Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom mi a jó döntés fórum

Nem tudom mi a jó döntés (beszélgetős fórum)

20. e310c5b9a6 (válaszként erre: 1. - 6b059615cf)
2019. nov. 5. 09:05
Menthető lett volna, ha nem csalod meg.
19. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - 6b059615cf)
2019. nov. 5. 08:51
Miért jöttetek haza, ha együtt jól megvoltatok. Gyerek nem lehetett volna? A testvére meg húzzon el. Lehet 4 szobás is a lakás, ha mindig rájuk nyit, vagy kérdezősködik, nem hagy nekik békét. Akkor a szex is csak bábjáték. Vagy takarodjon a testvére, vagy mond azt, hogy elválsz. Ha meg se rezzen, akkor már nem is szeret.
18. pteri
2019. nov. 5. 08:38
Szerintem mindkettőtöknek jobb lesz, ha léptek. Biztosan fiatalok vagytok, előttetek az élet. Kérdezd meg magadtól és a feleségedtől, hogy így akarjátok-e leélni a következő 50-60 évet? Ha nem, keressetek mindketten valakit, akit tényleg szerettek. De ezeket tényleg meg kellene beszélnetek kettesben, ha nehéz is.
2019. nov. 5. 06:03
Szerintem elbactál mindent mikor félrebactál.
16. fidel (válaszként erre: 1. - 6b059615cf)
2019. nov. 4. 23:48

Nem adok tanácsot csat azt mondom,amit én magam, így utólag az 5 évnyi házasság után,gyermek nélkül tettem volna!

Lelépnék!

2019. nov. 4. 20:54

Szerintem sem (csak) a tesó a ludas, hanem az a külön töltött egy év.

Miért nem együtt jöttetek haza?

Ott már volt valami nézeteltérés?


A többi (megcsalás) meg nyilvánvalóan csak rontott a helyzeten. Nem sok jót jósolnék már ennek.

Hacsak valami drasztikus nem történik.

2019. nov. 4. 20:40

Persze, egyszerű ráhúzni a tesóra, mert csak annyit tudunk, hogy nincs szex és ő ott van, de arról nem mesél, hogy vannak e közel azonos célok, stb.

Egy kapcsolat nem csak a szexről szól, főleg ha az házasság és az, hogy valaki lakik még velük a lakásban nem indok a nem kívánlakra.


Ja, és azt a csöpp momentumot ne felejtsük el, hogy ő már megcsalta a feleségét, ahelyett, hogy megoldást keresne a házasság megmentésére. Szerintem ez nem arra vall, hogy ő annyira javítgatni akarna.


Én kíváncsi lennék az ingatlan viszonyokra is. Kinek a lakásában laknak? Vannak e anyagi gondok? A fórumindító vajon, hogy viselkedik a feleségével, a testvérével és másokkal?

13. f8db0709b8 (válaszként erre: 12. - Vivo44)
2019. nov. 4. 20:18
Lehet.
12. vivo44 (válaszként erre: 11. - F8db0709b8)
2019. nov. 4. 19:51
Még az is lehet, hogy a tesó vette rá másik pasira a háttérben...talán ezért nincs már sem szex, sem intimitás.
11. f8db0709b8 (válaszként erre: 10. - Lávli)
2019. nov. 4. 19:30

Ki tudja...talán mert manapság nem divat tesóval együtt lakni...nem divat több generáció együttélése..

Onnan a tesót kell kitenni,és kész.Csak feszélyezi a lánytesóját,aki miatta lett ilyen.

10. Lávli (válaszként erre: 8. - F8db0709b8)
2019. nov. 4. 19:21

Fogalmam sincs, miért nem lehet megcsókolni, megsimogatni a házastársat, kedvesnek lenni hozzá, egy testvér előtt.

Vagy miért nem lehet házaséletet élni, ha a tesó is ott lakik.

Ill. ez akkor érthető, ha egy szobában laknak mindhárman. Na az tényleg nem egészséges .

9. af86a99684 (válaszként erre: 1. - 6b059615cf)
2019. nov. 4. 19:21
A sógorod mikor költözik? Én sem szívesen szexelnék az öcsém, vagy az apám közelében. Nem tudom, miért, de így érzek. Szerintem költözzön el. Ha kettesben lesztek, kiderül, mi a baj.
8. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - Lávli)
2019. nov. 4. 19:16

Anyós minket is lebeszélt arról,hogy odavegyük sógornőmet...azt mondta,hogy ne menjen rá a hazasságunk,mert ismeri,tudja milyen a lánya..rá hallgattunk,jól tettük.

Az más kérdés azóta milyen irányt vett az a kapcsolat,de a házasságunk egyben van.

2019. nov. 4. 19:10

Szerintem a testvér csak ürügy,alibi.

Szerintem ha valaki(k) szexelni akar(nak) a másikkal, akkor meg lehet találni a módját, gyerekek mellett is, rokon mellett is.

Az meg hogy az intimitás elveszhet a testvér miatt, az pláne röhej, feltéve, ha fórumindító nem azonosítja az intimitást (eléggé hibásan) magával a szexszel.

6. birebora (válaszként erre: 4. - F8db0709b8)
2019. nov. 4. 19:04
Szerintem is.
5. vivo44 (válaszként erre: 1. - 6b059615cf)
2019. nov. 4. 18:53

Szia.

Te vagy a pasi! Ha szereted a feleséged és valóban látsz reményt az újrakezdésre minden téren, akkor válasszon a rokon és a férje között. (lakhatás szempontjából).

A válaszból tudni fogod mi tévő légy.

Sok sikert!

2019. nov. 4. 18:44

Szerintem a tesót kell mielőbb elpaterolni onnan...ha ő nincs ott,ez sincs.

Ez a házasság megmenthető,dolgozzatok rajta...hívd el randizni,mig keszülődik,menj el egy szál rózsáért,várd meg a ház előtt,örülj neki,dícsérd meg,éreztesd hogy fontos neked,hogy szereted.

3. Lávli (válaszként erre: 1. - 6b059615cf)
2019. nov. 4. 18:26
Felváltva és kölcsönösen fáradtak vagytok egymáshoz. Közös célokról nem írsz. Fogalmam sincs, mire alapozod a "közös jövő"-be vetett hitet, igaz, csak néha.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - 6b059615cf)
2019. nov. 4. 18:26
Szereted még a feleséged? Őszintén!
2019. nov. 4. 18:16

Sziasztok


Régóta olvasgatom ezt a fórumot, és úgy alakult hogy tanácsra van szükségem. Idén leszünk 5 éve házasok a feleségemmel, előtte egy évig voltunk együtt. Az elmúlt pár évben elég sok mindenen keresztül mentünk, külföldön is szerencsét próbáltunk inkább kevesebb mint több sikerrel. Sajnos a családja eléggé rá van utalva (vagy mondhatjuk azt is hogy ráakaszkodik). A külföldi kaland két éve ért véget nekem, ő egy éve költözött haza, azóta viszont egyre több nehézséggel néztünk szembe. Kezdve azzal hogy a testvére tavaly beköltözött hozzánk átmenetileg - azóta is hárman lakunk együtt.. - és mióta hazajött, teljesen kiveszett kettőnk közül az intimitás, a szex. Nagyon sok fórumot olvastam vajon miért lehet ez, gyerekünk nincs, az otthoni teendőkben mindig is segítettem (nem vagyok az a típus aki hazaesik munkából, ledől a kanapéra és ennyi). Próbáltam párszor beszélni vele erről hogy mi a helyzet, azt mondta hogy szeret, de egyszerűen nem kívánja a szexet és depressziós. Egy ideig próbálkoztam még nála aztán feladtam. Eltelt pár hónap, és ahogy ilyenkor lenni szokott, egy munkatársammal viszonyt kezdtem. Két hónapja elmondtam neki, megpróbáltuk tisztázni a dolgokat, de pl a sógorom még mindig velünk él (már egyszer összevesztek emiatt) és hiába kezdeményez, most már én vagyok fáradt, stb. Néha azt gondolom hogy ennek a házasságnak még lehet jövője ha egyszer végre újra csak ketten vagyunk, máskor meg arra gondolok hogy hiába várok még hónapokat, ugyanaz a felállás lesz mondjuk 3 hónap múlva is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook