Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok túllépni az első szerelmemen fórum

Nem tudok túllépni az első szerelmemen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nem tudok túllépni az első szerelmemen

1 2 3
2013. márc. 25. 09:20
Az első barátom velem is ugyanezt játszotta el. Hol együtt-hol külön, seveled-senélküled. És én naivan minden egyes kibékülésnél azt hittem, h na most már aztán tényleg örökké együtt maradunk, pedig csak így volt neki kényelmes, h kéznél voltam ha kellettem, és "felrakott a polcra", ha mással akart lenni. 7évig ment ez az egész. Hiába is tanácsolnék bármit, amíg szereted, addig reménykedsz. Nekem az segített, h a legutolsó szakítás után teljesen megszakítottam vele minden kapcsolatot, töröltem a közösségi oldalakról stb. Sokáig fájt az egész, de ma már boldog vagyok mással. A továbblépés agyban dől el, akarni kell, a saját boldogságod érdekében. Légy Te is önzőbb!
2013. márc. 25. 09:14

nem értem, hogy tud vki ilyen szemét módon viselkedni érző emberi lényekkel?

az kellene a srácnak, h. vki jól megszívassa , de olyan vki akibe őszintén beleszeret HA képes igazán szeretni, de nem vagyok biztos ebben!:/

2013. márc. 25. 09:08
Nem tudok túllépni a volt barátomon. Pedig tényleg nagyon szeretnék már, de a sors valahogy mindig az utamba sodorja...

Ugrás a teljes írásra: Nem tudok túllépni az első szerelmemen
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook