Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, lesz-e ebből valami, reménykedem fórum

Nem tudom, lesz-e ebből valami, reménykedem (beszélgetős fórum)


2013. dec. 16. 16:42

Miközben megértem azokat, akik a nyúlcipőt javasolják, azért kíváncsi lennék, ha egy multimilliomos playbpy-ról derülne ez ki, akkor 10-ből hány nő vállalná be mégis?


Tippem szerint 8-9.


A topikindítóban viszont mégis megindult valami, gyanítom jólelkű lány, legalábbis nem fogta menekülőre rögtön a dolgot.


Az a mértéktartó vélemény legyen irányadó, hogy mindent meg kell tudni az adott pasasról és betegségéről. A skizofréniának többféle változata van, az egészen enyhe lefolyásútól a gyógyíthatatlan pszichotikus reakciókig, de nem kell rögtön arra gondolni, hogy a szerencsétlen pali Anthony Perkins a Pszicho-ból.

10. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Bordee)
2013. dec. 15. 20:09
És Te hogy tudsz így élni?
9. moonlight13 (válaszként erre: 7. - 71cb5a3af6)
2013. dec. 15. 20:09
Igyekezz nem beleszeretni! Ne akarj komoly kapcsolatot vele!!!
2013. dec. 15. 19:57
Azonnal menekülj! Én 3 éve élek egy ilyen emberrel,ez a poklok pokla. Ha jót akarsz magadnak , és csak magadnak akarj, ne legyen lelkiismeret furdalásod, ME-NE-KÜLJ!!!!!!!!
2013. nov. 25. 05:55
mindkettő
2013. nov. 24. 22:55
Most mi a kérdés,mert a fórum cim nem egyértelmü.most te reménykednél h lesz e valami több ebböl,vagy a pasira érted h a betegsége miatt reménykedsz h ő tovább akk e ezt folytatni,vagy mindkettö
2013. nov. 24. 13:25
Menekülj amíg nem késő...
4. licsi (válaszként erre: 1. - 71cb5a3af6)
2013. nov. 24. 13:13
Ha komolyabb kapcsolatot keresnél, tudj meg mindent a betegségéről, az állapotáról. Elvárható tőle is, hogy őszintén, nyíltan elmondjon mindent, ne csak magát a betegség tényét. Utána tudni fogod te is, hogy számodra vállalható-e így ez a kapcsolat.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - 71cb5a3af6)
2013. nov. 24. 12:03
Szerintem inkább ne reménykedj!
2013. nov. 24. 11:42

Az őszinteségétől függetlenül ügyelj vele,mert ezeknél a beteg embereknél sosem tudod mikor tör rájuk valami.Személy szerint én ismerek olyat,aki egy társaságban az asztalnál felállt és ok nélkül behúzott egyet egy nőnek...mondjuk mára már odáig fajult,hogy intézetben kezelik...

Lényeg a lényeg...mindenképp legyél óvatos,mert ez súlyos betegség...

2013. nov. 24. 11:26
2 hónapja ismerekedtem meg egy férfival, vagy 6-szor találkoztunk, simogatáson kívül más dolog nem történt még,meg tudtam róla, hogy enyhe skizofréniája van, ezt titkolta hetekig, félt, hogy ha megtudom, akkor többé szóba sem állok vele, mert ezdáig minden nő otthagyta, amikor megtudták, h skizofrén. Én észre sem vettem rajta, h ilyen beteg, tüneteit sem vettem észre.nagyon félős,lehet hogy a betegség miatt?Fél, hogy otthagyám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook