Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tudom újrarakni a számítógépet, mert nem telepít fel néhány fájlt, amik nélkül nem indul a telepítés. Ha valakinek van ötlete, segítene? fórum

Nem tudom újrarakni a számítógépet, mert nem telepít fel néhány fájlt, amik nélkül nem indul a telepítés. Ha valakinek van ötlete, segítene? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 18. 19:51

Üdv!

Ez olyankor fordul elő, amikor a merevlemezen olyan szektorhibák vannak, amiket nem tud feltérképezni, viszont mikor használni akarja, azaz rámásolja a fájlt, akkor hibát ír ki. 2 dolgot tehetsz. Semmisítsd meg az összes partíciót, majd hozz létre 2 újat, azaz vágd 3 egyenlő részre a vinyót. és arra a vinyórészre telepítsd az xp-t, amelyiket utoljára hoztad létre. Ilyenkor a rendszert a merevlemez közepére telepíti, és ha csak a hdd elején van hibás szektor, akkor ez megoldja a gondod. A többi 2 merevlemez részt is használhatod, a windows már kezeli a hibás részeket.

A másik megoldás egyszerűbb, vegyél egy új vinyót.


Ha valamit nem értesz írj.

Üdv

Cypern

2. SF
2011. márc. 16. 20:45
Próbáld megtisztítani a lemezt. Ha így se megy, szerezz be egy másikat.
2011. márc. 16. 20:37
Nem tudom újrarakni a számítógépet, mert nem telepít fel néhány fájlt, amik nélkül nem indul a telepítés.Ha valakinek van ötlete, segítsen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook