Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem tudtam, hogy terhes vagyok... fórum

Nem tudtam, hogy terhes vagyok... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2013. márc. 21. 15:58
sikerült már ultrahangost keresni?
188. a0c1361e44 (válaszként erre: 151. - 414868f549)
2013. márc. 21. 15:24
XV. kerületi sztk-ban esetleg?
187. Corra
2013. márc. 21. 15:23

Annyi sablon és közhely van a terhességről, és sokszor elfelejtik hozzátenni, hogy ezek legnagyobb része csak a terhességek 50%-ára igaz, vagy annyira sem. Mondjuk a haskörfogat növekedése és a magzatmozgás természetesen nem ide tartozik, de majdnem az össze többi tünet igen.


És ha 10.000-ből egynél érzékelhető magzatmozgás és hízás sincs, az nagyon-nagyon szokatlan,de nem hihetetlen. Nagyon különböző mértékben figyelünk oda a testünkre és ismerjük a testünket, ez meg a másik.


De ha belegondoltok, hogy milyen az agy.... ha az álterhességnél a szívhangon kívül az agyunk minden más tünetet képes produkálni, még a magzatmozgást is,a hogy nemrégiben olvastam, akkor igazából már semmin nem érdemes csodálkozni...

186. 723934cdaa (válaszként erre: 185. - Szika)
2013. márc. 21. 14:36

Ilyenről én is hallottam már, azzal a különbséggel, hogy a nőnél méhrákot diagnosztizáltak. Esküszöm nem tudom hol szerezhette az az orvos a diplomáját.


A csajnak azt mondták valószinű sose lehet gyermeke, igy nem is gyanakodott. A "rák" vagy 10 évele lehet most.

185. szika (válaszként erre: 3. - Reku22)
2013. márc. 21. 14:29
Épp most van egy ügyfelem.. 15 éve mondták neki, hogy nem lehet gyereke, folyamatos hormonproblémái vannak/voltak. Menstruációja sem nagyon volt, nem hogy rendszeresen. Egyébként is eléggé nagy túlsúlya van a hormonok miatt. A hét elején kiderült, hogy várandós... a doki szerint 6,5 hónapos.. Ma derült ki a nagy felbontású ultrahangon, hogy hát inkább a 8. hónaphoz van közelebb, mint a hatodikhoz, úgyhogy május első hetére írták ki. Láttam a papírokat. A csaj még most is sokkos... MOndjuk nem csodálom.
184. d71ef05a8e (válaszként erre: 3. - Reku22)
2013. márc. 21. 14:16

Nem így van. Mondjuk nem magamról tudom mondani, mert nekem viszonylag rendszeres volt a vérzésem, és számon is tartottam, ráadásul terveztük és vártuk a babát, tehát azonnal feltűnt a késés, DE:


egészen addig, amíg meg nem mozdult a baba, az elmaradt vérzésen kívül semmilyen jele nem volt a terhességnek, max. ha nagyon akarom, utólag tudom belemagyarázni, vagyis, akinek évente amúgy is csak egyszer-kétszer jön meg a vérzése, esetleg közölték is vele, hogy sosem lehet spontán módon gyereke, annál simán el tudom hinni, hogy nagyon sokáig észre sem veszi.


Minél hajtósabb a munkahelye valakinek, szerintem annál kevésbé tűnnek fel olyan jellegű terhességi tünetek, mint pl. a fáradtság. Nekem ez az egyetlen volt az első harmadban, sem émelygés, sem puffadás, sem szagérzékenység, sem semmi hasonló, tankönyvi tünet. Fáradt meg akárki lehet, főleg, ha minden nap hajnalban kel és késő este fekszik, kis vashiány, stb..


Pocakom az ötödik hónap végétől kezdett csak úgy-ahogy lenni, de a 7. hónapig nem volt terhes-pocak formája, csak mintha felszedtem volna egy kis súlyt, ha akartam volna, nyugodtan letagadhatom, hogy terhes vagyok.


És mivel első baba, a legelső mozgások, buborékok is csak azért tűntek fel, mert kifejezetten vártam és figyeltem őket, igazi félreérthetetlen rugdosás-fészkelődés csak később volt.

183. Klaudia910402 (válaszként erre: 181. - Bd55e3f068)
2013. márc. 21. 14:11
Na ne mondd...akkor mert ilyen okoska vagyok és mivel ez egy női portál, valószínűleg elég gyakran bukkanhatsz ilyen jellegű képekre miközben te csak úgy nézegeted a galériát.Annyira tudlak sajnálni hogy ilyen megrázkódtatás ért. Pattogás ha valaki elmondja a véleményét? Vagy azt csak neked lehet?
2013. márc. 21. 14:09
Hát halljátok, most belegondolva, ha én lennék az a gyerek aki jelzi a pozitív tesztet...szóval elhajtanám melegebb éghajlatra anyámat, ha kiposztol rólam mindent, már a pozitív tesztet, aztán az embriós képeket, (amin a dokin kívül senki semmit sem lát), aztán a fürdetős képeket( nyammogjanak rajta a pedofilok), aztán a többit...
181. bd55e3f068 (válaszként erre: 180. - Klaudia910402)
2013. márc. 21. 14:06

Ebből látszik, te milyen okoska vagy.

Nem mentem most senki profiljára, meg nem is én pattogok, mint kecskeszar a deszkán, hanem te pörögsz még mindig a témán. Én a képgalériát szoktam megynitni, ahol ezekbe a remekművekbe szoktam ütközni, én nem szoktam reklamálni érte. Itt most téma volt, ezért véleményeztem.

Aztán most már vegyél mély levegőt, vagy állj be a zuhany alá!

2013. márc. 21. 14:01
Hát ez az.De felháborítónak találom hogy rámegy valakinek a profiljára, és akkor még hisztizik hogy ő azt nem akarta látni ami ott volt. Hát vicc az egész.
179. Noarashi (válaszként erre: 177. - Klaudia910402)
2013. márc. 21. 13:59

Én nem a terhességet hasonlítom a reggeli nagy dologhoz. Hanem azt hogy mindennel ennyi erővel elönthetjük a netet, mert hát természetes, meg ugye kit mi tesz boldoggá.

De őszintén szólva nekem aztán oly mindegy ki mit tesz fel magáról. Én nem tenném fel a uh képemet a netre. Azt megtartanám otthonra.

2013. márc. 21. 13:59
Senki ne nézegessen olyan dolgokat amik nem érdeklik. Ennyi. Ez nem kötelező senkinek.
2013. márc. 21. 13:55

Mint írtam neked semmit nem kötelező nézegetni itt...igy "húgyos" papírokat sem.Már a megfogalmazásból is árad az intelligenciád.


Ami pedig a feltöltéseket illeti ne hasonlítsunk már egy terhességet egy reggeli tevékenységhez...ha engem az tesz boldoggá hogy megosztom másokkal akkor az.Akinek nem tetszik az nem nézi.Ilyen egyszerű.

176. Noarashi (válaszként erre: 174. - EsztyMorgan)
2013. márc. 21. 13:51
Hát igaz, itt rá kell ahhoz néznem hogy lássam egy felhasználó képeit. Fészen ha akarom, ha nem jönnek a hírek. Persze minek vagyok fent, ugye? :)
175. bd55e3f068 (válaszként erre: 173. - Noarashi)
2013. márc. 21. 13:49
Biztos nem ő volt az egyetlen, akinek ez eszébe jutott már.
174. EsztyMorgan (válaszként erre: 173. - Noarashi)
2013. márc. 21. 13:48

Más a FB. és más a hoxa.

Szerintem ha egy várandós anyuka felteszi az uh. képét azt büszkeségből teszi. És a büszkeséget nem úgy értem, hogy "flegma" büszke.

2013. márc. 21. 13:47
Nem pont ideillik, de egy barátom már annyira nevetségesnek tartja, hogy minden szart feltesznek egyesek a netre, hogy azt mondta, egyik reggel, miután jól végezte dolgát, lefotózza a barnamacikat még melegében és földobja fészre, lájkolják csak :) Végülis az is természetes dolog. SZóval nézőpont kérdése.
172. EsztyMorgan (válaszként erre: 171. - Bd55e3f068)
2013. márc. 21. 13:46
Mindenki mást talál primitívnek. Én speciel téged, így azt kívánsz amit akarsz :)) ha ezzel megnyugszik a lelki békéd.
2013. márc. 21. 13:43

Tényleg. Szakadjon rám az ég, mert nem szeretek húgyos papírokat nézegetni, és szóból is megértem, hogy pozitív lett egy terhességi teszt!



Kedves Eszty és Kaludia, gondolom, most vérig sértődnétek, ha én is hasonló jókívánsággal látnálak el titeket, mi ti engem.

2013. márc. 21. 13:41
Kinek mi. Viszont én is úgy gondolom, hogy mindent azért nem kell felrakni a netre. Engedjétek meg nekem, de pl gáznak találom amikor ultrahangos képeket tesznek fel a fészbúkra...Ez szerintem annak értékes és szép aki várja azt a babát. Nem a 987 ismerősének.
169. Klaudia910402 (válaszként erre: 166. - EsztyMorgan)
2013. márc. 21. 13:37
Hát igen, ilyen hozzáállással...:S
168. EsztyMorgan (válaszként erre: 167. - Noarashi)
2013. márc. 21. 13:36
A terhességi teszteket. Mert hogy aki gyereket akar, minek lövöget el annyi tesztet és találgat.
2013. márc. 21. 13:35
Mit lőttek fel hoxára? Lemaradtam mint a borravaló :)
166. EsztyMorgan (válaszként erre: 136. - Bd55e3f068)
2013. márc. 21. 13:35

Szerintem meg ez gusztustalan. "blöe"

Örülj, hogy nem akarsz gyereket, jobb is neki ha nem leszel anya.

165. Klaudia910402 (válaszként erre: 163. - Bd55e3f068)
2013. márc. 21. 13:34

Nem mondtam hogy nincs jogod, de mitől lenne gusztustalan? Csak mert tudod hogy készül egy teszt???Ennyi erővel a gyerek is milyen undorító dolog, mert hát hogyan is készül???Róluk se rakjunk fel képet.


Primitívség meg főleg nincs benne...

De bírom az ilyen embereket, akik ennyire ki tudnak akadni ilyen apró dolgokon.

164. Klaudia910402 (válaszként erre: 145. - Bea0124)
2013. márc. 21. 13:32
Egyetértek...:O
163. bd55e3f068 (válaszként erre: 162. - Klaudia910402)
2013. márc. 21. 13:30
Joga van fellőni a hoxára nekem meg jogom van azt mondani, hogy ez gusztustalan és primitív.
162. Klaudia910402 (válaszként erre: 136. - Bd55e3f068)
2013. márc. 21. 13:27
Nem tudom mit nem értesz ezen.Mindenki másként éli meg a dolgokat.Annyira várja már hogy előtte is megcsinálja a tesztet és mit ad isten, tud az pozitív is lenni, mivel akármikor foganhat egy gyerek, ez már bebizonyosodott számtalanszor.Az meg hogy "fellövi" hoxára, talán annak az oka, hogy az örömét megosztaná másokkal.Nem értem ez miért fáj neked...ha nem tetszik, ne nézd.Itt mindenkinek joga van a saját profilján azt megosztani amit csak akar-bizonyos keretek között.
161. Bea0124 (válaszként erre: 152. - Bd55e3f068)
2013. márc. 21. 12:33

Idő előtti teszt.Kinek mi az :-D végülis.

A teszt sorozat én nem minden nap csináltam de így is lett 3-4 mindig.Aki vesztett el gyereket az jobban figyel dolgokra...aki több ideig akar több évig vár babára mindig reménykedik hátha...vagy ha pl.késik és tudja hogy nem terhes de csinál tesztet már csak a megnyugtátás végett...

Pl.most én fiamra azért sokat vártam és a jelenlegi terhességem meg az első alkalommal sikerült.Eszembe nem akart jutni hogy pozitív lesz a teszt csak azért csináltam hogy na megnyugszom és megjön...de nem így lett...és csodának tartom.

És igen mi időzítve voltunk úgy együtt persze nem úgy hogy na most sex de a párom csak bizonyos napokon mehetett el bennem :-D:-D

Kislányt akartunk így bevetettünk mindent.az állítólagos nagyobb esély miatt és be jött szóval nem az A probléma ha valaki odafigyel a testére hanem azzal aki nem foglalkozik magával legalább annyit hogy tudja minek hogy kéne mennie..mi hogy működik.


Igaz vannak olyan emberek akik nagyon hülyék a teszteléshez de az megint más téma...találkoztam már ilyennel.Sőt hallottam is míg vártam hogy sorra kerülhessek hogy van akinek még ki se maradt sőt szinte az együttlét után tesztelt.persze negatívat majd amikor nem jött meg neki elment orvoshoz és megakarta magyarázni hogy nem terhes mert negatív a teszt.De a nagy okos nem is csinált mikor kimaradt.Na szerintetek ez normális dolog,hogy felnőtt ember ennyire ostoba?


Lassan már ezt is tanítani kéne a suliba.

160. 7d5797ce0c (válaszként erre: 151. - 414868f549)
2013. márc. 21. 12:25
GRATULÁLOK!:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook