Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem szeretem a vendégeket. fórum

Nem szeretem a vendégeket. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
jan. 1. 03:43
igazad van erzsike!orom varni a vendeget,de ha elmegy is orom.
51. tumbo2
dec. 30. 11:37
a lányomékat meghívta a féltestvére,akit csak az apja halála után ismert meg.a másik nem jött,mert influenzásak,de nagyon jól kijönnek egymással.szerencsére mindegyikük az apjuk barátságos természetét örökölte.
50. tumbo2
dec. 30. 11:33
eltelt a három nap. hálistennek,másnap főztem,jött az após is,aki ugye lekéste a buszt hazafelé,nem akartam szemtelen lenni,hogy tán indulnia kéne.szerintem mindenki megkönnyebbül,az is aki vendég,az is aki vendéglátó.legjobb otthon,nekem egyedül.mondtam a lányoméknak,nehogy az elektromos autóval jöjjünk haza,még itt lesznek,mikor én már nyugovóban.mivel két helyen is voltunk,nem tudtuk volna tölteni az autót.
dec. 30. 07:42
az biztos,hogy nem minden ember latogatasa egyforman kellemes!de sok mindent ki lehet azert birni!/ezt is!/.
48. Loretta16 (válaszként erre: 33. - 5848577982)
dec. 11. 17:09
Ezt hogy csinálod? Szeretném elsajátitani a stratégiát.:) Én is nehezen viselem, ha valaki beállít váratlanul, és órákig itt van. A barátnő(k), az más kategória. Ők nem azért jönnek, hogy egyenek, igyanak, és a semmiről beszélgessenek.
47. tumbo2 (válaszként erre: 43. - Semleges)
dec. 10. 09:40
remélem normális idő lesz,nem lesz gond az utazással.a vejem apja is nagyon barátságos ,az anyja kicsit rám hasonlított,elég mogorva,meg szeretett parancsolgatni.bár velünk nagyon barátságos volt,de látszott rajta,hogy már nagyon beteg.én ugyan parancsolgatni nem szeretek,főleg felnőtt embernek,de néha látszott rajtuk.
46. tumbo2 (válaszként erre: 45. - Birebora)
dec. 10. 09:34
csodálkozol.nálunk az egy-szoba konyhában mindig volt valaki.barátnők,sakkpartnerek.volt olyan,aki nálunk is aludt,mert kevesen voltunk ugye hárman egy kanapéra,de másképp nem tudott volna időben munkába járni.tudod,el is viseltük volna,ha velünk is normálisan viselkedik.de a sógornőim voltak Katikám,Ágikám,mi meg te.mikor egyszer kitálaltam a barátnőmnek,milyen is volt valójában,nem akarta elhinni.a mindenkivel kedves,barátságos.jó színész lett volna belőle.bár öregkorára sokat változott,az unokáit tényszeg szerette.
dec. 10. 08:06
Jókat vigyorgok a hozzászólásokon:) Mennyien nem szeretnek sem menni, sem fogadni.
44. libikóka (válaszként erre: 42. - Tumbo2)
dec. 10. 06:27

Jó lesz meglátod,,,nehéz kimozdulni,,aztan mégiscsak jó egy kis változatosság.

Utána még otthon is más:))

43. semleges (válaszként erre: 37. - Tumbo2)
dec. 10. 03:42
Ki kell mozdulnod és ki fogod birni. Jó lesz. Élmény lesz az a két nap. Mégis csak a lányod és a vejed.
42. tumbo2 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 9. 13:03
mikor jött a lányom barátnője,barátja,meg szoktam erőltetni magam,de mondtam,tudod ez nekem milyen nehezemre esik.mert ez nem én vagyok.de a vejemmel hálistennek tudok beszélgetni,barátságos,beszédes.bár mikor a fizikáról kezd el beszélni,azt unom,olyan,mint a lányom apja.nekem aztán mondhatod,azt sem tudom,hogy jön át a tévébe a kép,de nem is érdekel.az irodalom a filozófia jobban.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Tumbo2)
dec. 9. 12:45
Én se vagyok beszédes és ha mégis jönnének akkor én is hallgatnék nagyokat, de szerencsére pár éve nem jönnek.
40. tumbo2 (válaszként erre: 38. - 55Judit)
dec. 9. 12:40
ilyenkor örülök az egy szoba konyhának.senki nem tud itt aludni.tavaly a lányomék az unokatestvérénél aludtak,de lehet,hogy nekik is nyűg volt.bár állítólag jól érezték magukat,a kislányt alig lehetett levakarni róluk.
39. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Mimóza07)
dec. 9. 12:37
én is.nagyon jól elvagyok magamban.
dec. 9. 12:37

Én sem szeretem. Nem is hívok senkit. Még mindig jobb egyedül, mint olyanoknak kényszer vigyorogni akik ajtót se nyitnak rám ha szükségem lenne kis segítségre. Olyankor valahogy senki nem ér rá.

Állítólag mindenki azt kapja amit ad. Csak lehet hogy mástól, más formában vagy valami ilyesmi. Az én kérdésem csak az, hogy de mikor mikor? Mert jól esne ám ha ez visszafele is működne.


Utcabelim idén szüntette be a távoli rokonok fogadását nyáron, akik minimum 1 hetet náluk szoktak tölteni. Ők is nagyon besokaltak.

37. tumbo2 (válaszként erre: 18. - Semleges)
dec. 9. 12:35
még mondják,hogy milyen jó volt,mikor régen jött a nagy rokonság.már meg sem ismerném az unokatestvéreimet,de nem is hiányoznak.páran vagyunk,az bőven elég,de olyan,hogy közös ebéd,vacsora nincs.bár most én főzök Budán,de őszintén a hátam közepére nem kívánom a két napi ott alvást.
dec. 9. 12:29
Hogy ne legyen egyhangú, én vendégszerető vagyok.
35. tumbo2 (válaszként erre: 16. - 8d00a82c06)
dec. 9. 12:28
én szintén.talán kibírom a karácsonyt,a vejem is beszédes,meg az apja is.mert én hallgatnék,mint a kuka.ide hálistennek senki sem jön.
dec. 9. 12:16
Remélem, hogy idén se jönnek vendégek Karácsonykor...
2022. nov. 29. 21:43
Én sem. A hívatlanokat különösen nem, és nem is titkolom.
2022. nov. 27. 20:02
Èn szeretem amikor megèrkeznek, de azt is amikor hazamennek .
31. Epresturmix (válaszként erre: 29. - Globus)
2022. nov. 27. 19:54
Deee nagyon jó volt! 40 fokos volt a víz. Ezt fával fűtik fel. Szuper.
30. globus (válaszként erre: 26. - Caf88a6b58)
2022. nov. 27. 19:31
Én is majdnem 🙂
29. globus (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
2022. nov. 27. 19:30
Szupeeer! Ezek szerint nektek nem tetszett? 🙂
28. caf88a6b58 (válaszként erre: 27. - Júlia.)
2022. nov. 27. 15:53
Én is így érzem 🙂.
27. Júlia. (válaszként erre: 26. - Caf88a6b58)
2022. nov. 27. 15:22
Jó Neked...
26. caf88a6b58 (válaszként erre: 25. - ,zumba)
2022. nov. 27. 14:42
Az Őrségben élek 🙂.
25. ,zumba (válaszként erre: 22. - Globus)
2022. nov. 27. 11:35
Úgy-úgy az Őrségben. Csodás hely.
24. Epresturmix (válaszként erre: 22. - Globus)
2022. nov. 27. 11:12
Akkor neked tetszett volna a hétvégi szállásunk. Halál nyugalom a világ végén. Hatalmas kert, jakuzzi, szauna és fűtött dézsa a szabad ég alatt, gyönyörű panorámával. Teljes csönd volt.
2022. nov. 27. 11:02

Èveken át meghívtam a testvèreimet (2 fiú, felesègestül) ebédre / vacsorára hètvègente, ès / vagy ünnepekkor.


Aztàn egyszer mondtam a fèrjemnek, hogy nem nagyon hamar elfogy a konyhapènz.

Erre az èn drágám mondta nekem: ha te kedves minden hètvègèn lakomát csinálsz, vendèget hívsz, ne csodàlkozz ezen.


Ès milyen igaza volt!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook