Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom hogy is fogjak hozzá.... fórum

Nem tudom hogy is fogjak hozzá.... (beszélgetős fórum)


30. 39694c0c70 (válaszként erre: 29. - Nana06)
2011. nov. 30. 21:28
Türelem!!!
29. nana06
2011. nov. 30. 20:07

:) köszönöm a tanácsokat! Hááát igen...én is tudom,hogy nem kívánhatok mindent egyszerre...csak olyan nehéz kivárni míg eljutok egyről a kettőre...tudom hogy minden új dolgot meg kell erősítenem magamban, és nem szabad mindent egyszerre kívánni :)

Mióta indítottam a fórumot egész nap arra figyelek, hogy ha úgy érzem hogy beállt a kínos csend akkor kérdezzek valamit...ne csak üldögéljek, hanem tényleg érdeklődjek...legyek nyitott mindenki felé nyitott, és máris máshogy állnak hozzám az emberek :) csak ez néha még nehéz nekem, mert régen tényleg teljesen máshogy éltem....

28. 39694c0c70 (válaszként erre: 25. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 29. 12:06
Egyetértünk! :-)
27. spinneli (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. nov. 29. 00:07

Ne aggódj, ha eddig merőben más életet éltél, nem fog minden egy csettintésre megváltozni, tapasztalni kell a társasági életet is.

Figyeld kicsit jobban, hogy ezekben a sziutációkban hogyan beszélgetnek a többiek, idővel te is belejössz.

Csak szép lassan, ügyesen.

:)

26. nana06
2011. nov. 28. 23:56
:) két napja folyton ezzel vagyok elfoglalva ha úgy érzem hogy beállt a kínos csend akkor kérdezzek, és ma volt az hogy barátnőm megjegyezte hogy ma mennyit beszélek :) háát remélem már rászokom arra hogy elmondjam hogy mi történik velem és merek kérdezni másoktól is :)
25. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 24. - Nana06)
2011. nov. 25. 14:00

kérdezni biztosan tudsz...

ha ezt sem,gondold át otthon,h mire vagy kíváncsi a másik emberből,illetve hogy általában mik érdekelnek.Ha jókat kérdezel,valószínű a másikból ömleni fog a szó,és te is tudsz kapcsolódni..ha csak röviden válaszol sok kérdésedre,akkor..beszélgess mással,aki vevő rád:)

24. nana06
2011. nov. 25. 12:21
Azért gondolom hogy rossz ha csendben vagyunk, mert érzem azt a feszültséget, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg...mintha vibrálna a levegő vagy nem tudom...folyton úgy érzem valamiről beszélgetni kell mert akkor nem érzem ezt...persze jó az is ha csak csendben vagyunk..barátnőm mellette nem is zavar, meg van sok olyan ember aki mellett nem zavar...de emellett a srác mellett nagyon zavart eddig is....
23. f758a7200f (válaszként erre: 12. - Nana06)
2011. nov. 25. 11:29

Miért gondolod, hogy ha esetleg pár pillanatig csendben ültök:

1) nem jó

2) csakis a te hibád


A másik is dumálhat, hogy megtörje a csendet, ha ennyire zavarja, másrészt, ha nem teszi mégsem, akkor ő is visszahúzódó, úgy értem, ne téged hibáztasson egyedül, hogy nem megy előrébb a beszélgetés:) Nem az a feladatod, hogy szórakoztasd, hanem ha együtt vagytok, akár beszélgetés nélkül is lehettek, szóval nem értem, pl engem nem zavar, ha nem csivitelünk egyfolytában, de lehet, hogy mert öreg vagyok?:)


Másik, hogy nem mindig, nem mindenki mond olyat ami érdekli a másikat, szóval nem lehetsz majd benne soha 100%-ig biztos, ez ne blokkoljon le ennyire:D

2011. nov. 25. 10:52
Nem estél te sokszor pofira, elég egyetlen egyszer is komolyabban:D
21. nana06 (válaszként erre: 20. - A56c6cc17f)
2011. nov. 25. 10:08
Hatalmas falakat építettem magam köré, aminek egy bizonyos részét már le tudtam bontani...de a többivel most nem tudok mit kezdeni,meg benne van a félelem is igen...annyiszor pofára estem már..most már nem gondolom túl a dolgokat..mindig megtartom egy bizonyos vonal mögött őket, mert nagyon bele tudom élni magam bizonyos dolgokba még ha tudom hogy elméleti szinten vagyok akkor is....
20. a56c6cc17f (válaszként erre: 19. - Nana06)
2011. nov. 25. 10:01

"...szóval most örülök hogy ilyen szabad vagyok..és el se tudom képzelni hogy valaki mellé odakössem magam...most legalább is nem..."


Szerintem ez nem igaz.


Szerintem pont az ellentétje, max.tanultál az eddigi eseményeidből.

Készen állsz egy kapcsolatra, csak nem akarsz pofira esni, mert nagyon sebezhető vagy.


Többek között ezért is óvtalak,hogy éld meg ezt az időszakot, mert csak igy tudsz erősődni.

19. nana06 (válaszként erre: 16. - A56c6cc17f)
2011. nov. 25. 09:57
Ebben nagyon is van valami...mert már elég sok kapcsolat összejöhetett volna..de mindig megijedek akkor mikor már komolyabbra fordulnának a dolgok...és pont azért mert attól félek hogy neki is ugyan úgy be kell számolnom hogy mit csináltam, mikor, merre voltam...szóval most örülök hogy ilyen szabad vagyok..és el se tudom képzelni hogy valaki mellé odakössem magam...most legalább is nem...
18. a56c6cc17f (válaszként erre: 15. - Nana06)
2011. nov. 25. 09:56
Egy nem kívánt gyerek felé az a szülő aki nem akarta a megszületését nem tud érzelmet adni és kimutatni. Még akkor is ha a gyerek megszületett.
2011. nov. 25. 09:53
*mint te
16. a56c6cc17f (válaszként erre: 15. - Nana06)
2011. nov. 25. 09:52

Ez még nem zárja azt ki. hogy zsarnokok a szülők és neked az átlagnál érzékenyebb a lelki világod-többek között ezért is van egy kis belső intim szférád.:)


Ugyanis ez a "nem beszélünk akkor amikor úgy látszik, hogy a másik nem tud rád kellő figyelmet fordítani"azokra az emberekre jellemző akik igy tesznek minte.ezek az emberek nem viselik el, ha birtokolni akarják őket.

15. nana06
2011. nov. 25. 09:48

:) nem, egyeltalán nem....engem eléggé vallásosan neveltek, és mindig mindenért szólnom kellett hogy hova megyek, kivel megyek, mit fogok csinálni, és egyidő után meguntam hogy ha elmegyek itthonról akkor fel kell hívnom őket hogy megérkeztem egy bizonyos idő után felhívtak hogy élek- e még...nah és ezt meguntam...aztán megszületett a kishúgom, és vele töltöttem ki inkább a szabad időmet...komolyan mintha az anyja lettem volna...nem mentem el sehova mert rá kellett vigyáznom, ha a kishugom ovival ment kirándulni én jobban aggódtam érte mint bárki más....aztán egyik napról a másikra elkezdtem elmászkálni itthonról, emiatt rengeteget veszekedtem édesanyámmal, mert nem értette hogy mi történt, nem értette hogy mitől változott a véleményem annyi dologról...holott nem változott semmit, csak már ki mertem mondani :)Előtte semmi érzelmemet nem tudtam feléjük kimutatni, mert ők sem mutatták meg nekem hogy ezt hogy kell...még mindig nehezen megy, de azért ez már változott :) azóta tudok anyukámmal olyan dolgokról beszélgetni amiről eddig soha...nem értem hogy miért fogtak vissza korábban, meg választ sem kaptam még rá...

régen nem éreztem magam nőnek sem...csak egy kislány voltam aki elhitt mindent...most szerencsére már máshogy van :) élvezem hogy nőből vagyok :)

2011. nov. 25. 09:44
+agresszív
13. a56c6cc17f (válaszként erre: 12. - Nana06)
2011. nov. 25. 09:41
Egoista zsarnok szüleid voltak? vgay elváltak és te a birtokló félnél maradtál?
12. nana06
2011. nov. 25. 09:39
Talán az a baj, ha így jobban belegondolok, hogy inkább félek megszólalni...de akkor ez meg az önbizalomhiányból jön :S mert félek hogy esetleg nem érdekli az adott embert...vagy nem tudom...elég bizonytalan vagyok :S
11. a56c6cc17f (válaszként erre: 10. - Nana06)
2011. nov. 25. 09:38

Akkor nem hiszem, hogy nem tudnád feltalálni magad egy beszélgetéskor.

Téma mindig van, még akár a mostani időjárásról is lehet egetrengetően hosszú eszmét cserélni:D

10. nana06 (válaszként erre: 9. - A56c6cc17f)
2011. nov. 25. 09:34
Az leginkább a kedvemtől függ...de rengeteget szoktam olvasni ha van rá időm :) híradót folyton nézek, mert gimnáziumban média szakra jártam, ott nagyon rászoktattak erre :) de a politikát nem szeretem :) imádom a természet dolgait, a művészetet, ilyeneket :) az állatokat :)
9. a56c6cc17f (válaszként erre: 8. - Nana06)
2011. nov. 25. 09:23
Mennyire vagy olvasott, tájékozott, érdeklődő a világ dolgai iránt?
2011. nov. 25. 09:19
Igazából nem a pasi miatt változnék...hanem mert én is érzem hogy ez így nem jó....csak sokszor azt se tudom mit mondjak...nem mindig merem kimondani a gondolataimat, mert félek hogy nem érdekli azt akinek mondanám....szóval leginkább ilyenektől félek...mindig van egy bizonyos periódus ami előtt beszélgetünk, és utána mintha elvágták volna...egyszerűen nem tudok mit mondani...
7. a56c6cc17f (válaszként erre: 6. - Nana06)
2011. nov. 25. 09:18

Ez a valaki vissza fog térni szerintem.Később, mert valószínűleg érzi, hogy mi megy benned végbe.

Én ezt érzem.Nem tudom megmondani miért, egyszerűen jön. Úgy hogy az előbbi írásom strono.

6. nana06 (válaszként erre: 3. - A56c6cc17f)
2011. nov. 25. 09:14

Igen ebben egyetértek veled teljes mértékben....én is érzem hogy még nincs itt az ideje egy kapcsolatot kialakítani...csak ő valahogy más volt...

Meg tényleg most még érzem is hogy nincs szilárd alapokon ez a mostani állapotom...szerintem ennek meg kell szilárdulnia úgymond, és ha már biztos leszek önmagamban majd csak akkor léphetek bele egy kapcsolatba :)

5. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. nov. 25. 09:10
Ne változtass, a visszafogottság is egy erény, sok férfinek tetszik az olyan nő, aki elmondja a szemével, amit más lány órákig tartó fecsegéssel:) Sztem várj és jön majd valaki, akinek pont ez tetszik benned!
4. a56c6cc17f (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. nov. 25. 09:06
Ezt a férfit meg felejtsd el..
2011. nov. 25. 09:05
Még nem kéne pasiznod, inkább fejlődj, ismerkedj, nézelődj.Éld meg a jelen helyzetedet.Még nem tudnád azt adni egy férfinak amire annak szüksége lenne és a helyzeted visszafordulna a kiindulópontra.Magyarul ismét bezárkóznál a falaid mögé.
2. f1e23b97ee (válaszként erre: 1. - Nana06)
2011. nov. 25. 09:04

Senki kedvéért ne bújj ki a bőrödből. Én is kaptam már meg anno lánytól, hogy túl unalmas ember vagyok.


Majd találsz olyant aki hozzád hasonlóan csendes és visszafogott.


Egy idő után abból csak bonyodalom születne, ha teljesen eltérő a habitusotok.

2011. nov. 25. 09:01
Az utóbbi pár hónapban rengeteget változtam. Régen visszahúzódó voltam, folyton itthon ültem, nem volt önbizalmam....egy pár hónapja barátnőim segítségével végre megindult a változás az életemben :) egyre többet mászkálunk el bulizni, sétálgatni, vásárolgatni...végre úgy érzem hogy kezdek magamra találni, sok embertől hallom vissza hogy mennyit változtam, nyitottabb lettem az emberek felé :) Végre a pasik is megjelentek az életemben....viszont itt még mindig van egy problémám...sajnos mivel régebben folyton itthon voltam, ezért hozzászoktam hogy alig beszélek...tegnap beszélgettem azzal a sráccal akivel én el tudtam volna képzelni magam,de már megbeszéltük hogy nem lesz belőle semmi...és mikor megkérdeztem tőle hogy szerinte miért nem illünk össze ő annyit mondott hogy én túl visszafogott vagyok hozzá, meg csendes vagyok...ez tényleg lehet kifogás? Hogy tudnék változtatni ezen? Segítsetek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook