Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem szállt le a here egyszer sem 13 hónaposnak. Mikor műtötték, akinél volt ilyen gond? fórum

Nem szállt le a here egyszer sem 13 hónaposnak. Mikor műtötték, akinél volt ilyen gond? (beszélgetős fórum)


4. *HoldViola* (válaszként erre: 3. - Virág222)
2016. aug. 2. 13:16
Én tiltakoztam sokáig, nagyon féltem tőle.. de így utólag azt mondom, bár biszok nehéz lelkileg, a műtétnek van értelme, a hormonoknak nincs, sőt.. az a sok injekció, vérvétel és még lehet káros is maga a hormon, hisz az endokrinológia pont egy olyan területe a tudománynak, amiben egy csomó kérdőjel van..
2016. aug. 2. 13:05
Köszi! Hormonkúrát nem akar az orvos, szerinte fölösleges, mert annyira fent van és annyira mozdíthatatlan, szerinte a szalag nagyon rövid. Akkor még benne vagyunk az időbe....Nálunk a másikat kézzel le tudja hozni.
2016. aug. 2. 12:54

A hormonkúra nem használt nálunk. 18 hósan műtötték a kisfiamat BP-en.


Reggel 8ra mentünk a kórházba. Műtét előtt kapott végbélbe egy nyugtatót és betolták a műtőbe. Fél tíz után vitték be, az orvos pedig 10 előtt pár perccel jött a folyosón, elmondta mi lesz és bement. Mindkét golyót lehozták a zacsiba, két pici lyuk a hasán, meg a zacsin pici metszés.


Szerencsék volt ebben is mert van, hogy két műtéttel oldják meg ha mindkét golyó fent van a hasüregben.

Negyed 12 körül jött ki a sebész.


Műtét után kapott egy infúziót. Voltak azért fájdalmai, egyszer hányt is, de öszességében jól viselte, este már nevetgélt, mászkált. Haza is engedtek minket aznap éjjel, miután evett, ivott végre.

Másnap jókedvűen ébredt, nem volt semmi gond. azóta is minden rendben! :)


Ennyire emlékszem kb, mert ennek már 7 éve :)

2016. aug. 2. 12:19
Szegedre lettünk beutalva. Mire számítsunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook