Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tudok aludni, már komoly gondjaim vannak tőle, segítsetek kérlek! fórum

Nem tudok aludni, már komoly gondjaim vannak tőle, segítsetek kérlek! (beszélgetős fórum)


23. 38d59430ff (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. máj. 28. 18:53
Valami irányitott meditáció szerintem segítene. A netről is lehet letölteni, mp3lejátszóra felrakod és lefekvéskor elkezded hallgatni. Nekem segített.
2012. máj. 28. 00:57
köszönöm szépen a tippeket, igyekszem! :) de mindig jöhetnek ötletek :) ma a langyos tej tudott nyerni mézzel, nem rég ittam relax teát is.
21. guzmi (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. máj. 27. 21:05

Szia!

Agytréner gép, helyreállítja és hosszútávon mellékhatásoktól mentesen rendezi a problémát, és még közben olyat is, amiről nem is tudsz. Én béreltem két hónapra, azóta kiegyensúlyozott vagyok minden téren, pedig nem ez volt a jellemző, sőt! Ja, és istenien alszom. Nézz utána, csak beütöd a szót, és elolvasod a leírtakat.

20. 408ef5b99a (válaszként erre: 9. - Honeywald)
2012. máj. 27. 16:53
A te dolgod hogy mit teszel. Ám szerintem ne nyugtatókkal kezdje az ember, mert az nem a problémát szünteti meg, ami okozza....az csak elfedi azt....
2012. máj. 27. 15:53
Eszembe jutott még a Sedatif homeos tabletta. Nekem jó volt,nem okoz hozzászokást. Alvás előtt kell elszopogatni.
18. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. máj. 27. 15:17

Lehet kapni a gyógyszertárakban nyugtató teákat, próbáld ki, nekem bevált!

Vagy a mézes langyos tej, lefekvés előtt, ez is hatásos.

2012. máj. 27. 14:41

van egy olyan mondass, hogy lefekeves elott rakd le a problemaidat, mondjuk magad melle, ne felj, hogy elszaladnak, mert azok reggel is ott lesznek!


jo volt megfogalmazva, de telleg rakd oket magad melle, majd holnap ebredes utan megint felveszed oket.

2012. máj. 27. 14:25

Kelj fel minden nap 5-kor és innentől foglald el magad aktívan. Készülődés, munka és munka után is csinálj még valamit, esetleg hetente több alkalommal torna, bicaj, futás. Este ne egyél sokat, fürödj hosszan és nyugodtan, majd minden este ugyanabba az időbe feküdj le. Mondjuk 11-kor, olvass egy kicsit és próbálj meg semmire gondolni és aludni.

Lefekvés előtt igyál esetleg kamilla teát.


Csak hozzá kellene szoktatnod magad egy rendszerhez és akkor nincs gond.

Szerintem.

2012. máj. 27. 14:03
én kilencvenhétnél tovább még nem jutottam :D
2012. máj. 27. 14:02
:D
2012. máj. 27. 14:01

számolj!

[link]

12. bibity
2012. máj. 27. 13:57
esetleg ha fizikailag kifárasztanád magad napközben? futás, torna, ilyesmi?
11. Bugs02
2012. máj. 27. 13:55

levendula tea!

A fejed alá tégy levendula párnácskát, attól nagyon jól fogsz aludni.

de lehet kapni te keveréket is ami tuti hatásos.

2012. máj. 27. 12:30

Van herbáriás nyugtató tea, érdemes lenne kipróbálni, többen is dicsérték.

Én ha nem tudok aludni, olvasok, hogy fárasszam a szemem, de a tanulás miatt ez Nálad nem áll fenn.

Ami még jó lehet, nyugtató hatású, az az orbáncfű, csak vigyázni kell, mert fogamzásgátló mellett nem szedhető.

2012. máj. 27. 12:29
hirtelen nuygodtra változott az életmódom. se pasi, semmi, de eddig midnig pörögtünk utaztunk stbstb most nyugszom le, de lehet hogy visza az elmult 8év adrenalinja. életmódváltásom ezzel kezdődik. nem csoda, hogy nem tudok aludni. kö9szönöm a tanácsokat! a nyugtatóktól kicsit tartok, de lehet egy kiadós alvás miatt megérné... :)
2012. máj. 27. 12:27
HOVA tabletta gyógynövényes,de jó főleg vizsgák alatt,nem okoz függgőséget és jó.:)
2012. máj. 27. 12:20
Át érzem nekem igaz kicsi van és miatta kel kelnem de sajna mire vissza alszom ő kel... Nappal esélytelen. és egyre feszültebb is vagyok jo gond is akad böven....
2012. máj. 27. 12:20

Nyugodtan vegyél be valami gyengébb hatású altatót. A gyógyszertárban tudnak segíteni.

Lefekvés előtt meg igyál egy pohár langyos tejet, az is jó.

2012. máj. 27. 12:18
Valami hasonló volt nálam is anno vizsgák alatt. Amikorra végeztem, már fizikailag is nagyon nem voltam jól. A szüleimnél bírtam csak lelazulni és kialudni magam végre...Kolis voltam.
2012. máj. 27. 12:16
Orvosi vizsgálat nem ártana. Írhatom,hogy gyógytea, esti szertartás,meditáció,álmosító tevékenység...De ha ilyen keveset alszol,annak valami oka van. Főleg vizsgák alatt gáz,ha fáradt vagy és nem tudsz pihenni.:-( Lehet kicsit túlpörögtél mostanában. Beszélj dokival,hátha ad valami gyengébb stresszoldót vagy mást.
3. 408ef5b99a (válaszként erre: 1. - Honeywald)
2012. máj. 27. 12:15
Meditálás? Mondjuk fekve....bele is aludhatsz úgy. Szerintem egy próbát megér.
2012. máj. 27. 12:12
menj orvoshoz
2012. máj. 27. 12:11

Szép napot mindenkinek!


A problémám a következő:

nem tudok aludni. annyira nem, hogyha éjjel alszom 3órát, már sokat mondok. Annyira érzem hogy fáradt vagyok, hogy hallucinálok már tőle. nem szedek gyogyszert, nem dohányzom, semmi kávé. Amit maximum tettem egyszer hogy sikerüljön aludni, az némi alkohol kíséretében történt. egyszer sikerült de akkor is csak foltokban.

Pszichés alapja lehet, de nem vagyok ideges semmitől jelenleg, nincsen feszültség azu életemben csak vizsgák, de az soha nem okozott ekkora gondot nekem.


Hiába pszichés, szeretném megkérdezni hogy miket tudtok ajánlani, hogy magamra erőltessem az alvást? olvastam is már sokat, nem akart hatni szinte. egészségem fog erre is rámenni, nagyon aggódom miatta.

köszönöm a válaszokat, életmenő lesz mind! Puszi nektek kellemes gyereknapot és hosszúhétvégét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook