Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom sajnálni a lányom apját fórum

Nem tudom sajnálni a lányom apját (beszélgetős fórum)


11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 5236d12e25)
2021. máj. 24. 16:26
Köszönöm szépen az érdemi választ!
10. 5236d12e25 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 24. 15:16
Igen. Ha meg van állapítva az összeg akkor fizetnie kell. Amennyiben nem tudja akkor az állam megelőlegezi.
2021. máj. 24. 15:07
Az exed milliárdos? Melyik böriben van?
8. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 24. 14:47
A te csorosagodrol miert o tehet?
7. zsofi_876 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 24. 14:02

Persze, már rég mehettél volna, sajnálom!

Szerintem nem a gyámügyhöz kell menni vele, de tudásom ebben a témában kb. nulla.

Jó lenne, ha visszamenőleg megadnák nektek. Abból, ha ügyes vagy, ki tudnál törni a szegénységből (valami jó kis vállalkozással pl.). De nem akarlak hiú ábrándba kergetni, csak valami rémlik ezzel kapcsolatban, mintha visszamenőleg is lehetne kérni.


Mindenképp nézz utána!

Vagy ha gondolod, később segítek, csak most dolog van. :)

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Zsofi_876)
2021. máj. 24. 13:53
Nincs felesége,csak közös gyerek. annyi adótartozása van,hogy semmit nem írta a nevére :(
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2021. máj. 24. 13:51
Igazad van! Akkor már most fordulhatok a gyámhivatalhoz,hogy fizessék a tartásdíjat? Jövedelme se vagyon a papíron nincs,minden a nője nevén van :(
4. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 24. 13:39

Szerintem teljesen mindegy, hogy a vagyok a másik gyerekre van iratva.

A tartás díjat a jövedelemből számítják.

Amennyiben börtönben van akkor azt megelőlegezi kormány neked, amit utána neki kell rendezni.

Nem foglalkoznék olyan személlyel aki kutyába sem veszi a gyerekét, ott rohadjon meg ahol van.

Mit szeretsz egy ilyen véglényben mint embert?

3. zsofi_876 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 24. 13:36

Tehát egyetlen forint gyerektartást sem fizetett eddig?


Mama után csak akkor örökölhet a gyerek, ha a szülő elhunyt.

Mert addig a szülőre (vagyis apukára) száll, én így tudom.

Valamint a "nője" a felesége is?

Mert jogilag az számít.

2021. máj. 24. 13:33

Én neki nem írnék, felesleges.

Ha bent van, akkor meg pláne.

Vannak ingyenes jogi tanácsadások, próbáld meg ott.

Szerintem felesleges velük egyezkedni.


Gyermekedet nagyon sajnálom.

Hasonlóan jártam, bár az én apám becsülettel dolgozta össze a vagyonát.

Bár ügyesen kizártak a milliókból, azért a törődés hiánya fáj máig is a legjobban.

2021. máj. 24. 13:19
Az exem, akitől a gyermekem van előzetesbe került,és olyan mértékű a cselekmény,hogy nem igen szabadul mostanában! A Pintéres kényszerítési ügyből kapták el. Évek óta nem foglalkozik velünk,bármilyen segítséget kértünk tőle,semmire nem reagált,pedig milliárdos. A mostani nőjének a gyerekén van minden vagyona,így még a megítélt tartásdíjra sem számíthatunk. A gyermekemet soha nem nézte semmibe,6 éve egy tábla csokit sem vett neki,de a gyereknek fáj......ezt látom rajta. A mostani nője gyógyszerezik az ó nevén van a cég,amivel bebuktak. Én sajnálom őt,mint embert,de ő nem törődött velünk,amikor bajban voltunk. Szerintetek írjak neki,hogy mire számítsunk? Mármint tartásdíj,ilyenek. hatalmas a vagyon,amiből több a Mama nevén van,így a gyermekem is örökölhet tőle? sajnos fontos lenne tudnom,mert szegények vagyunk,amit főként az apukának köszönhetünk.Tud-e ártani a mostani nője nekünk? Szeretem őt,mint embert,de most úgy érzem megkapta méltó büntetését,csak a gyerekem fogja ennek is meginni a levét :( Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook