Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, mit tehetnék fórum

Nem tudom, mit tehetnék (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. Guruljka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 00:46

Látod, ez a baj.

Mi köze őneki a gyerekkori álmodhoz?

Mondom, hogy cukorhabos...


Annyi mindenben van romantika, csak észre kellene venned.

Pl. a férjem a nekem csomagolt ebédhez kis cédulán verseket írt. Tizenéves házasokként.

Ha anno féltérden kérte volna meg a kezem, nekem kellett volna felsegítenem, mert már akkor rossz volt a térde.

Gyűrűt meg sosem szerettem viselni és ő sem, nem volt gyűrűnk.

Találtunk a házasságkötésre egy egyéni helyet. Az anyakönyvvezető jó fej volt, hajlandó volt oda kijönni. Ennyi. Fehér farmer, fehér felső mindkettőnkön. Nem kellett venni, volt otthon...

A maga módján ez is romantikus volt.

Aztán siettünk haza a kisbaba fiunkhoz.

2021. máj. 5. 00:43

Miilió egyen vagyunk, aki másként szerettük volna kislányként az életünket, a pasinkat, az esküvőnket Bahama egyik szegetén a homokos tengerparton...

Azonban jön egy pasi, aki számunkra megfelelő mindenben és eloszlik a lila kislányos köd és nem a külcsíny a fontos, hanem a szeretet/szerelem, hogy együtt papírral, vagy akár annélkül.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2021. máj. 5. 00:41
Sajnálom, de az én családmodellembe beletartozik a házasság intézménye, számomra ez nem csak egy darab papír és szeretném ha mindennek meg lenne adva a módja. Ha szerinted hiszti hogy hagyományos módon akarom élni az életem akkor görgess tovább.
7. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 00:40

Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de ha szereted azt a pasit, akkor nagyon gyorsan lelépsz az életéből és hagyod, hogy boldog legyen.

Számodra a legnagyobb gond, hogy olcsó a gyűrű és, hogy nem stimmel a méret.

Számtalan olyan eset van, hogy még csak gyűrű sincsen, de van szeretet/szerelem. Hogy nincsen házasság, de van boldogság. Hogy nem hisztizik a nő, akkor hamarabb célt ér kedvességgel.

Te nem szülni szeretnél, hanem kihordani egy gyereket időre. Te nem házasodni szeretnél szerelemből, hanem egy csillogó gyűrűt, ami méreg drága.

Nagyon önző vagy és a pasi helyébe soha nem kérném meg a kezed, mert ha nincsen sapka az a baj, ha van akkor meg az.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Df1e1c376c)
2021. máj. 5. 00:37

Úgy látom nem jött át a lényeg. Már pont teszek magasról arra a szar gyűrűre, méretre lett utána igazítva, az én k@rva anyámat hogy nem az én stílusom...

A LÉNYEG azon van hogy én azt hittem magától fog egyszer megkérni, de csak azért tette hogy "befogjam a szám"... egy nő nem várhat romantikát csak kussban tűrje hogy a férfi majd eldönti mi legyen? Gond hogy szeretnék egy emlékezetes eljegyzés és szép esküvőt? Vagy azonnal hisztis picsa vagyok ha 5 év után még romantikára vágyok? Szeretném úgy összekötni az életem valakivel ahogyan kislányként megálmodtam, emiatt egy hisztis picsa vagyok?

5. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 00:33

Jól elintézted a nemkényszert, meg kell hagyni.

A lánykérés is csak egy kis cukorhab. Vele fekszel, vele kelsz, együtt esztek, mit kérjen?

4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 00:17

Egy hisztis p vagy.


En felvetettem az exferjemnek, hogy hozza akarok menni, o meg meglepodott rajta. O azt hitte nem akarok hazasodni. De orult neki. Mgebeszeltuk, hogy mikor, es utana ez en tervem alapjan, ami neki is tetszett megcsinaltattuk a gyuruinket meretre.


Minden tok jo, de vered a hisztit a semmin. Nem ilyen gyurut akartal, es nem jo a merete(2 szamot egy otvos siman bevesz).

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2021. máj. 4. 23:56
Nem cukorhabos romantikára vágyok csak egy normális, nemkényszer lánykérésre. Annyit szeretnék hogy magától kérjen meg és nem azért mert én szomorú vagyok. Eddig is szomorkodtam csak annyi a különbség hogy most már tudja hogy miért. Nem hiszem hogy bármit is sirttetnék ha igazából a páromhoz alkalmazkodva 3 éven belül kellene megesküdni és egy gyereket kihordani. Nem reális az, hogy ennyivel előtte elvárnám hogy ő is gondolkozzon hasonló módon? Szerintem épp eleget alkalmazkodtak, bőven ráérnék 5 év múlva is gyereket vállalni, de ha nem hallgattam volna pár évig hogy ő mit szeretne akkor nem tartanék érzelmileg itt. Az ő család alapítási tervéhez alkalmazkodtam kezdetekől
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 4. 23:41

És mi lenne,ha a cukorhabos romantika helyett (fogadok, a tévéből jön, amerikai adókról) Te alkalmazkodnál a párodhoz?

Minek sietteted...

2021. máj. 4. 23:16

Kicsit hosszú sztori de röviden leírom.

A párommal már 5 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt élünk. Volt a baráti társaságunkban egy lánykérés ami miatt előtört belőlem gondolat, hogy nálunk ez miért nem volt még? Hát 4 és fél év után meg mertem kérdezni hogy mégis hogy gondolja mert nekem kicsit úgy tűnik ő csak úgy elvan magának, de közben azért azt már kikötött hogy 30 éves kora előtt gyereket akar(most 27). És tudja hogy nálam fontos hogy házasságba szülessen a gyerek.

Ezt a választ kaptam:eddig még nem gondolkoztam ezen.

Ez már csak azért is sértett mert eddig már párszor leültettem beszélni erről, én nyílt lapokkal játszottam, sőt a 4 év alatt egyszer nem estem neki hogy "mucika, vegyél nekem gyűrűt", de arra építettem mindent hogy 30 éves korára minden adott legyen egy gyerekhez.

Úgy éreztem mintha hiába beszétem volna vele. "majd még leszel kérve"...

Azóta sokszor volt emiatt rossz kedvem, napokon keresztül. Erre hirtelen felindulásból elment venni egy gyűrűt (nem igazán tetszik, olcsó és 2 számmal nagyobb). Elképesztően elcseszett módon, de megkérte a kezem. Próbáltam örülni, meg igent mondtam de éreztem rajta hogy "na menjünk már, essünk már túl rajta, na..." aztán pár nap múlva kifakadtam, hogy ez nem az amit akartam, amire persze egyből jött a válasz hogy én siettettem. Még akkor visszaadtam a gyűrűt. Még mindig együtt vagyunk, de nem tudom mi lesz ebből.

Amit még tudni kell mielőtt valaki megbélyegezné: a világ legrendesebb férfija, kedves, aranyos, önzetlen, odaadó, főz, mos, takarít ha kell, minden férfi példát vehetne róla, de a romantika vagy a női lélek olyan messze áll tőle mint ide a Hold

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook