Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom megfejteni... fórum

Nem tudom megfejteni... (beszélgetős fórum)

16. manul (válaszként erre: 1. - Bared)
2010. márc. 26. 11:59
Na ebben a témában is van már néhány!
15. bared (válaszként erre: 13. - Krisztina:))
2010. márc. 26. 11:12
pfff((
14. bared (válaszként erre: 12. - B2076ec79b)
2010. márc. 26. 11:12

ja))) értelek))) hát, ez biztos pont kimaradt..

nem szekálni akartam senkit, mindössze arra akartam kilyukadni, hogy ha keresek valamit, előbb átnézem a fórum témákat...és ha nincs közte ilyen, akkor nyitok egyet, amit tudni szeretnék...

sokszor olyna sok fórum indul, főleg este, mert nyilván sokan akkor érnek rá, hogy az ember oda sem tud figyelni rájuk, pedig akad egy két érdekes, mert 3-4 után eltereli a figyelmét....

én pl meddő vagyok, teherbe esnék, kövér vagyok, fogyózom, nem sorolom, de egyetlen fórumot sem nyitottam, csatlakoztam meglévőkhöz....

13. Krisztina:) (válaszként erre: 10. - Bared)
2010. márc. 26. 11:11

hát sajnos én már találkoztam olyanna ahol nem vettek észre:(

Ja és a fórum elejére oda volt írva hogy:tudjátok csajok az újakat nem vesszük észer!Semmi válasz!:(

Azért vannak itt olyanok is akik csak annak válaszolnak akit kedvelnek/ismernek!:(

12. b2076ec79b (válaszként erre: 11. - Bared)
2010. márc. 26. 11:08
Ja ez a 7-es hsz-hez kapcsolódik, bocs. A Waze itt vagy mindenki kismama, vagy mindenki fogyózik című, ami tegnap indult. Ugyanez a téma :)
11. bared (válaszként erre: 9. - B2076ec79b)
2010. márc. 26. 11:07
?
10. bared
2010. márc. 26. 11:07

érdekes dolgokat írtok...van egy fórum, mostanában idő hiányában nem nagyon járok már oda, de több mint 10 ezer hsz lett pár hónap alatt....bárki jött, szívesen fogadtuk...és bármelyik fórumon vagyok, ha új, ha nem új, mindig válaszolok ha tudok...

de tuti van abban valami,a mit írtok..

2010. márc. 26. 11:04
Ja és egyébként a címéből is adódóan pont ez a téma van terítéken. Látod te is egy napra rá kiírtál egy másik ugyanolyat....
2010. márc. 26. 11:04

amúgy engem nem zavarnak!

mondjuk nem szoktam beleolvasni met nem fogyózok meg terhes se vagyok!

De ha egyszer az leszek és szeretnék kérdezni akkor biztos indítanék egy újat ha senki nem vesz észre a már össszeszokott társaságból!

2010. márc. 26. 11:03
Gyertek a Waze itt mindenki kismama, vagy fogyni akar-ba :) Nah ott aztán senki nem akar gyereket és fogyást :D
2010. márc. 26. 11:03
Egy több ezres hozzászóláshoz ahol már egy összeszokott társaság van nem nagyon tér be az ember. Ez vagyok én... Nemrég csatlakoztam egy szintén fogyókúrás fórumhoz amelyik nemrég indult. Nem vagyunk sokan / de mindenkit szeretettel fogadunk/ és nagyon jól eltudunk mindenféléről beszélgetni. Sokan nem szeretik ha másról is szó van mint a fórum címben...
5. Krisztina:) (válaszként erre: 3. - C5c40ee1f9)
2010. márc. 26. 11:02
Pontosan így gondolom én is!
4. c5c40ee1f9 (válaszként erre: 2. - Krisztina:))
2010. márc. 26. 11:01

igen, ez is igaz. én is probálkoztam fogyis fórumra menni, ahol köszöntek, üdvözötek de ennyi. utána ugyanugy jól elbeszélgettek, figyelmen hagyva engem, a kérdéseimet, bármit irhattam, semmi reakció.

nem tudom, hog ymi lenne a legjobb:D

2010. márc. 26. 11:00

szerintem mindenki úgy van vele, hogy (hiába ugyanaz a probléma) ha saját fórumot nyit, többen válaszolnak rá. Mert ha már meglévőbe ír, akkor az "lerágott csont"-nak felel meg. szerintem...

De teljesen egyetértek veled!

Túl kevés fórum kerül összevonsra, bár megelőzhető lenne, ha mielőtt indítunk egy újat, ráböknénk a keresésre...

2010. márc. 26. 10:59

szerintem azért mert valamiben más amit ők akarnak!

meg tudod sok olyan hely van ahol már kialakult a társaág és nem foglalkoznak az újakkal sajnos!És ezért nyitnak egy csomót!

2010. márc. 26. 10:56

hogy miért nem néznek szét az emberek, mielőtt új fórumot nyitnak? annyi terhes, fogyós, válásos fórum nyitódik, hogy az ember esze megáll...

ha mindenből sokkal kevesebb lenen, érdemben is minőségibb lenen a társalgás szerintem...

egy adott témához nincs szükség ezer fórumra....(( vagy én ne látom jól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook