Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem tudtam, hogy terhes vagyok... fórum

Nem tudtam, hogy terhes vagyok... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
9. acuko (válaszként erre: 3. - Reku22)
2013. márc. 21. 09:29
A TLC-csatornán (ugyanezzel a címmel) nagyon sok ilyen megtörtént esetet mutatnak be. Számomra is meglepő, de látni lehet, valóban van ilyen. Volt olyan nem is kevés eset, amikor a nő már csak akkor tudta meg hogy terhes, amikor a szülőfájásokkal korházba vitték és egy-két órán belül meg is szült. Olyan is volt, aki otthon rosszul lett de mire kiérte ka mentők, a baba megszületett. Addig fogalma sem volt arról, hogy terhes. Tényleg hihetetlen, de igaz.
8. 414868f549 (válaszként erre: 3. - Reku22)
2013. márc. 21. 09:29

Hát akkor én hiszek a mesékben, nézz nyugodtan hülyének...


A helyzet az, hogy viszonylag rendszeresen vérzek minden hónapban, 1 hete viszont elkezdett "remegni" az alhasam jobb oldalon. Betudtam, hogy az izmaim szórakoznak. De valami tegnap este már konkrétan lerúgta a vakbelem, aztán a kezem is...

2013. márc. 21. 09:29
12. hét környékén derült ki, gyógyszer mellett, menstruáció meglétével, rosszullét nélkül, egy nőgyógyászati vizsgálat alkalmával. Majd sajnos kb. egy hónappal később hajnalban vérezni kezdtem és az orvos már csak annyit tudott mondani a vizsgálatot követően, hogy sajnálom kismama, de ennek a babának nincsen szívhangja.
2013. márc. 21. 09:28

Hát nekem is elég hihetetlen, hogy valaki nem veszi észre, mert azért, hogy menstruálsz, vannak még különböző jelei ám a terhességnek. Én nekem is meg volt még 2-3 alkalommal, mégis tudtam, hogy terhes vagyok, már 6-7 hetesen!

De hallottam már ilyen emberekről.

Szerintem talán ők is sejtik, csak egyszerűbb nem venni róla tudomást.

5. 9ac093e955 (válaszként erre: 3. - Reku22)
2013. márc. 21. 09:26
Hidd el sok ilyen eset van!
2013. márc. 21. 09:25

Én speciel nem ilyen vagyok,én rögtön tudtam.De az egyik kolléganőm terhes volt,mégis menstruált mellette.Most egy egészséges kislány édesanyja.

A sógornőm a másik példa.Neki rendszertelen volt a ciklusa.Az első terhessége is már 20-21 hetes volt mire gyanakodni kezdett,és most a másodiknál is úgyanígy járt.Bár azt furcsállom,hogy a második babánál nem vette észre előbb...de mindegy.

2013. márc. 21. 09:23
Bocsi,de szerintem ilyen csak a mesében van.
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - 414868f549)
2013. márc. 21. 09:23

Jelen :)

Fogytam 10 kilót, hánytam, stb... és azt hittem, hogy menstruálok, mert bár gyengébb volt én annak tudtam be. A lényeg, hogy mire gyanakodni kezdtem, hogy ez valami más, már majdnem 17 hetes terhes voltam. Csak a 30. hetet ahogy betöltöttem akkor kezdtem el hízni, addig még hasam se volt.

2013. márc. 21. 09:20

Sziasztok!

Olyan történetekre lennék kíváncsi, amikor valamelyikőtök nem vette észre azonnal, hogy teherbe esett.

Pl a "menstruációja" továbbra is megvolt, vagy eleve fennálló rendszertelenség miatt nem gyanakodott, aztán egyszer csak megmozdult "valami".

Van köztetek ilyen?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook