Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, mit tegyek fórum

Nem tudom, mit tegyek (beszélgetős fórum)


18. finciko (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. aug. 21. 14:08
Igen,MENEKÜLJ!Mindegyik hozzászólóval egyetértek.Sok sikert!Kemény időszak lesz,de hidd el,megéri!Minden jót!
2010. aug. 21. 13:59

menekülj:)

Van egy szerető édesanyád!ez mindennél fontosabb,te bármit tegyél is,az ő leánykája maradsz,az unokáit is biztos imádja:)sok-sok szeretetet tud neked adni,és erőt.És segít,vigyáz a gyermekekre majd,amikor mész dolgozni!Félretenni is tudsz majd egy kis pénzt is!Tudod,haza mindig mehetsz!

Merj lépni!Lépj ki ebből a házasságból,mert csak elveszted önmagad.

"Nagyon sokszor megbántottak, és párom egyszer sem állt mellém."Ez bőven elég.Ne tűrj tovább!Hajrá és jó erőt,egészséget és szerencsét kívánok neked:)Mindent bele!

2010. aug. 19. 15:50
akkor megérte ;)
2010. aug. 19. 08:49
köszönöm a sok választ...erőt adott:)))
2010. aug. 18. 16:45
ha tényleg minden ilyen rossz akkor miért vagy még vele? próbáltad már vele megbeszélni ezeket? van amikor az emberek annyira nem veszik észre magukat... de azért még menthetőek. Sztem ha szeretitek 1mást és tényleg nem csak ezért meg azért és ad még vmi pluszt ez a kapcsolat akkor érdemes mindent megpróbálni, de ha ebben ő nem partner akkor ne vesztegesd az idődet mert fiatal vagy még. De úgyis tuod mit kell tenned sok sikert :)
2010. aug. 18. 16:21
azonnal költöznék a helyedben! Ennyi megaláztatást nem szabad elviselned! Ami meg a párkeresést illeti, sosem késő, mások 60-70 évesen is találnak párt, ezen ne aggódj! Drukkolok neked, hogy merj lépni!
2010. aug. 18. 15:13

Menekülj!

Ő már nem fog változni!

11. lisa65
2010. aug. 18. 14:05

Ez a pasi nem fog változni, akármi is történik!

Mond meg neki, hogy ez neked igy nem jó és ha nem változik akkor elválsz tőle.

10. Azurit
2010. aug. 18. 13:30

Még fiatal vagy,biztosan találsz párt.

Nagyon rendes anyukád van,hogy odafogad!

Úgy érzed,hogy egyáltalán nem lehet beszélni a pároddal,nem lehet megoldani?

9. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. aug. 18. 12:52

Amellett, hogy csatlakozom a többiekhez, és azt javaslom, menj haza, még reagálnék az utolsó mondatodra is...


"sosem találnék párt"

Ez egyrészt butaság, másrészt meg csak azért egy szar kapcsolatban maradni, mert még mindig jobb, mint egyedül, a lehetö legnagyobb hiba, amit elkövethetsz.

Végül pedig hidd el, a gyerekek is érzik, ha az anyjuk ilyen viszonyban van az apjukkal... :(


Tessék szépen nagy levegöt venni és dobbantani! Nem lesz könnyü, de megéri! :)

8. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. aug. 18. 12:23

Osztom a véleményeket, menj haza! Új életet kezdeni sosem késő, ráadásul még csak 23 éves vagy. :)

Még 10 év múlva is fiatal leszel, a gyerekeid meg már viszonylag nagyok. Most ne azon agyalj, hogy vajon találsz-e másik társat (mert már miért ne találnál), hanem hogy rendbe rakd az életed és a gyerekeidét!!

2010. aug. 18. 12:11

ha már így átgondoltad, és ki is mondod, mire vársz?!

Van segítséged is!

Már csak a gyerekek miatt is.

Ha nme érzed jól magad, azt mindenki látja, ráadásul beteg is lehetsz tőle. Belekerüülsz egy ördögi körbe.

Lépj,amíg tudsz.

Időbe telik, míg lelkileg helyrejössz. De meglátod, ha elindulsz, megkönnyebbülsz...és lesznek új céljaid.

2010. aug. 18. 11:52
menekülj! már mindent elvett tőled, mit vársz tőle? fiatal vagy kezdj új életet! életed végéig házvezetőnő akarsz maradni?
2010. aug. 18. 11:49
Igen,menekülj...kezdj új életet,sikerülni fog!
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. aug. 18. 11:39

"Anyukám azt mondja, menjek költözzek haza hozzá. . de két gyerekkel kezdjek új éleztet??? "


Pontosan! Örülj, hogy ilyen szüleid vannak, élj a felkínált segítséggel, mert így teljesen tönkre fogsz menni! Életed talán legszebb éveit kellene élned, de ez csak szenvedés! Pakolj minél hamarabb, és vissza se nézz!!!!

2010. aug. 18. 11:32

Tökéletesen igaza van édesanyádnak! És nagyon reálisan látod a helyzeteteket.

Föl lehet építeni egy új életet. Azt nem állítom, hogy könnyű, de nem lehetetlen. És a család ott lesz melletted!

2. de7b885b74 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. aug. 18. 11:27
Igen, menj haza, menekülj!És kezdj el pozitívabban gondolkodni, szép lassan menni fog.Ki tudsz alakítani még egy boldog életet, persze ehhez is idő kell.Merj, légy bátor, fiatal vagy, és boldogtalan, fordíts ezen:)kívánom, hogy sikerüljön!
2010. aug. 18. 11:17
23 éves vagyok, van két gyönyörű kisfiam, ám párkapcsolatom nem túl jól alakult. 5 éve vagyunk együtt férjemmel, 3 évvel ezelőtt dacból hozzámentem, mert azt hittem, hogy anyukám el akar minket választani, nem volt ott senkim sem az esküvőn, már ha lehet így nevezni... a párom annyira el van szállva amiatt, hogy jól keres... És mindig mindenben okoskodik, úgy viselkedik, mintha ő felsőbbrendű lenne. Ő utálja az én barátaimat, anyukámat, de nekem az ő szeretteit, barátait mindig szeretnem kell, anyukámmal ordítozott, mikor kitakarított nálunk... Anyósom pedig arra sem képes, hogy elvigye az unokákat pár naőpra. a kisebbiket 2 hónapos korában látta először anyósom, mert nem jött meglátogatni. És a férjem mindig őket védi... annyira fáj...apósom amikor megszültem a nagyobbikat, meg sem fogta. Szinte rá sem nézett... Mindig eljönnek hozzánk kajálni, és ennyi. Náluk is laktunk egy évet, minden fizetést oda kellett adni, súroltam nálulk a mocskot, anyósom meg kiszámolta a kaját, pedig terhes voltam. És férjemnek ők a mindene. Mit tegyek??? Nagyon sokszor megbántottak, és párom egyszer sem állt mellém. Mindig énrám kiabál, hogy ne szidjam, és ne utáljam a szüleit, de ő kibeszéli az én anyukámat mindennek és előttem ráadásul, nekem azt tűrnőm kell. Eltűntek a barátaim, mert úgy viselkedett velük... nekem kiszámolja a pénzt... jó ha 2000 ft-ot félre tudok tenni, itthon nem segít, inkább gépezik. A gyerekekkel alig foglalkozik, mindig passzolja a kicsit. Anyukám azt mondja, menjek költözzek haza hozzá... de két gyerekkel kezdjek új éleztet??? már az összes önbizalmamat kiölte... sosem találnék párt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook