Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom mit tegyek... a szívem mást mond fórum

Nem tudom mit tegyek... a szívem mást mond (beszélgetős fórum)


12. zolo
2015. ápr. 21. 15:15
Ez olyan se veled se nélküled dolog. Igaz a pasi megmondta nem akar semmit tőled csak barátságot. Viszont neked nagyon jó, hogy valakire így számíthatsz. Azt írod már próbáltátok a szerelmet is és nem működött köztetek. Tehát ezek után se lenne jó. Viszont érdekes a pasi mégis miért jár mindig a kedvedben. Itt valami nem kerek. Ha van barátnője akkor még talán érthető, de a barátnő meg féltékenykedne. Viszont így te sem tudsz más pasival ismerkedni, mert benne reménykedsz. Én nem lennék benne biztos, hogy nem homokos. Ki próbálta veled és rájött ez neki nem jön be. Viszont mégis szeret. Ő sem tudja mit csináljon. Amennyiben te szeretnél egy társat, akkor vele le kell zárnod ezt a barátságot, mert te nem tudod magad túl tenni rajta. Így nem tudsz tovább lépni és csak kínlódsz és reménykedsz.
11. syssi841 (válaszként erre: 10. - Kriszta773)
2015. ápr. 20. 19:33
Szerelem volt aztán elmúlt vagyis megszakadt ...
10. kriszta773 (válaszként erre: 8. - Syssi841)
2015. ápr. 20. 18:59
bizonyára kedvel és szeret emberként, ha te sem éreznél többet vagy vágynál többre, akkor nem lenne számodra furcsa a viselkedése. de a helyedben hagynám és nem keresném, nem csinálnék közös programokat, ha ettől mindig reménykedni kezdesz. ha valaki megmondja, hogy bocs, de csak barátság, és már lett is volna alkalom, lehetőség szerelem kialakulására, de nem lett belőle, ott szerintem semmi esély többre
2015. ápr. 20. 18:56
Köszönöm szépen a válaszokat . Beláttam ez már csak barátság marad ..Jobb is :)
8. syssi841 (válaszként erre: 5. - Misaki Itó)
2015. ápr. 20. 18:54
Így van megmondja . Hála istennek egy őszinte srác . -még a barátság előtt 2007 -ben udvarolgatott nekem ,de semmi komoly nem lett pár együtt töltött éjszaka után....Ezért is szakadt meg pár évre a kapcsolatunk .Szóval egy úgymond szerelemből lett barátság. :)Néha túl őszinte is talán :)
7. kódok (válaszként erre: 3. - 6b006fc769)
2015. ápr. 20. 10:00
Igen,nagyon tipikus és férfias viselkedés:))Örülj neki,hogy ilyen empatikus a barátsága:))
2015. ápr. 20. 09:45
A srác nem akar többet, te akarsz többet, ennyire egyszerű a magyarázat :) ezért látod bele, azt amit mert vonzódsz hozzá. Ehhez nem kell atomfizikusnak lenni :)
2015. ápr. 20. 07:36

Az,hogy a szíved mit érez,az egy egészen másik dolog.


Megmondta kerek perec,hogy barátságot akar,egyebet,nem!


A franc se érti a nőket,állandóan megy a nyekere,hogy miért nem mondja meg,hogy mit akar..erre itt egy faszi,megmondja,és ez sem jó...

4. d41005143d (válaszként erre: 1. - Syssi841)
2015. ápr. 20. 04:05
egyentalan nem furcsa ez hisz oszinten megmondta neked,hogy ne taplaljal illuziokat vele kapcsolatban,mertcsak baratsagot akar,sokszor kincset er egy ilyen baratsag,majd rajossz erre kesobb az eletben.
2015. ápr. 19. 22:43
Egy jóbarát veled töltheti a szabadideje egy részét, kedves, segítőkész, építi az önbizalmadat, átölel és megsimogatja az arcod. Ez nem furcsa, ez szeretet.
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Syssi841)
2015. ápr. 19. 22:41
Voltam sajnos. A mai napig van ilyen barátom, aki bármit megtesz értem, de csak barát, soha nem lett több.
2015. ápr. 19. 22:31

8 éve ismerem a srácot. Közbe pár évre megszakadt a kapcsolat köztünk. 2012-ben újra taliztunk . Amikor találkotlzunk mindog aranyos,kedves. Igazából barátok vagyunk. Elhìv ide -oda. Kislányommal is nagyon jól elvan. Azt mondja nem szeretne többet ,mint barátság. De kérdem én. Ha csak barát szeretne lenni akkor miért visz el sok helsre? Ha szólok neki miért ugrik bármire ? Miért mondja,hogy csinos vagyok meg imádlak. Megsimogatja az

arcom..ezeket neki is feltettem,de annyit mondott barátként mindig itt lesz. Lehet buta vagyok,de nem furcsa ez ? Jah nem meleg mielőtt bátki azt hinné :-) én nem értek semmit teljesen összezavar. Az eszem azt mondja hagyjam és emgedjem el. A szívem mást mond. Segítsetek ! Voltatok már ilyen helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook