Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom fizetni a Diákhitelemet fórum

Nem tudom fizetni a Diákhitelemet (beszélgetős fórum)

8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - CrystalPhoenix)
2013. okt. 12. 18:22
Azért a hitelkeretekkel vigyázz, mert egy idő után még kamatozni is fog a mínuszod!
7. Carpe_Diem (válaszként erre: 6. - CrystalPhoenix)
2013. okt. 12. 15:51
Igazán nincs mit :)
2013. okt. 12. 14:22
Rendben! Köszönöm szépen ! :)
2013. okt. 12. 12:12
A neved, címed és a DH. szerződés azonosítója szerepeljen a közleményben ez a lényeg.
2013. okt. 12. 12:11
Teljesen mindegy.
2013. okt. 12. 12:03
És csak OTP-s lehet, vagy a bank sem számít?
2. Carpe_Diem (válaszként erre: 1. - CrystalPhoenix)
2013. okt. 12. 11:26
Bárki számlájáról befizetheted, vagy akár csekken is el lehet küldeni. A közleménybe írj be minden fontos adatodat és nem lesz semmi gond. Én is szoktam néha a lányom helyett utalni, sose volt belőle probléma. A lényeg úgyis az, hogy megkapják. :)
2013. okt. 12. 11:20

26ezer forintos hitelkeret, vagy mi van a kártyámon, amit eddig nem kértek kiegyenlíteni. Mikor rákérdeztem mikor kell majd, a csaj azt mondta egyelőre nem. Aztán október elején kaptam smst a banktól:Hitelkeretösszeg változás. Ennyi,semmi több..

Tegnap mentem be,nagy vidáman,hogy befizetem a 4. Diákhitel törlesztőrészletemet. Mire közli velem a hölgy, hogy 26ezer mínuszban vagyok, először ezt kell rendeznem, mert bármit befizetek a számlámra, az ennek a kiegyenlítésére fog először menni. Fizessek be 26ot, plusz a DH törlesztés összegét.. ez most annyit tesz,hogy 38 ezer Ft-tal kellett volna őket állátnom. Van az a lehetőség, hogy 3 havi részlettel törlesztem a 26ot, a DH-t addig nem fizethetem ki,míg nem vagyok nullán... ergó 3 hónap csúszás lenne a DH központ felé. MAx más számlájáról fizethetem be, akkor viszont félek a DH központ nem úgy regisztrálja a beérkezett összeget.. vagy nem tudom.

Mi ilyenkor a teendő? azt a 26ezret igazából egyelőre nem tudom nekik kicsengetni, viszont a DHt mielőbb rendezni szeretném. és nem örülnék, ha a bankon múlna az egész... főleg hogy nem olyan eget verő összegekkel tartozok nekik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook