamit.

2013. dec. 27. 09:36

Nem hiányzik a pláza, a tömeg, szeretk itthon lenni, de bizony van amikor a tennivalók, vagy pihentető szórakoznivalók ellenée unatkozom.

Unatkozás nálam azt is jelenti, hogy kedvetlenül csinálok valamit.

Most. pl. a Hoxát sem élvezem,úgy, mint máskor, a tv-műsor sem érdekel, közben megy a mosás,és mindjárt teregetek unottan.

18. a0c1361e44 (válaszként erre: 16. - Alicewonderland)
2013. dec. 27. 09:13

Hát nem tudom...

Csak én sütöm meg előre azokat a sütiket, amelyeket meg lehet?

A közös főzés, sütés meg volt, voltak vendégeim, de most úgy alakult, hogy mi nem mentünk sehova. Rajtam bizony kitört a bezártság miatti unalom. Aki ahhoz van szokva, hogy reggel felkel adott időben, elmegy dolgozni, elintézi az elintézendőt, elmegy tornázni, stb. Annak bizony sok a 3 nap otthonlét, akármit is csinálnak, mert úgy érzi, hogy valamit nem tett meg.

Nem mindenki szokott hozzá a tunyuláshoz. Persze, ha én is a lusta típushoz tartoznék, akkor bizony nagyon örültem volna annak, hogy 3 napig ki sem teszem a lábam a lakásból, csak egyik helyről a másikra helyezgethetném hátsómat és közben földöntúli mosoly lett volna az arcomon, hogy végre senki kedvéért nem kell megmozdulnom....

17. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 16. - Alicewonderland)
2013. dec. 27. 09:06
Megyek is, ahogy mondod, sétálni, de benézek a plázába is. Ne haragudj!
2013. dec. 27. 08:40
Talán kicsit el kéne gondolkodni a karácsony valódi értelmén annak,aki unatkozik.Érdekes,az én háziasszonykodó anyám nem unta magát.Érdekes,énsem,pedig három teljes napot töltöttem családi körben a szerelmemmel.A közös mézeskalács sütés,díszítés,kártyázás,családi beszélgetések nekem nem unalmasak.Ja,és tévét egyáltalán nemnéztünk,úgyhogy nem tudoka bugyuta filmeken sajnálkozni.Akinek unalmas az ünnep,azt már annyira befertőzte a fogyasztói társadalom,hogy nyilvánelvonási tünete van,hogy még a 'Teszkó' sem volt nyitva.De most rohamhattok plázázni:-)
15. globus
2013. dec. 27. 08:01
Nekem annyi felé kell szaladgálni egyéb napokon, néha hálát adok, ha nem kell menni sehová. Férjem dolgozott az ünnep összes napján, ő nem vett észre semmi különöset. Szóval pont olyan volt ez a pár nap, mintha "mise történt volna" a pap szerint :)
14. simple
2013. dec. 27. 07:51
Hála az égnek, hogy vége! Én azt hittem már megőrülök. Pedig én is háziasszony vagyok. Nagyon vártam a mai napot, mindjárt öltözök és megyek gyorsan valamerre....
2013. dec. 26. 20:37

Na, mi is így vagyunk. Megyek is feküdni, megnézem a"Váratlan utazás"-t majdcsak elálmosodom, reggel meg vége az áldott ünnepnek.

Majd figyeljétek meg, holnap annyian lesznek az utcákon.....nem is csoda, 3 (hogy mondtad?) szobanövény nap!

2013. dec. 26. 20:28

Fenéket nem! :)


Férjem is meg én is majd megőrülünk az unalomtól. Gyerekek élvezték ezt a szobanövény életmódot, de szerencsére holnap vége! :)

11. viva70
2013. dec. 26. 20:26
A bezártság, ami rossz nekem is. De, majd holnap elmegyek valamerre...
10. a0c1361e44 (válaszként erre: 9. - Mafalda)
2013. dec. 26. 19:56

Én is unatkozol, pedig háziasszony is vagyok.

Halálra unom magam a mosogatás alatt, halálra unom magam főzés közben, a béna filmek alatt.

Nekem is sok már az itthonlét, hiába voltak vendégeim, hiába vannak itthon a fiúk szinte végig.

Holnap már megyek valahová, mert nem bírom a bezártságot.

2013. dec. 26. 19:14

Nem!

Most csomagoltam a holnapi családlátogatás ajándékait.

Aztán rakodtatok el a konyhában:(((


Kriszti,te biztosan nem vagy háziasszony,ezért tudsz unatkozni:))

2013. dec. 26. 19:14
Én is tv-zek, hoxázok, de unatkozom . Sőt ,még olvasok is. Ha ennyi mindent csinálok, akkor semmit igazán, tehát unatkozom, igenis!!
2013. dec. 26. 19:14
Egy kicsit csak, dominózok, szavazok, fórumokat olvasok, a gyerekek játszanak, egy kicsit veszekednek, aztán mesét néznek, rohangálnak, úgy hogy csaknem unatkozom! ;)
2013. dec. 26. 19:10

Nem :)

Egy nagyszerű filmet nézek a Cool-on, közben dominózom, és jeleket küldök :)

2013. dec. 26. 19:08
Mijazazunatkozás? :D
2013. dec. 26. 19:07
Nem,dominózom:)))
2013. dec. 26. 19:07
NEM!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook