Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem tudjátok véletlenül, hogy mennyit kell fizetni 2 éves kor alatt, illetve fölött a gyereknek a repülőjegyért?Hol tudnék ennek utánanézni? fórum

Nem tudjátok véletlenül, hogy mennyit kell fizetni 2 éves kor alatt, illetve fölött a gyereknek a repülőjegyért?Hol tudnék ennek utánanézni? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 31. 10:51
2éves korig a jegy ingyenes de a "sallangokat" kerozin,stb. fizetni kell.
2009. dec. 30. 21:55
2 eves kor alatt ha a gyerek az oledben utazik dijmentes,mert Te mar eleve kifizetted a sajat jegyed arat,2 eves kor utan altalaban egesz aras jegy...mar nem ulhet olben a kicsi.
2009. szept. 29. 15:23
Hivj fel egy utazasi irodat,es ok tajekoztatnak.Egy ismerosom Amerikaba jott,2 gyerekkel,a fel eves gyerekert is kellett fizetni,de nem annyit,mint az 5 evesert.
2009. szept. 29. 13:52

én úgy tudom hogy ugyan annyit mint egy felnőttnek

legalábbis amerika-magyarország így volt, 1 hónapja

2009. szept. 29. 13:52
Az adott légitársaság weboldalán kell erről olvasgatni, fent van mindenhol, hogy hol-mi-merre-mennyi.
2009. szept. 29. 13:51
Jövő évi utazást tervezgetnénk, de nem tudom, hogy hol nézzek utána, hogy 2 éves kor alatt és fölötte mennyi az illeték, illetve kell-e fizetni?! Ha van ilyen tapasztalatotok, segítsetek légyszi, hogy hol nézzek utána! Köszi!
2009. szept. 29. 13:50
Nem tudjátok véletlenül, hogy mennyit kell fizetni 2 éves kor alatt, illetve fölött a gyereknek a repülőjegyért?Hol tudnék ennek utánanézni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook