Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem találok nevet leendő gyermekemnek. Ti hogy találtatok rá a „nyertes” névre? fórum

Nem találok nevet leendő gyermekemnek. Ti hogy találtatok rá a „nyertes” névre? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. márc. 1. 20:00

Nekem volt 2 fiú és 1 lány nevem. Fiam lett és a férjem választotta ki a 2 névből azt ami a fiúnk neve lett.

Nálam szempont: a családba még ne legyen olyan név, a környezetemben sem, de ha mégis van, akkor az illetőt kedveljem, passzoljon a vezeték névhez, bár a mi nevünkhöz minden passzol, könnyen kimondható legyen (utáltam volna ha a fiam saját nevét nem tudta volna kimondani helyesen).

2012. márc. 1. 20:00

bedugtam a fenekembe 18 kis kapszulát random nevekkel, utána versenyt ettünk babfőzelékből és amikor végre szellentettem megnéztük melyik kapszula repült a legmesszebbre és kinyitottuk és az lett...egyébként meg a Szerencsejáték Zrt. munkatársai segítségével a Kenó gömbből sorsoltunk...

(jó, ma má nem iszom többet ígérem...)

2012. márc. 1. 19:57

egyeztettünk a férjemmel,mindeni írt listát és ha volt azonos,akkor az ha nem akkor megegyeztünk :)

lett Dominika,Vivien és Márton.Mondjuk a Márton apukám miatt let,őt nem így hívták csak ő már ekkor meghalt és mindig engem Marcizott,így lett a Marci:)

2012. márc. 1. 19:54

Összeírtam melyik fiú- és lánynév tetszik. Aztán a férjem is összeírta, hogy neki melyik tetszik. Amikor megláttam a listáján a Máté nevet, olyan volt, mint egy villámcsapás: Ez az! Így fogják hívni a kisfiúnkat!

Szóval ez olyan megérzés-féle volt.

2012. márc. 1. 19:52
Készültünk több névvel is és amikor megszületett, csak ez passzolt rá!:))
2012. márc. 1. 19:51
Mi pont olyat kerestünk, ami se a családban, de ismerősi körben nincs, hogy egyedi legyen.
2012. márc. 1. 19:49

Az édesanyám nevét kapta. És apai ágon a mamának is ez " volt " a neve. Épp akkor voltam vele várandós, mikor az a mama meghalt.

Fiú lett volna 2 keresztnév volt. Az egyik az apjáé, másikra nem emlékszem..

2012. márc. 1. 19:46
Na,még egy Segítség,nem találok nevet a gyerekemnek-fórum :))
2012. márc. 1. 19:44
Nem találok nevet leendő gyermekemnek. Ti hogy találtatok rá a „nyertes” névre?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook