Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tudom telepíteni az op. rendszert netbookra, tud valaki segíteni? fórum

Nem tudom telepíteni az op. rendszert netbookra, tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


9. Regin_a (válaszként erre: 8. - Lady Blakeney)
2012. szept. 25. 16:51

Akkor hurrá


Néha a laptop is okoz fejtörést, napokban kinlódtam eggyel, de az XP sehogysem ment rá fel. Maradt a Vista

További jókat!

8. Lady Blakeney (válaszként erre: 7. - Regin_a)
2012. szept. 23. 14:44

Köszi, de már nem aktuális a téma. Azóta eladtuk a masinát. Egyébként nekünk nem sikerült megoldani a telepítést. A férjem elvitte egyik munkatársához, ő tette rá az op.rendszert.

Ilyen szerkentyűt soha többet nem veszünk, az biztos. Akkor már a laptop, abba bele lehet tenni a DVD lemezt.

7. Regin_a (válaszként erre: 6. - Lady Blakeney)
2012. szept. 23. 10:20

Még mindig nem?

Merthogy a BIOS-ban a remove dev. éppenhogy a pendrájvra utal, magyarul eltávolitható eszköz/remove device


A pendrájvot bootolhatóvá kell tenni és úgy feltelepiteni rá az op.rendszert

Milyen op.rendszert akarsz rátenni?

Első nekifutásra ennyi

2011. aug. 9. 21:32

A probléma továbbra is fennáll. Nem lehet használni a gépet, mert nem tudom telepíteni az op. rendszert.


Biztosan többen is vagytok, akik netbook-ot használtok. Nektek is telepíteni kellett valahogy.

2011. aug. 9. 17:14

Időközben a neten bóklászva lehet, hogy megtaláltam a problémámra a választ!

Valószínűleg nem bootolható a pendrive-m .

Ezért nem ajánlja fel a BIOS-ba az usb lehetőséget!

4. Lady Blakeney (válaszként erre: 3. - Xido)
2011. aug. 9. 16:33
Ezt már megnéztem!Pendrive lehetőséget nem ajánl fel!HDD, CD- room illetve "remove dev. lehetőségek vannak.
3. xido
2011. aug. 9. 16:31
csúnyát fogok mondani,de bekapcsolás után szerintem be kell menni a BIOS-ba és átállítani,miről induljon a gép először..talán ott lehet beállítani,hogy a pendrive legyen az elsődleges..
2011. aug. 9. 16:27

Tegnap vettem egy netbookot.Kiírtam pendrive-ra az op.rendszert/CD meghajtó ugye nincs/.

Nem indul el a bekapcsolás után automatikusan, sajnos angolul nem tudok, a rendszerben pedig nincs magyar nyelv, valami hibát ír ki, ha rákattintok a "setup.exe" ikonra.Ez a problémám?!

2011. aug. 9. 16:23
Nem tudom telepíteni az op. rendszert netbookra, tud valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook