Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom kimutatni! :( fórum

Nem tudom kimutatni! :( (beszélgetős fórum)


17. Szuszika (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. aug. 11. 13:28
Nem akkora baj, ha te nem hívod. Én is ilyen vagyok, főleg az elején. :) Amikor hív, vagy sms-t ír, akkor viszont nem titkolom el, hogy hiányzik, nagyon is kedvelem. Nem rámenősen, csak úgy természetesen, lazán. Így nem érzi, hogy hiába teper.:)
16. ina87 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. aug. 10. 21:38
például addig mehet így még meg nem unja hogy ő keres,majd ha nem keres akkor majd ráfogsz csörögni vagy írni neki,semmi pánik javulni fog a helyzet mihán egy picit engedsz annak hogy éreztesd ő is fontos számodra mert ha sokat váratod talán el veszited!!
15. korteforma (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. júl. 21. 13:15

Én is voltam ilyen. Gondold végig, miért nem hívod, miért nem keresed? Milyen érzések vannak emögött?

Ezt az érzést mi táplálja?


Azaz mi van a félelmeid mögött? Félsz, hogy nem vagy elég szerethető, hogy elveszíted, ha kimutatod a félelmeid? Esetleg volt már korábban -akár gyerekkorban -hogy az érzések kimutatásakor csalódás ért?


Nehéz lecke ez, de ha megcsinálod, sokkal könnyebb dolgod lesz és jobban megismered magad.

Közben ér sírni :)

14. cony4
2011. júl. 21. 07:57
A másik meg tényleg nincs abban semmi ha egyszer kétszer te is felhívod...
13. cony4
2011. júl. 21. 07:55
Kérdezd meg zavarja e ez őt, mert te ilyen vagy.Fő az őszinteség tudod
2011. júl. 21. 00:13
Velem pont ez történt nem rég, csak fordított volt az esett! Én hívtam a srácot, én kezdeményeztem stb...., feltűnt hogy magától nem ír, csak ha én írok, csak akkor hívott fel, mikor elmondta hogy hánykor találkozzunk és hol lenne jó neki, de amúgy nem hívott! Na én ezt egy idő után meguntam, hogy csak én teperek, mondták sokan ne adjam fel, mert nem hiába teperek sokat találkoztunk stb..., de én akkor sem láttam jónak, ő a férfi ő teperjen, ő keressen! Nem keresetem kb..., másfél 2 hétíg (nehezen bírtam, a társasága nélkül bevallom, de ki bírtam) és mikor le esett neki a tantusz, hogy hoppá, a csaj megunta a teperést, de nem akart elveszíteni, akkor ő hívott, hogy mit szólnék ha találkoznánk stb....! Szóval ezzel azt akarom mondani, előbb utóbb a srác megunja, az egyoldali dolgot, és ha vissza vonulót fúj, és te utána lépsz, lehet már késő lesz! Nyugodtan írj neki, vagy hívd fel, találj kifogást miért is írtál, hívtad, hidd el örülni fog neki!
11. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. júl. 20. 22:57

Ne pánikolj !

Ha elúszik a dolog akkor elúszik.


Mert ,ha nem érzed azt ,hogy lehetsz olyan ,amilyen most vagy,,akkor amúgy is megette a fene az egészet.

2011. júl. 20. 22:56
Szerintem az elején még biztos vonzza a pasikat ez, hogy kvázi elérhetetlennek tűnsz. szóval az elején még jó taktika, de szerintem beleunnak, nem szabad így folytatnod. De talán ha majd érzel iránta valamit, Te is másképp fogsz hozzáállni, nem?
9. Lanvin (válaszként erre: 5. - E8c814b51a)
2011. júl. 20. 22:51

De miért félsz felhívni őt? Nincs abban semmi, hidd el. :)

Egyébként én is eléggé nyuszi vagyok az ilyen dolgokban, de ha a srác ennyire érdeklődik irántad, szerintem át kellene lépned a korlátaidat. Örülni fog neki/neked. :)

8. 4327a8e017 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. júl. 20. 22:51

Felhívhatod vmi mással is, mint a randirahívás. Ha pl meg van beszélve egy találkozó, akkor rákérdezhetsz a részletekre (pl ha piknikezni mentek, milyen bort vigyél, ilyesmik).


És azzal, hogy vágysz vkinek a társaságára, még nem szolgáltatod magad ki neki, hiszen meg tudsz lenni nélküle is, csak nem akarsz. :) És bármikor mondhatsz nemet, bármikor tehetsz 1 lépést vissza.


Csak okosan! Sok sikert! :)

2011. júl. 20. 22:48

Szerintem attól, hogy te hívod fel őt, még nem fogod magad kiszolgáltatni.

A pasi is úgy érzi, hogy "passzív" vagy? Mert ha nem, akkor viszont nincs miről beszélni :)

6. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. júl. 20. 22:47
Ezt is tanulni kell/lehet...
5. e8c814b51a (válaszként erre: 3. - Lanvin)
2011. júl. 20. 22:44

Ettől tartok én is!

Kb. a 10. ilyennél tartunk!

4. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - E8c814b51a)
2011. júl. 20. 22:44
Én is ilyen vagyok. Nyugi, van egy szerető férjem és két gyerekem.;)
2011. júl. 20. 22:43
Én a pasi helyében három keresés/hívás után feladnám...
2011. júl. 20. 22:40
bocsánat a cím: nem tudom KIMUTATNI
2011. júl. 20. 22:40

Megsimertem valakit, sokat íhv, keres.

Nagyon várom mindig és nagyon örülök neki, de én magamtól nem keresem őt sosem. Soha nem hívm fel, hogy hiányzik, hogy jó lenne találkozni, látni. Pedig jó lenne. :(

Mindig megvárom míg keres...nem tudom meddig lesz jó ez a passzív hozzáállás ami csak látszólag passzív és azért teszem, hogy "ne szolgáltassam" ki magam azzal, hogy én keresem és én is vágyom rá!

Vajon meddig működhet ez így, ha csak az egyik "teper" a másik után? Volt valakinek hasonló érzése vagy ismerőse aki hasonló volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook