Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok rá hatni fórum

Nem tudok rá hatni (beszélgetős fórum)


13. anya4005 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2015. máj. 28. 23:07

Ha az állását is elvesztette,mégis miből él?

Mert oké,hogy a család segít nyalogatni a sebeit,de ami a legtöbbet árt,az az,hogy még el is tartják!

Ebből,így,sosem fog felállni! Mert miért is tenné?

Egész nap sírhat,sajnálhatja magát,és még azok is partnerek ebben,akik körülveszik,jah,és már melózni sem kell,csak ábrándozni S...ről!

Igaza lehet azoknak,akik azt írták,hívja fel a srácot,vagy hívjátok át hozzá,hogy szembesüljön az igazsággal (bár,ha a srác lezárta,miért is menne?)!

12. a6b039cd8a (válaszként erre: 11. - E92edf4555)
2015. máj. 28. 11:34

Ha jól emlékszem még pszichológiai tanulmányaimra, ezt hívják úgy, hogy tanult tehetetlenség....

Ő mindig az áldozat, sőt nyilván a fiú(k)nak sem véletlenül nem kell.... ilyen a kisugárzása. Én nem szeretem magam, engem nem lehet szeretni, sajnáljatok inkább, de magamért biztos, hogy nem teszek semmit.

11. e92edf4555 (válaszként erre: 8. - A6b039cd8a)
2015. máj. 27. 22:33

Igen.Vagy hogy eszrevegye,mindenki unja es senkit nem erdekel(akkor is,ha nincs is igy), mert ettol lehet eszbekap,hogy senki sem fogja felkapni a foldrol,csak o tudja magat.

Meg hat 4 ev utan lehet tenyleg unjak is.


Ha ez sem megy,akkor marad a doki..

10. e92edf4555 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2015. máj. 27. 22:31
Mar beleorult szerintem, kellene egy orvos,de surgosen.Ti nem hinnem,h megtudnatok oldani ezt mar,orvosi segitseg nelkul.
2015. máj. 27. 16:15

sokk-terápia:


hívjátok el a srácot hozzá meglepetésszerűen


meg fog oldódni a dolog

2015. máj. 27. 16:06
Játszma. Tudja ő, hogy nem kell a srácnak, de élvezi, hogy ti meg ápolgatjátok a lelkét. Egyszerűen nem kéne szóba hozni jó ideig, és figyeljétek meg a reakcióját.
7. kriszta773 (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2015. máj. 27. 13:13
ez jó ötlet, hogy beszéljenek, megszüntethető az illúzió
2015. máj. 27. 12:58
mondd meg neki, hogy hívja fel...talán ha szembesül......
2015. máj. 27. 12:40
orvos/pszichológus/pszichiáter
4. nikletty (válaszként erre: 3. - Nikletty)
2015. máj. 27. 12:32
ne csapja már be magát, mert oké valaki 1-2hónapot vár, hogy hátha, de ez már sok idő ahhoz
3. nikletty (válaszként erre: 1. - BAdry)
2015. máj. 27. 12:32

társfüggő de nagyon, s ráadásul egy adott személyhez

szerintem is kéne neki már ennyi idő után komolyabb segítség, hogy lássa be, lehet ő még mással boldog

2. kriszta773 (válaszként erre: 1. - BAdry)
2015. máj. 27. 12:24
talán természetgyógyász helyett elkelne egy pszichológus
2015. máj. 27. 12:18

Nővérem (32éves) 4 éve volt egy nagy csalódása. Nagyon szerelmes volt, azt hitte a másik a nagy ő.

A srác az szépen lelépett és ő azóta szenved. Mindenki és így én is mondtam neki, hogy ha valaki nem emeli meg a telefont 4 éve akkor az nagyon jól elvan nélküle. Ráadásul a srácnak 1,5éve van barátnője is. Nővérem szerint innen onnan (közös ismerősök talán) hallotta, hogy a srác szokta őt említeni néha és mindig reméli, hogy egyszer nem csak gondol rá, de meg is keresi. Ez valami őrület, mert azóta nem kell neki senki. Korrekt, helyes barátai lehetnének, de élből elutasítja. 2 alkalommal volt természetgyógyásznál, akkor pár napig más szemmel látta a világot, de újra és újra belesüpped ebbe. 28 éves kora óta ezt csinálja "már nem bírunk vele". Teljesen tönkrement, állását elvesztette és a fő témája, hogy a sráccal ők még egy pár lesznek. Mondtuk neki, ha így is van addig is élje az életét, de már nem tud kilépni ebből az agya csak ott jár és minden beszélgetés vége, hogy S.... nem keresett ma sem. Ez volt 4 éve...

Kérlek adjatok tanácsot, hogy billenthetjük át ezen a holtponton? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook