Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tudtok valamit benőtt szőrszálak ellen? fórum

Nem tudtok valamit benőtt szőrszálak ellen? (tudásbázis kérdés)


2008. máj. 20. 13:29
igen,szerintem is,mint s.irma szerint,de dörzsi kefe helyett lehet olyan kesztyű,ami szaunázoskor is használnak,a tű sterilitásra figyelj oda,s a dörzsölést kinövéssel ellentétes irányba csináld...
11. s.irma
2008. máj. 9. 18:59

Attól függ, hol nő befelé?

Szemöldök csipesz, dörzsi kefe, esetleg tűvel is ki lehet emelni ha nagyon zavar.

2007. nov. 6. 19:25
szemöldökcsipesz...
2007. nov. 6. 19:09
A fogmosáshoz már elhasznált fogkefével is megejthető fürdéskor a dörzsizés. Használ. :)
2007. aug. 4. 15:54
60 fokon mosom a frottírtörölközőket és nem teszek öblítőszert hozzá. Így elég sprőd lesz, ezzel "vakarom" át magam. :))) több szempontból nagyon jó!
7. Mókica (válaszként erre: 6. - Mókica)
2007. máj. 10. 11:57
Én igy fürdök minden nap, nem mondom, hogy néha 1-1 szőrt nem nő befelé, de igy nem olyan vészes már:D
2007. máj. 10. 11:56

Én epillálom a lában és a hónaljam is, nagyon sokszor benőtt nekem is:(

Egyszer elmentem egy kozmetikushos biki waxra és ő ajánlotta, hogy mikor fürdök valami jó dörzsis szivaccsal, vagy a luffa szivaccsal dörcsöljem meg ezeket a területeket. A szőr annyira bepuhul ilyenkor, hogy ezért fordul befelé, nem tudja átszúrni a bőr felszinét..ezzel a dörcsöléssel kicsit megsérted a bőr felszinét, és segitesz a szőrnek kifelé nőni....

5. 5d3fac1d2b (válaszként erre: 4. - Zsüliett)
2007. máj. 10. 08:45

Nekem is nagyon sokszor benől a szőrszál a bőröm alá,pedig gyantázom magamnak.

Én úgy szoktam,hogy fűrdés után,fertőtlenített tűvel óvatosan kiszedem és nem nyomkodom,mert lehet,hogy

attól marad barna folt,ha végeztem lefertőtlenítem.

2007. máj. 9. 20:20
Én gyantázom a lábam és nekem is vannak benőtt szőrszálaim. Tudom, hogy nem lenne szabad, de néha kinyomom őket.Sajnos egyik-másik ilyen akcióm után barnás folt maradt a helyén. Lehet ezekkel valamit kezdeni? Jön a nyár, segítsetek!
2007. máj. 2. 16:20

Szia!

Én pont ma délelőtt voltam egy reform boltban,s ott láttam,hogy van-olyan mint egy mini golyós dezodor.Azt írta rajta,hogy szőrszálak benövésére és szőrtüsző gyulladásra van kifejlesztve.

2007. máj. 1. 19:40
Van ilyen masszírozó fej - esetleg szizál kesztyű. Jó erősen, körkörösen masszírozd át a bőrfelületet mindig.
2007. máj. 1. 19:37
Nem tudtok valamit benőtt szőrszálak ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook