Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem sikerült muffin... fórum

Nem sikerült muffin... (beszélgetős fórum)

2010. jún. 24. 14:22
Nekem meg pont a hagyományos sütőformák a sokkal jobbak. Azzal a módszerrel ami lejjebb írtam már, soha nem ragad bele. És a széle is sokkal ropogósabb lesz. Szerintem sokkal finibb, mint a szilikonossal. Pedig olyanom is van, de inkább a simát használom.
2010. jún. 24. 11:28
Én a hagyományos sütőm kidobtam, miután megleptem magam egy szilikonossal, mert ég és föld a külömbség. Ebbe még soha, semmi fajta nem ragadt bele, pedig nagy muffin sütő vagyok!
13. b643145122 (válaszként erre: 12. - Vaczila)
2010. jún. 23. 19:40
Na nekem már sikerült hogy a szilikonosba beleragadt.
2010. jún. 23. 19:27
Szerintem az ragad bele, aminek a tésztájába nincs elegendő olaj. De ha van szilikonos muffin formád, abba nem kell papír, és kiolajozni sem kell, mert abba nem ragad bele.
2010. jún. 23. 19:20
És én melegen is simán ki tudom így venni.
2010. jún. 23. 19:19

Én úgy szoktam, hogy olvasztott vajjal kenem ki a formát és ameddig a tésztát kikeverem berakom a mélyhűtőbe.

Nekem még soha nem ragadt oda.

2010. jún. 23. 19:10
Azt mondják, akkor ragad le, ha forrón veszik ki. Álítólag, meg kell várni, míg kihül.
2010. jún. 23. 19:07
Én eddig csak csokis muffint sütöttem. Épp most sült ki egy adag.:) Volt, hogy beleragadt a sütőbe, amikor papír nélkül tettem bele. Igaz vajjal mindig alaposan kikentem előtte, és mégis. Egy ideje már csak papírban sütöm, azóta nincs vele gond.
2010. jún. 23. 18:59
Nem volt híg nagyon a tésztája? Nekem is néha odatapad, de akkor általában hígabb a tészta. Egy muffin tésztával bátran kísérletezhetsz, csinálhatod hígabbra sűrűbbre. Bőven elbírja a változtatásokat szinte az összes recept. Én sokat variálok vele.:)
6. gabilive (válaszként erre: 1. - Roli01)
2010. jún. 23. 18:57

Vannak muffinok,amiket nem szabad papírban sütni,mert beleragad.Ezeket a formában süsd papír nélkül,de jól kend ki előtte.

Van,ami meg szuperül kijön a papírból.

Hogy mitől függ,fogalmam sincs,de valószínűleg az alapanyagoktól.Sok muffint sütöttem már,és ez a tapasztalatom:)

A banános csokis pl jobb papír nélkül.

Azért az tény,hogy kihűlés után mindegyik könnyebben kijön.

2010. jún. 23. 18:52
Teljesen ki kell hűlnie, akkor biztos le fog jönni.
4. Roli01 (válaszként erre: 2. - Kathlee)
2010. jún. 23. 18:46

Az első rátapadt akkor is igen. Ezt még nem rég vettem ki a sütőből, de akkor megvárom, hogy kihüljön, hátha.


Marjann, semmi eget rengetőt nem akarok én. Elsőnek sima barackosat csináltam, most banános csokisat. :)

2010. jún. 23. 18:40

Hmm, ha küldesz egy levelet, hogy milyen muffint szeretnék sütni, akkor küldhetek olyan receptet, ami nekem még sosem tapadt le.

Egyetlen egy van, ami ragad, a karamellás, de azt írja is. Amúgy sosem szokott letapadni. Kipróbálhatod, hogy a formát kivajazod, ha nincs papírom, úgy szoktam csinálni.

2. kathlee (válaszként erre: 1. - Roli01)
2010. jún. 23. 18:39
Akkor is rátapad, ha kikült már a süti? Mert nekem csak akkor tapad rá, ha melegen veszem le róla.
2010. jún. 23. 18:34

Sziasztok!


Olyan problémám lenne már másodszor, hogy a muffinom szinte fele odatapad a papírjához, mikor leszedném róla. :( Mit kellene csinálnom, hogy ne tapadjon rá a forma papír? Kenjem ki vajjal, vagy nem is kell a papír, csak simán a forma tepsit kenjem ki és hagyjam el a papír formát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook