Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem szedek többet fogamzásgátlót, mire számítsak a havimat illetõen? fórum

Nem szedek többet fogamzásgátlót, mire számítsak a havimat illetõen? (tudásbázis kérdés)

14. 98a882c496 (válaszként erre: 7. - E87e4cce43)
2009. aug. 29. 19:28

Azt nem hinném, hogy mindenki így gondolkodik...fõleg manapság. Annak ellenére, hogy csak 19 vagyok, komoly elképzeléseim vannak a jövõmet illetõen. Ezekbõl jópárat megoldotunk a párommal, szépen haladunk. A gyerek is benne van a tervekben, de az majd csak évek múlva, egyetem után. Az eljegyzésünk már megvolt májusban :) A többi csak késõbb, mert még csak a páromnak van munkája, az is csak addig, amíg diplomát és normálisbb melót nem kap, mert nem egy benzinkúton való pincérkedés az ember álma :P


Na jól teleírtam neked itt mindent, remélem nem gond :D

2009. aug. 29. 19:23
Értem, köszönöm a hozzászólásokat. Remélem nem lesz olyan problémám, hogy teljesen kimarad, azért olyan sokat nem szedtem. Ismerek olyant, aki 6 éve folyamatosan szedi, ez már túlzás szerintem. Az orvosom azt mondta, hogy 3 évig lehet szedni panaszmentesen, aztánb kell szünet. Ami a havit illeti, nem ördöngõs, ha kicsit erõsebb lesz...meg majd egyszer csak visszaáll a rendes kerékvágásba. Mindenesetre jól jöttek a pozitív kommentek, köszi mégegyszer :)
2009. aug. 29. 19:06

nekem ugyanúgy megjött az utolsó levél után és rögtön beállt rendszeresre. Mintha mi se történt volna.


Ezt embere válogatja.

2009. aug. 29. 19:03
Nekem rendszertelen lett. Sőt, magától meg sem jött, csak egy bizonyos Norcolut tablettától. Másfél évig nem szedtem a gyógyszert, annyi idő alatt sem állt be. Most újra elkezdtem a fogamzásgátló szedését.
2009. aug. 29. 18:46
a kérdés az, hogy milyen volt előtte a mensid?
9. mtt80 (válaszként erre: 3. - 98a882c496)
2009. aug. 29. 18:42
Valószínű az első hónapokban rendszertelen lesz a ciklusod, de utána szerintem be fog állni. Az sem biztos, hogy több lesz a havid, mert nekem is amikor abbahagytam, ugyanannyi volt, egyáltalán nem lett több. Nekem is ugyanúgy 4 napig tartott.
8. mevi
2009. aug. 29. 18:39
Nekem sem volt semmi probléma,ugyanolyan rendszeres volt,mikor már nem szedtem a bogyót,viszont én nagyon görcsölős voltam. Még a bogyót szedtem ezek a görcsök elmaradtak,de aztán ugyanúgy visszatértek, mikor abbahagytam és tovább is tartott a menzim. Úgyhogy számíts rá szerintem, hogy olyan lesz neked is, mint amilyen a bogyó szedése előtt volt.
7. e87e4cce43 (válaszként erre: 4. - 98a882c496)
2009. aug. 29. 18:38

Nincs is jobb mint egy egyetemi tanulmány közben született baba:P

Ja, és a "tiszta" anyai szervezet, hát az megint fergetegesen döntő.

Ennyire tudatosan "tiszták" manapság a leendő anyák?

2009. aug. 29. 18:33
nekem speciel az elhagyása után állt be a menzeszem és azóta is nagyjából tökéletesen működik
5. e87e4cce43 (válaszként erre: 3. - 98a882c496)
2009. aug. 29. 18:32

Próbálkozzál meg a hozzászokás gondolatával.

Vagy szedd a "bogyijaid".

4. 98a882c496 (válaszként erre: 2. - 769918d4ef)
2009. aug. 29. 18:16
Ezerrel fogunk figyelni, hogy ne essen hiba és ne legyen gondunk :) Egyetem alatt nem jönne jól a baba. Viszont annyi rosszat hallani a fogamzásgátlókról, úgy döntöttünk, hogy inkább jobban vigyázunk, de a jövõre nézve fontosabb, hogy tiszta legyen a szervezetem és ne kelljen majd hónapokig próbálkozni a babával.
2009. aug. 29. 18:15
25-én vettem be az utolsó szem bogyit. Egy évig és 3 hónapig szedtem. Nem csak a biztonság miatt volt kényelmes, de a havim is rendszeres, kiszámítható és elég gyenge volt...vagyis nem jött annyi, mint a tebletta szedése elõtt. Most azon idegeskedem, hpogy vajon milyen hatása lesz, ha abbahagyom? Megint erõsebb lesz a vérzésem, és több napig tart? így, bogyival, 4 napig tartott, az 5-iken már csak pár csepp jelent meg.
2009. aug. 29. 18:14
Nekem miutan abbahagytam a tabik szedeset ,olyan rendszeretelen a mensim van mikor 2 hetet is kesik...Na ilyenkor van idegeskedes.....:S
2009. aug. 29. 18:11
Nem szedek többet fogamzásgátlót, mire számítsak a havimat illetõen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook